Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 322

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.602 Cevap: 3.874
by_hope - avatarı
by_hope
Ziyaretçi
27 Mart 2008       Mesaj #3211
by_hope - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslarr gecenlerde msn lıstemde temızlık yaptım be bı 10 15 kısıyı lıstemden sıldım fakat ben her msn acısımda bunlardan bana tekrar lısteme eklemem ıcın talep gelıyor vee bunlara ıleve olarak tanımadıgım kısılerınde taleplerı gelıyor
msn mı her acısımda bunları tek tek reddetmek zorunda kalıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
bu ve buna benzer proglem yasıyanınız oldumu hıç
delice38 - avatarı
delice38
Ziyaretçi
27 Mart 2008       Mesaj #3212
delice38 - avatarı
Ziyaretçi
WINHTTP.dll hatası veriyo pc msn yükleyemiyorum... yeni format atttım daha önce 8.5 kullanıyodum ama şimdi yükleyemiyorum .. bu hata sürekli veriyo kurulum yapamıyorum .. Help pls
Sponsorlu Bağlantılar
peksoz - avatarı
peksoz
Ziyaretçi
27 Mart 2008       Mesaj #3213
peksoz - avatarı
Ziyaretçi
slm

msn 80072ee7 hadası veriyor adsele işigi yanıp söuyor bu konuda yarımıcı olacak arkadaş varmı
Son düzenleyen peksoz; 27 Mart 2008 09:42 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
27 Mart 2008       Mesaj #3214
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
by_hope adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslarr gecenlerde msn lıstemde temızlık yaptım be bı 10 15 kısıyı lıstemden sıldım fakat ben her msn acısımda bunlardan bana tekrar lısteme eklemem ıcın talep gelıyor vee bunlara ıleve olarak tanımadıgım kısılerınde taleplerı gelıyor
msn mı her acısımda bunları tek tek reddetmek zorunda kalıyorum
bu ve buna benzer proglem yasıyanınız oldumu hıç

Windows Messenger'da oturum açtığınızda da aynı sorun var mı?

Engelli ya da İzinli listelerinizin kapasitesi dolmuş olabilir. MSN Messenger Kişi Listesi Yöneticisi konusunda verilen programlardan biriyle İzinli ve Engelli listelerinizi temizlemeyi, ondan sonra Messenger'da oturum açmayı deneyin.

Bir de "tek tek reddetmek zorunda kalıyorum" derken ne yapıyorsunuz? İptal düğmesine mi basıyorsunuz yoksa "Bu kişiyi engelle" seçeneğini seçip Tamam'a mı basıyorsunuz? Yani İptal'e bastıktan sonra, bir sonraki oturum açışınızda aynı pencereyi görmenizin normal olduğunu biliyorsunuz herhalde.

Tanımadığınız kişilerden davet gelmesi gayet normal, tanımadığınız birileri sizi listelerine çok rahat ekleyebilirler.
hafiftenmanyak - avatarı
hafiftenmanyak
Ziyaretçi
29 Mart 2008       Mesaj #3215
hafiftenmanyak - avatarı
Ziyaretçi
ⓣⓐⓡⓘⓚ şeklinde msn de adımı değiştirdiğimde sadece boş karaler çıkıyor Sürümüm 8.5 ve MSN Plus Kurulu teşekkürler.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
29 Mart 2008       Mesaj #3216
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
hafiftenmanyak adlı kullanıcıdan alıntı

ⓣⓐⓡⓘⓚ şeklinde msn de adımı değiştirdiğimde sadece boş karaler çıkıyor Sürümüm 8.5 ve MSN Plus Kurulu teşekkürler.

Windows Live Messenger'ı şu komutla başlattığınızda aynı sorun oluşmuyorsa:

"C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe" /PlusEnabled=0
msnmsgr.exe dosyasının yeri sizin bilgisayarınızda değişik olabilir, ona göre komutu değiştirin ve bu komutu Başlat>Çalıştır penceresine girin. Komutun çalışması için MsgPlus!'ın en az 4.50 sürümüne sahip olmanız gerekir.

