Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 335

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.796.170 Cevap: 3.874
nisay_rt - avatarı
nisay_rt
Ziyaretçi
12 Mayıs 2008       Mesaj #3341
nisay_rt - avatarı
Ziyaretçi
Msn messengerıma virüs girdi malesef format atamıyorum bu yüzden bu uyuz programdanda kurtulamadım listemdeki her keze sürekli 500 kontör kazanmak için burayı tıklayın gibilerinden mesaj yolluyorum , çok forumda gezindim benim başima gelen cok kişinin başina gelmiş ama kurtulmak için söylenen yolların hiç biri fayda etmedi yardımcı olursanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008       Mesaj #3342
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
nisay_rt adlı kullanıcıdan alıntı

Msn messengerıma virüs girdi malesef format atamıyorum bu yüzden bu uyuz programdanda kurtulamadım listemdeki her keze sürekli 500 kontör kazanmak için burayı tıklayın gibilerinden mesaj yolluyorum , çok forumda gezindim benim başima gelen cok kişinin başina gelmiş ama kurtulmak için söylenen yolların hiç biri fayda etmedi yardımcı olursanız sevinirim

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/5746-yeni-msn-virusu-hakkinda-yardim.html
Konuyu 1 inceleyin ... Msn Happy Kolay gelsin
Sponsorlu Bağlantılar
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
sahra_87 - avatarı
sahra_87
Ziyaretçi
13 Mayıs 2008       Mesaj #3343
sahra_87 - avatarı
Ziyaretçi
benim bir sorunum var arkadaşlar msn penceresini kaptma simgesini tıkladığım zaman msn tamamen kapanıyor oysa görev çubuğunda kalmsı gerekiyordu ama temelli çıkış yapıyor nasıl düzeltebi,lirim bu sorunu ben acaba
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
13 Mayıs 2008       Mesaj #3344
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
sahra_87 adlı kullanıcıdan alıntı

benim bir sorunum var arkadaşlar msn penceresini kaptma simgesini tıkladığım zaman msn tamamen kapanıyor oysa görev çubuğunda kalmsı gerekiyordu ama temelli çıkış yapıyor nasıl düzeltebi,lirim bu sorunu ben acaba

MessengerDiscovery kullanıyorsanız, MDL > Ayarlar > Windows Live Messenger > Genel Ayarlar > "System tray'e göndermek yerine Messenger'ı tamamen kapat" seçeneğinin işaretini kaldırın.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
13 Mayıs 2008       Mesaj #3345
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Ayrıca MDL nin son sürümden bi öncekinde böyle bir sorun mevcuttu. Ayarlardan System tray e göndermek yerine Messenger ı tamamen kapat seçeneği işaretli olmamasına karşın yine de bu hatayı gösteriyordu. Son sürümde bu hata giderilmiş. Kısacası, son sürümü yüklerseniz bu hatayla karşılaşmayacaksınız
sahra_87 - avatarı
sahra_87
Ziyaretçi
13 Mayıs 2008       Mesaj #3346
sahra_87 - avatarı
Ziyaretçi
son sürümü kullanıyorum herhalde dediğinizi bir deneyeyim
oguz163 - avatarı
oguz163
Ziyaretçi
13 Mayıs 2008       Mesaj #3347
oguz163 - avatarı
Ziyaretçi
ben bi tane hesap aldım,Görüntü Resmi Değiştir'e basınca oturum açmadınız felan diyo.Normalde oturumum açıkMsn Thinking
yassak - avatarı
yassak
Ziyaretçi
13 Mayıs 2008       Mesaj #3348
yassak - avatarı
Ziyaretçi
daha önce discovery kullanmaktaydım yeni sürümü yüklediğimden beri oturum açmadınız uyarısı geliyor. güvenlik duvarı ve de kaspersky ayarlarını aynen dediğiniz gibi yaptım. hatta bi kaç defa tekrar kurup kaldırdım da. hala aynı sorun.
discovery kullanmayı özledim yardımcı olun noluuuuurMsn Happy
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
13 Mayıs 2008       Mesaj #3349
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yassak adlı kullanıcıdan alıntı

daha önce discovery kullanmaktaydım yeni sürümü yüklediğimden beri oturum açmadınız uyarısı geliyor. güvenlik duvarı ve de kaspersky ayarlarını aynen dediğiniz gibi yaptım. hatta bi kaç defa tekrar kurup kaldırdım da. hala aynı sorun.
discovery kullanmayı özledim yardımcı olun noluuuuurMsn Happy

Saatin ve messenger simgesinin yanında yer alan discovery simgesine sağ tıklayın ve Messenger Discovery Live'ı kapat seçeneğinin yanındaki işaretin X olup olmadığına dikkat edin. Bu işaret ok liyse bi kere tıklayarak X e çevirin ve de messenger ı tamamen kapatın, sonrasında tekrar başlatın. Uyarıyı almamış olacaksınız
toledoank - avatarı
toledoank
Ziyaretçi
13 Mayıs 2008       Mesaj #3350
toledoank - avatarı
Ziyaretçi
addedr4

arkadaslar boyle bı sorun yasıyorum
ne yaptıysam duzeltemedım
aslında pc ye yenı format attıktan sonra oldu
benım sistem sp3 acaba ondan ola bılırmı?