Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 321

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.584 Cevap: 3.874
NAIAS - avatarı
NAIAS
Ziyaretçi
25 Mart 2008       Mesaj #3201
NAIAS - avatarı
Ziyaretçi
yeni plus yükledim normal gidiyodu we msn de oturum açarken başka bi bilgisayarda oturum açıldı adresinizden diodu ben bunu pek aldırmadım ben de 2 msn war gibi olmuştu Msn Happy neyse bu akşam da oturum açlıyo hemen ardından hata oldu dio ben plus sildim belki ondandır die ama dilmiş msn yi onar yaptım olmadı onu da sildim bi daha yükledim olmadı değişen bi şey yok
Msn Thinking

Sponsorlu Bağlantılar
32701423fl7
farklı bi adresle girince değişiyo aynı olmuyo normal yani şimdilik adresde bi şey wAR

ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
26 Mart 2008       Mesaj #3202
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
NAIAS adlı kullanıcıdan alıntı

yeni plus yükledim normal gidiyodu we msn de oturum açarken başka bi bilgisayarda oturum açıldı adresinizden diodu ben bunu pek aldırmadım ben de 2 msn war gibi olmuştu Msn Happy neyse bu akşam da oturum açlıyo hemen ardından hata oldu dio ben plus sildim belki ondandır die ama dilmiş msn yi onar yaptım olmadı onu da sildim bi daha yükledim olmadı değişen bi şey yok

Sponsorlu Bağlantılar
Msn Thinking

farklı bi adresle girince değişiyo aynı olmuyo normal yani şimdilik adresde bi şey wAR

Oturum açıldığında "Başka bir konumdan oturum açtınız" uyarısını almanızın sebebi Windows Hesabınızın Messenger'ın kendisinden önce .NET Passport servisinde oturum açmış olması olabilir. Kontrol etmek için XP'de Denetim Masası>Kullanıcı Hesapları><kullanıcı adınız>, burada soldaki listede "Ağ parolalarımı yönet" bağlantısına tıklayın, açılan penceredeki listede ".NET Passport" diye birşey görürseniz, seçip Kaldır'ın.

Hesabınızla ilgili sorun var mı bakmak için de varsa Windows Messenger (XP'nin beraberinde gelen Messenger programı) 'dan oturum açmayı deneyin. Aynı sorun onda da oluşursa, web messenger ı deneyin.
tunahantuna2003 - avatarı
tunahantuna2003
Ziyaretçi
26 Mart 2008       Mesaj #3203
tunahantuna2003 - avatarı
Ziyaretçi
emege saygı basarıya tebrık

selam arkadaşlar benım pc 80072ee7 dıye bır hata kodu oluşturdu vede ınternete gırışımde bana engel çıkarıyor bana yardımcı olurmusunuz şlimdiden teşekkür ederım
Son düzenleyen tunahantuna2003; 26 Mart 2008 13:37 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
26 Mart 2008       Mesaj #3204
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
tunahantuna2003 adlı kullanıcıdan alıntı

emege saygı basarıya tebrık

selam arkadaşlar benım pc 80072ee7 dıye bır hata kodu oluşturdu vede ınternete gırışımde bana engel çıkarıyor bana yardımcı olurmusunuz şlimdiden teşekkür ederım

Hata Kodu 80072ee7 : Hizmet geçici olarak kullanilamadigindan .NET Messenger Service oturumu açilamadi. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.

