Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 324

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.602 Cevap: 3.874
scythe - avatarı
scythe
Ziyaretçi
31 Mart 2008       Mesaj #3231
scythe - avatarı
Ziyaretçi
merhaba.

Sponsorlu Bağlantılar
live messenger de bi arkadaşımla konusurken araya üçüncü bi sahıs girip benim yazmadıgım bir seyi o arkadaşa gönderio. yani çoklu konusma olmadan görünmeyen biri muhabbete dalıp yazabiliyor. bu nasıl olabilir ? nasıl engelleyebilirim. ilk defa böyle bir sey geldi basıma..
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
31 Mart 2008       Mesaj #3232
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarımda C klasöründe Doc and Settings/ User a girdikten sonra önüme aşağıdaki uyarı penceresi çıkıyor. Pencereyi sürekli kapatmama rağmen o ısrarla çıkıyor iki üç sn sonra. Toptan C klasörünü kapatsam da o pencere masa üstünde de çıkmaya devam ediyor . Nasıl durdurabilirim bunu ?

Sponsorlu Bağlantılar
adszko1
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
1 Nisan 2008       Mesaj #3233
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SEDEPH adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarımda C klasöründe Doc and Settings/ User a girdikten sonra önüme aşağıdaki uyarı penceresi çıkıyor. Pencereyi sürekli kapatmama rağmen o ısrarla çıkıyor iki üç sn sonra. Toptan C klasörünü kapatsam da o pencere masa üstünde de çıkmaya devam ediyor . Nasıl durdurabilirim bunu ?

Vista da ID isteyen, kendinden yüklü bir program yok. Görev yöneticisinden baktığınızda MSN ile ilgili çalışan bir programın olup olmadığına dikkat edin ve görev yöneticisinin en alt bölümünden "Tüm Kullanıcılara ilişkin işlemleri göster" e tıklayıp kontrol edin.
cagilcoskun - avatarı
cagilcoskun
Ziyaretçi
2 Nisan 2008       Mesaj #3234
cagilcoskun - avatarı
Ziyaretçi
merhaba . arkadaşım msn ifadesi gönderdiğinde ben onu almak istiyorum . sağ tıkladığımda ekle yerine bu ifadeyi al diye bişey çıkyor ama basamıyorum . arkadaşım ifade alınmasını engellemiş olabilirmi ? eğer böyleyse bunu nasıl yaptığını öğrenebilirmiyim
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
3 Nisan 2008       Mesaj #3235
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
gladya_ adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msn de ileti geldiği zaman otorum açıldığı zaman hiç bir ses yok.tamamen meşgul modunda bekliyor gibi oluyor.denetim masasinda ses efektinde ses vermeye çalışıyorum ama olmuyor .resimde görüldüğü gibi msn yeni ses veremiyorum.

adszch3

gözata tıklayınca beni c diskinde windows media klasörüne yönlediriyor messenger dosyasini aradim ama bulamadim prgoram files bölümüne de baktim orda bulamadim.son msn güncellenen programı yükledim ama sorunu bir türlü gideremedim.ne yapmam gerekiyor acaba yardimci olur musunuz ?

Windows Live Messenger kurulduğunda, yukarıdaki pencerede MSN Messenger sesleri için ayarlar kaldırılmış olmalı. Çünkü WLM'de bu sesleri WLM'nin kendi Seçenekler penceresinden ayarlıyorsunuz. Siz de o ayarlar kalkmıyorsa bu bence bir sorun! WLM'yi kurduktan sonra Program Ekle veya Kaldır penceresinde MSN Messenger adını görüyor musunuz?

Daha önce sormuştum ama tam cevap alamadım. Bu bahsettiğim seçenekler penceresinde bir olayı seçip sesi önizleme düğmesine basarak dinleyebiliyor musunuz? Yoksa bir olayı seçtiğinizde o olay için aşağıdaki satırda tanımlı hiçbir ses dosyası yok mu? Sesi tanımlamak için Messenger klasörü (son sürüm WLM için) "C:\Program Files\Windows Live\Messenger". Burada ses dosyalarını görebiliyor musunuz, online.wma, nudge.wma gibi?

Ses sürücünüzü nasıl güncelleştireceğinize dair pek bilgim yok. Üretici firmanın sitesine gitmeyi deneyebilirsiniz.

