Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 346

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.787.956 Cevap: 3.874
Aydan - avatarı
Aydan
Ziyaretçi
1 Haziran 2008       Mesaj #3451
Aydan - avatarı
Ziyaretçi
sanırım halloldu sorun. çok teşekkürler Msn HappyMsn HappyMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
tuz_ak - avatarı
tuz_ak
Ziyaretçi
2 Haziran 2008       Mesaj #3452
tuz_ak - avatarı
Ziyaretçi
her tarafta adı geçiyor ama kimse de bu 810003d nin nasıl çözüleceğini yazmamış... bu hallolmayacak bir sorunsa biri hallolmaz desin uğraşmayalım

Sponsorlu Bağlantılar
bilen varsa 810003d nasıl çözülür söylesin...
Son düzenleyen ahmetgns; 2 Haziran 2008 21:28 Sebep: Sorunuzu tek konuya geçin.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
2 Haziran 2008       Mesaj #3453
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
tuz_ak adlı kullanıcıdan alıntı

her tarafta adı geçiyor ama kimse de bu 810003d nin nasıl çözüleceğini yazmamış... bu hallolmayacak bir sorunsa biri hallolmaz desin uğraşmayalım

bilen varsa 810003d nasıl çözülür söylesin...

Sanırım bu hata, dediğinizin aksine çok yerde geçmiyor, bizim forumda daha önce bir kişi sormuş, Google'daki sonuçların sayfa sayısı bir elin parmakları kadar. Windows Live Messenger'ın Yardım sayfalarında da bu hata kodu geçmiyor. Önerim MSN Messenger ya da Windows Live Messenger'ı, hangisinden bahsediyorsunuz bilemiyorum ama tamamen bilgisayarınızdan kaldırmak. Eğer eklentiler yüklediyseniz onları da tamamen kaldırmayı, sonra Windows Live Messenger'ın son umumi sürümünü indirip kurmayı deneyin. Sorun hala da düzelmezse Messenger'ın destek takımından yardım isteyin. Bunun düzelmeyecek bir sorun olduğunu zannetmiyorum, en fazla kendinizin düzeltemeyeceği bir sorun olabilir.
kalyoncu - avatarı
kalyoncu
Ziyaretçi
3 Haziran 2008       Mesaj #3454
kalyoncu - avatarı
Ziyaretçi
birsey solıcem ben buraya yenı uyeyımn beyler bana yardım edersenız memnn olurum benım msnemdekı cam calısmıyorum napabılırım Msn Sad

cam calısmıyor Msn SadMsn SadMsn Sad:
Son düzenleyen kalyoncu; 3 Haziran 2008 22:58 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
3 Haziran 2008       Mesaj #3455
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
kalyoncu adlı kullanıcıdan alıntı

birsey solıcem ben buraya yenı uyeyımn beyler bana yardım edersenız memnn olurum benım msnemdekı cam calısmıyorum napabılırım Msn Sad

cam calısmıyor Msn SadMsn SadMsn Sad:

Web kameranız bilgisayara doğru bir şekilde takılı mı?
Uygun sürücüsü yüklü mü? (Masaüstündeki Bilgisayarım'a sağ tıkla>Özellikler>Donanım sekmesi>Aygıt Yöneticisi düğmesi. Açılan pencerede kameranıza dair herhangi bir ad/işaret görüyor musunuz?)
Kamerayı başka bir programda kullanabiliyor musunuz?
Messenger'da Menü>Araçlar>Ses ve Görüntü Kurulumu penceresinde kameranızı görebiliyor musunuz?
myheart - avatarı
myheart
Ziyaretçi
4 Haziran 2008       Mesaj #3456
myheart - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba.

İş yerindeki pc ye yeni format atıldı. Bilgisayarcı tarafından Hem msn yükleme hemde hotmail giriş engellenmiş durumda. Xp SP2 Prof kullanıyorum. Bilgisayar sınırlı değil.Adminstration yani.

Bütün sitelere girebiliyorum, Hotmail ana sayfasını acıyorum kull adı şifre girip giriş yapmaya calısıyorum beyaz bir ekran geliyor ve o sekilde kalıyor. Mail kesinlikle acılmıyor.
Msn Dede WLinstaller indiriyorum.Yuklemeye calısıyorum hata veriyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyiniz.. Msn full dosyalarını kopyaladım acmaya calıstım hata kodu verdi. Portable msn buldum denedim yine hata kodu verdi.. 3 Gündür akıl almaz bir şekilde ugrasıyorum ama bir türlü cozemedim sorunu. Yardımcı olursanız sevinirim...
kalyoncu - avatarı
kalyoncu
Ziyaretçi
4 Haziran 2008       Mesaj #3457
kalyoncu - avatarı
Ziyaretçi
beyler bısı dıcem ben yenı uyeyım bana yardım edersenız memnun olurum ben cameramı acamıyorum acıyorum karanlık qosterıyor :'(
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
4 Haziran 2008       Mesaj #3458
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
kalyoncu adlı kullanıcıdan alıntı

beyler bısı dıcem ben yenı uyeyım bana yardım edersenız memnun olurum ben cameramı acamıyorum acıyorum karanlık qosterıyor :'(

Messenger menülerinden Araçlar>Ses ve görüntü kurulumu... penceresine geldiğinizde kameranızı görüp seçebiliyor musunuz? Araçlar>Web kamerası ayarları penceresinden kameranıza Gelişmiş ayar verebiliyor musunuz? Parlaklık ve Karşıtlık değerlerini arttırmayı deneyin.
manselina - avatarı
manselina
Ziyaretçi
4 Haziran 2008       Mesaj #3459
manselina - avatarı
Ziyaretçi
Messenger da konuşma penceresinde avatarımın altında kamera simgesinin yanında bugün beliren bu kutucuğun ne işe yaradığını bilen birisi varsa lütfen bana anlatsın..Eklenti olarak sadece plus kullanıyordum belki onunla alakalıdır diye onuda kaldırmama rağmen o kutuyu yokedemedim..

internet tarayıcım explorer, yahooya üyeliğim yoktur bi kaç arkadaşım bunlarla alakalı olabileceğini söylediği için bunlarıda not düşmek istedim...

Lütfen acil yardım edin....

ImageShack - Hosting :: kutucukfz7.jpg
hardmeteor - avatarı
hardmeteor
Ziyaretçi
4 Haziran 2008       Mesaj #3460
hardmeteor - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba
msn 8.5 i msxlabs hazırladığı gibi patch li çekilde indirdim yükledim fakat uyarı seslerini alamıyorum seçeneklerdede işaretli görünüyor ama iletilerde ve çevrimiçi-dışı uyarıları yok yardım cı olabilicekmisiniz