şu sayfayı okuyup denilenleri deneyebilirsiniz: Messenger Plus! Live - SSS - Messenger bir dili düzgün görüntülemiyor, nasıl düzeltebilirim?

Plus!'sız da aynı kareleri görüyorsanız, yine deneyin, denemekten bir zarar gelmez.
gladya_ - avatarı
gladya_
Ziyaretçi
29 Mart 2008       Mesaj #3217
gladya_ - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim sorunum forumda arattim ama bulamadim.msn oturum açarken ileti alırken ve titreşim gönderirken ses gelmiyor.denetim masasinda olan bölümnde ses efekti bölümüne baktim ama orada sorunu çözemedim.baştan kurdum ama olmadı.birinden ses kartını yükle diye duydum acaba düzelir mi?
bir de denetim masasinda bölümde bir türlü ses efekti veremiyorum yardımcı olur musunuz lütfen
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
29 Mart 2008       Mesaj #3218
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
gladya_ adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim sorunum forumda arattim ama bulamadim.msn oturum açarken ileti alırken ve titreşim gönderirken ses gelmiyor.denetim masasinda olan bölümnde ses efekti bölümüne baktim ama orada sorunu çözemedim.baştan kurdum ama olmadı.birinden ses kartını yükle diye duydum acaba düzelir mi?
bir de denetim masasinda bölümde bir türlü ses efekti veremiyorum yardımcı olur musunuz lütfen

Messenger Seçenekleri>Uyarılar ve Sesler bölümünde sesleri çaldırabiliyor musunuz? Ya da oradaki olaylar için herhangi bir ses tanımlı mı?

Galiba bilgisayarınızda herhangi bir ses düzgün çalınıyor? Öyleyse ses kartınızın sürücüsünü en son sürücü ile güncellemeniz gerekiyor olabilir.
gladya_ - avatarı
gladya_
Ziyaretçi
30 Mart 2008       Mesaj #3219
gladya_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger Seçenekleri>Uyarılar ve Sesler bölümünde sesleri çaldırabiliyor musunuz? Ya da oradaki olaylar için herhangi bir ses tanımlı mı?

Galiba bilgisayarınızda herhangi bir ses düzgün çalınıyor? Öyleyse ses kartınızın sürücüsünü en son sürücü ile güncellemeniz gerekiyor olabilir.

evet arkadaşım resimdeki görüntü gibi orda bi sorun yok gibi.ama iki üç defa son sürüm msn indirdim.ama yinede bunu aşamadim.bir tek msn de sorun var onun dışında bi tek msn de sorun var.ses kartını nasıl güncelleyebilirim.realtek 97 miydi neydi böyle bi şeydi.silip tekrar kursam sorun ortadan kalkar mi acaba bir de ben bir kaç önce divx filmler için bir kaç program indirdim gerçi onları sildim belki onlardan olmuş diye ama bi fayda etmedi

adszrw7
_-'CaGo'-_ - avatarı
_-'CaGo'-_
Ziyaretçi
30 Mart 2008       Mesaj #3220
_-'CaGo'-_ - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar
sorunum şu, messenger programını bilgisayar başladıgında veya sonradan açmak istediğimde programın görev yöneticisinden başladıgını görmeme rağmen pencere açılmıyor. sağ alttan saatin yanından simgesi de çıkıyor fakat 10 mb ram kullanım alanını bile geçemiyor. kaldırıp tekrar yükledim 8.5 i yükledim 8.0 ı vs. ama yinede düzelmedi. sizce nasıl düzeltebilirim. bir haftadır sırf bu yüzden aMSN Die bi dandik programı kullanıyorum. bazen ki bu çok nadir oluyo bilgisayar açıldıgında şansa açılıyo. ama bi türlü sorunu cozemedim
şimdiden teşekkürler