Alıntı
mahir_sus adlı kullanıcıdan alıntı

adminim hyr normal msn dende ayni isaret cikiyor yani hic bir ozellik plus disc. skins falan olmadanda o ufak kare cikiyor bunu cozemedim Msn Confused

Sadece o kişi de oluyorsa, o kişiyi silip tekrar ekleseniz düzelecek mi acaba!? Ben şahsen hiç karşılaşmadım böyle bir görüntüyle. Bir de o kişinin penceresi için bir arka plan ayarladıysanız, arka planı sıfırlasanız ne oluyor?

Alıntı
cagilcoskun adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba . arkadaşım msn ifadesi gönderdiğinde ben onu almak istiyorum . sağ tıkladığımda ekle yerine bu ifadeyi al diye bişey çıkyor ama basamıyorum . arkadaşım ifade alınmasını engellemiş olabilirmi ? eğer böyleyse bunu nasıl yaptığını öğrenebilirmiyim

MessengerDiscovery Live ile engelleyebilir. Bildiğim kadarıyla MessengerDiscovery olmasa bile bazı ifadeler kendi bilgisayarımıza alınırken, korumalı olarak alınıyor yani kişilere gönderilirken onların bu ifadeleri almaları engelleniyor.
by_nazif - avatarı
by_nazif
Ziyaretçi
6 Nisan 2008       Mesaj #3236
by_nazif - avatarı
Ziyaretçi
ya Benım Msn Confused MSn'de biri dosya yollrsa direk kabul etmeye başladı anlamadım nenden oldu cevap yazarsanız sevinirim.nASL duzeLcek ben kabul etmeden direk alıyor dosayayı ve alınan dosaylarıma kaydediyoR
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
6 Nisan 2008       Mesaj #3237
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
by_nazif adlı kullanıcıdan alıntı

ya Benım Msn Confused MSn'de biri dosya yollrsa direk kabul etmeye başladı anlamadım nenden oldu cevap yazarsanız sevinirim.nASL duzeLcek ben kabul etmeden direk alıyor dosayayı ve alınan dosaylarıma kaydediyoR

Bilgisayarınızda Messenger Plus! yüklü mü? Yüklüyse, onun Tercihler penceresinde "Konuşmalar" sekmesi altında, "Davetleri Otomatik Kabul Etme" başlığı altındaki ayarlara bakın.
by_nazif - avatarı
by_nazif
Ziyaretçi
6 Nisan 2008       Mesaj #3238
by_nazif - avatarı
Ziyaretçi
msn'i sildm plus sildim herşeyi sildim tekrar yükledim olmadı sonra sadece plus'ı sildim OLdu Msn Grin
plus'ın ozellıgı olmalı nasL duzeLteceım:?
mkader - avatarı
mkader
Ziyaretçi
7 Nisan 2008       Mesaj #3239
mkader - avatarı
Ziyaretçi
https://login.live.com/ppsecure/sha1auth.srf?lc=1055 bu ıletıyı bos sayfa bendede olusuyo ama bu verdıgınız lınklenmı devamlı acacam bı yol gosterırsenız sevınırım

Alıntı
virtuecat adlı kullanıcıdan alıntı

Hotmail is now Windows Live Hotmail. Free e-mail with security by Microsoft.

buradan gırıs yapın manuel olarak daha sonra yıne messenger dan gırıs yapın + messenger adresınızın uzantısı ne hotmail mi live vb. mı buda onemlı belkı gecersız bır hesap olusturduysanız sıstem sızı otomatık olarak dısarı atmıstır ama messenger acık gozukebılır

mamakli18 - avatarı
mamakli18
Ziyaretçi
8 Nisan 2008       Mesaj #3240
mamakli18 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar slm. benim bi sorunum var çözseniz çözseniz msxlabs ailesi olarak siz çözersiniz. us robotics marka wireless modemim var komşuyla ortak int bağlattık o wireless i kullanıo ben kablolu giriorum . ne zaman msn açsam sürekli düşüyoum ve yazdıklarım karşıya gitmio karşının yazdığıda bana gelmio. hatta internetimde kopuyor. msn i sildim yeniden yükledim hatta bütün msn sürümlerini denedim ama nafile kullandığım tek program msn plus şuan msn 8.1 kullanıorum ben bu dakka başı düşmelerden sıkıldım forumlarda internette aradım ama bişey bulamadım lütfen bana yardım edinMsn Sad haa bu arada bundan önce tek kullandığımda airties marka modemim vardı ve bu sorunlala hiç karşılaşmıordum sorun modemden kaynaklanıo olabilir mi??Msn Cry

NOT: download yaparken 99 da veya 92 de falan takılıp kalıo ilerlemio bunları bana bi açıklarsanız çok sevinirimMsn Happy