Durumu çözmenize yardımcı olması için aşağıdaki adımları deneyin:
  1. Başlat --> baglan --> tüm baglantıları gösteri seçin.
  2. Acılan pencerede internet iletişim kuralları (TCP-IP) e tıklayın ve özellikleri seçin.
  3. Eger orada dns numarası varsa "otomatık sec" e tıklayın ve tekrar messengerı açmayı deneyin.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
MelancholiscH - avatarı
MelancholiscH
Ziyaretçi
26 Mart 2008       Mesaj #3205
MelancholiscH - avatarı
Ziyaretçi
Msn de bırısı lınk yolladıgında lınke tıklıyorum ama bırsey acılmıyor. Lınk olarak gelıyor mawı ve tıklanacak sekkılde ama tıklayınca sankı acılacak gıbı maus un yanında ısaret cıkıor ama acılmıyor + msn ı acmadan oncekı "Sıfrenızı mı unuttunuz , Hızmet durumu" gıbı yerlerde acılmıyor + Msn acılınca alttakı webde ara kısmı da calısmıyor msn ı kaldırıp tekrar yukledım ama olmadı yardımcı olur musunuz Msn Happy
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Mart 2008       Mesaj #3206
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
MelancholiscH adlı kullanıcıdan alıntı

Msn de bırısı lınk yolladıgında lınke tıklıyorum ama bırsey acılmıyor. Lınk olarak gelıyor mawı ve tıklanacak sekkılde ama tıklayınca sankı acılacak gıbı maus un yanında ısaret cıkıor ama acılmıyor + msn ı acmadan oncekı "Sıfrenızı mı unuttunuz , Hızmet durumu" gıbı yerlerde acılmıyor + Msn acılınca alttakı webde ara kısmı da calısmıyor msn ı kaldırıp tekrar yukledım ama olmadı yardımcı olur musunuz Msn Happy

StuffPlug 3 kullanıyorsanız eğer > StuffPlug > Ayarlar > Genel > Tum URL'leri varsayılan tarayıcıda aç. seçeneğinin işaretini kaldırın.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
MelancholiscH - avatarı
MelancholiscH
Ziyaretçi
26 Mart 2008       Mesaj #3207
MelancholiscH - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

StuffPlug 3 kullanıyorsanız eğer > StuffPlug > Ayarlar > Genel > Tum URL'leri varsayılan tarayıcıda aç. seçeneğinin işaretini kaldırın.

Hayır yuklu degıl sadece msn 8,5 ve plus yuklu Msn Happy
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Mart 2008       Mesaj #3208
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
MelancholiscH adlı kullanıcıdan alıntı

Hayır yuklu degıl sadece msn 8,5 ve plus yuklu Msn Happy

Ne zamandır bu sorun söz konusu? Güvenlik programınızı kapattığınızda değişen bir şey oluyor mu? Internet Explorer sorunsuz çalışıyor ve varsayılan tarayıcınız olarak ayarlı mı?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
MelancholiscH - avatarı
MelancholiscH
Ziyaretçi
26 Mart 2008       Mesaj #3209
MelancholiscH - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Ne zamandır bu sorun söz konusu? Güvenlik programınızı kapattığınızda değişen bir şey oluyor mu? Internet Explorer sorunsuz çalışıyor ve varsayılan tarayıcınız olarak ayarlı mı?

NeutralızeR İnternet Explorer tarayıcım olarak ayarlı degılmıs onu ayarladım oldu Msn Happy Cok cok cok cokkk Teşekkurler Tender
NAIAS - avatarı
NAIAS
Ziyaretçi
26 Mart 2008       Mesaj #3210
NAIAS - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Oturum açıldığında "Başka bir konumdan oturum açtınız" uyarısını almanızın sebebi Windows Hesabınızın Messenger'ın kendisinden önce .NET Passport servisinde oturum açmış olması olabilir. Kontrol etmek için XP'de Denetim Masası>Kullanıcı Hesapları><kullanıcı adınız>, burada soldaki listede "Ağ parolalarımı yönet" bağlantısına tıklayın, açılan penceredeki listede ".NET Passport" diye birşey görürseniz, seçip Kaldır'ın.

Hesabınızla ilgili sorun var mı bakmak için de varsa Windows Messenger (XP'nin beraberinde gelen Messenger programı) 'dan oturum açmayı deneyin. Aynı sorun onda da oluşursa, web messenger ı deneyin.

wep msn bi işe yaramadı az öncede başka adres de yine denedim değişen bi şey yok napsam hata diyo