Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 347

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.973 Cevap: 3.874
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
4 Haziran 2008       Mesaj #3461
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
manselina adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger da konuşma penceresinde avatarımın altında kamera simgesinin yanında bugün beliren bu kutucuğun ne işe yaradığını bilen birisi varsa lütfen bana anlatsın..Eklenti olarak sadece plus kullanıyordum belki onunla alakalıdır diye onuda kaldırmama rağmen o kutuyu yokedemedim..

Sponsorlu Bağlantılar
internet tarayıcım explorer, yahooya üyeliğim yoktur bi kaç arkadaşım bunlarla alakalı olabileceğini söylediği için bunlarıda not düşmek istedim...

Lütfen acil yardım edin....

ImageShack - Hosting :: kutucukfz7.jpg

Bu, ben bir gün Messenger'ı çok kurcaladığımda, kapatıp kapatıp açtığımda benim de başıma gelmişti ama biraz sonra gitmişti. Sizinki bir türlü düzelmiyor mu? Messenger'ı hatta bilgisayarı kapatıp açmayı deneyin. Bütün kişilerin konuşma penceresinde mi oluyor? Messenger onarmayı deneyin, şuradan: Program Ekle veya Kaldır penceresi>Windows Live Messenger>Destek bilgisi için burayı tıklatın.>Onar. Sorun Messenger Plus! ile alakalı değil.

Alıntı
hardmeteor adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar merhaba
msn 8.5 i msxlabs hazırladığı gibi patch li çekilde indirdim yükledim fakat uyarı seslerini alamıyorum seçeneklerdede işaretli görünüyor ama iletilerde ve çevrimiçi-dışı uyarıları yok yardım cı olabilicekmisiniz

Önce yukarıda manselina'ya anlattığım şekilde Messenger'ı onarmayı dener misiniz? Bu düzeltmezse tamamen kaldırın ve şuradan indirip tekrar kurun: Windows Live
manselina - avatarı
manselina
Ziyaretçi
4 Haziran 2008       Mesaj #3462
manselina - avatarı
Ziyaretçi
hayır düzelmiyor bilgisayarı yeniden başlattım onar dedim, messengerı kurup kaldırdım kullandığım eklenti plusıda kaldırmama rağmen o kutucuk gitmiyor...listemdeki herkes o kutuyu görebiliyor...
Sponsorlu Bağlantılar
hardmeteor - avatarı
hardmeteor
Ziyaretçi
4 Haziran 2008       Mesaj #3463
hardmeteor - avatarı
Ziyaretçi
bu indirdiğim patch li msn 8.5 ne program ekle-kaldırda var nede program files ta görünmüyor yani
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
4 Haziran 2008       Mesaj #3464
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

hayır düzelmiyor bilgisayarı yeniden başlattım onar dedim, messengerı kurup kaldırdım kullandığım eklenti plusıda kaldırmama rağmen o kutucuk gitmiyor...listemdeki herkes o kutuyu görebiliyor...

Messenger'la birlike çalışan ve yüklü olan başka bir program daha var gibi görünüyor. En azından tamamen kaldırılmamış. CTRL + ALT + DEL tuşlarına basıp Görev Yöneticisi'ni çalıştırın ve İşlemler listesinin görüntülerini buraya resim olarak ekleyin.

Alıntı
hardmeteor adlı kullanıcıdan alıntı

bu indirdiğim patch li msn 8.5 ne program ekle-kaldırda var nede program files ta görünmüyor yani

Windows Live Installer ile sorun yaşayan kullanıcılar için o kurulum paketini hazırlamıştık. WLInstaller.exe ile WLM 8.5'i indirip kurmayı deneyin. Ses sorunu çözülecektir.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
manselina - avatarı
manselina
Ziyaretçi
5 Haziran 2008       Mesaj #3465
manselina - avatarı
Ziyaretçi
sorunum halen daha devam ediyor..işlemler menüsünün resmini ekliyorum...

ImageShack - Hosting :: islemlerip2.jpg
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
5 Haziran 2008       Mesaj #3466
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

sorunum halen daha devam ediyor..işlemler menüsünün resmini ekliyorum...

ImageShack - Hosting :: islemlerip2.jpg

Oradaki ApMsgFwd.exe işleminden şüphelendim. O işlemi sonlandırmayı dener misiniz? Bilgisayarınıza birşey olursa sorumluluk size ait. Ya da önce Messenger'dan tamamen çıkın, işlemlerden msnmsgr.exe gittiğinde o işlemde gidecek mi? Önce ona bakın bence. Eğer sorunun o işlemden kaynaklandığından emin olursanız, o işlemi çalıştıran programı Program Ekle veya Kaldır penceresinden bulup kaldırmalısınız.
manselina - avatarı
manselina
Ziyaretçi
5 Haziran 2008       Mesaj #3467
manselina - avatarı
Ziyaretçi
İlk önce dediğiniz gibi messengerı kapattım ama o işlem hala ordaydı onuda sonlandırdım yeniden messengerı başlattım ama o işlem görev yöneticisinde tekrardan ortaya çıkmadı yani messengerla alakalı bi işlem olduğunu sanmıyorum ve sorunum hala düzelmedi Msn Sad... Messenger oturumumu başka bir bilgisayardan açtığımda da aynı şekilde o kutucuk görünüyor..Sorunun benim bilgisayarımla alakalı olduğunu sanmıyorum...
veyssi - avatarı
veyssi
Ziyaretçi
5 Haziran 2008       Mesaj #3468
veyssi - avatarı
Ziyaretçi
adszmb9

bu kare neden kaynaklanıyor acaba. oturup açıp kapadığımda gidiyor. karşımdaki kapayıp açtığında geri geliyor. arayüz falan kullanmıyorum. msni kaldırıp yeniden yükledim ama hala aynı şey devam ediyor. yardımcı olursanız çok memnun olurum...
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
5 Haziran 2008       Mesaj #3469
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
veyssi adlı kullanıcıdan alıntı

bu kare neden kaynaklanıyor acaba. oturup açıp kapadığımda gidiyor. karşımdaki kapayıp açtığında geri geliyor. arayüz falan kullanmıyorum. msni kaldırıp yeniden yükledim ama hala aynı şey devam ediyor. yardımcı olursanız çok memnun olurum...

kaldırma işlemi bu yöntem ile yapıp wlm 8.5 güncel sürümü tekrar kurunuz.

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

güncel sürüm:

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html
veyssi - avatarı
veyssi
Ziyaretçi
5 Haziran 2008       Mesaj #3470
veyssi - avatarı
Ziyaretçi
verdiğiniz linkteleri aynen uygulamadım fakat şimdide msni yükliyemiyorum. şu hatayı veriyor :s

adszos0