Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 35

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.731 Cevap: 3.874
necaty - avatarı
necaty
Ziyaretçi
20 Şubat 2006       Mesaj #341
necaty - avatarı
Ziyaretçi
msn sorununa çözüm bulundumu bi arkadaş daha bekliyo sanırım..
Sponsorlu Bağlantılar
leonnn - avatarı
leonnn
Ziyaretçi
20 Şubat 2006       Mesaj #342
leonnn - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar mesenger plus ve stuffplug-ng yükledim ancak bir türlü karşıdaki kişininin görüntü resmini kopyalayamadım bu konu da bilgisi olan warsa yardım pls.
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Şubat 2006       Mesaj #343
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
eklektik adlı kullanıcıdan alıntı

Farklı bir siteden MSN DiscoveryX v3 indirdim. Güvenilirmi? bunu öğrenmek istiyorum. Henüz programı kurmadım.

Sevgili mod MSN DiscoveryX v3 ile ilgili bir cevap almam mümkünmü?

MessengerDiscovery v3 ve X sürümleri birbirinden ayrı sürümler. X v3 sürümü mevcut değil. Ayrıca 7.5 için X sürümlerini kullanmanız gerek. (MDX2TR)

Alıntı
necaty adlı kullanıcıdan alıntı

msn sorununa çözüm bulundumu bi arkadaş daha bekliyo sanırım..

Hangi windows işletim sistemini kullandığınızı belirtmemişsiniz. Eğer Windows Messenger'da da aynı sorunu yaşıyorsanız size tavsiyem önce bir anti-virus ve anti-spyware programı kurup bilgisayarınızı taratmanız.

Alıntı
leonnn adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar mesenger plus ve stuffplug-ng yükledim ancak bir türlü karşıdaki kişininin görüntü resmini kopyalayamadım bu konu da bilgisi olan warsa yardım pls.

Lütfen eklentilerle ilgili soruları kendi teknik destek konularında sorunuz. Bu eklentileri yeni kurduysanız, kişisel görüntü resimlerini ön belleklerine almaları biraz zaman alabilir. Konuşma penceresinde /xcedpstealer yazıp enter'a bastığınız Kişisel Görüntü Resmi/Emoticon hırsızı penceresi açılır.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
necaty - avatarı
necaty
Ziyaretçi
22 Şubat 2006       Mesaj #344
necaty - avatarı
Ziyaretçi
pc ye format atmak istemiyorum herşey 4-4 lük sorun sadece benim kullanıcımda diğer kullanıcıda sorunsuz çalışıyor(pc kullanıcısı)

ama benimkinde olmuyor resmi tekrar veriyim bu hata geliyor..

sorun9hz
Son düzenleyen necaty; 22 Şubat 2006 20:57
GOZYASIM - avatarı
GOZYASIM
Ziyaretçi
22 Şubat 2006       Mesaj #345
GOZYASIM - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaslar oncelıkle konunun yeri burasımı tam bılmıyorum ama benım sorunum msn program ekleden kalkmıyor ne onar yazısı neden kaldır yada değiştir ışlmemı gozukmuyor yenı paketını ındırıp kurmaya calıstgımda ılk adımı kuruyor sonra wındows ınstaller de beklıyor sonra hata mesajı verıyor 1635 hata mesajı bu program yuklenemıyor dıyor tamamen sılıp yenıden yuklemek ıstıyorum nasıl yapabılırım cvp bekliyorum

Yenisini kurmak ıstedıgım zaman verdıgı hata

hata3zi
Son düzenleyen GOZYASIM; 22 Şubat 2006 23:52
mylife33 - avatarı
mylife33
Ziyaretçi
23 Şubat 2006       Mesaj #346
mylife33 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar bende msn 7.5.0324 için msn ghost proğramını arıyorum bilen bi arkadaş bana yardımcı olursa çok minettar olurum
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Şubat 2006       Mesaj #347
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
necaty adlı kullanıcıdan alıntı

pc ye format atmak istemiyorum herşey 4-4 lük sorun sadece benim kullanıcımda diğer kullanıcıda sorunsuz çalışıyor(pc kullanıcısı)

ama benimkinde olmuyor resmi tekrar veriyim bu hata geliyor..

sorun9hz

Diğer kullanıcı derken, windows kullanıcı hesaplarından mı bahsediyorsunuz?

Yani birden fazla kullanıcı hesabı var ve bu sorun sadece sizin kullanıcı hesabınızda mı oluyor?

Muhtemelen sisteminize kurduğunuz programlardan bazıları sadece sizin hesabınızdayken çalışıyor. CTRL + ALT + DEL tuşlarına basıp Görev Yöneticisi'ni çalıştırın. İşlemler listesindeki işlemleri, sorunsuz kullanıcı hesabındaki işlemler listesiyle karşılaştırın. Arka planda çalışan diğer tüm işlemleri kapatın (temel servisler dışındaki).

Ayrıca Program Ekle veya Kaldır listesinden kullanmadığınız diğer tüm yazılımları da kaldırın.

MSN Messenger'ı sıfırdan kurmak için bu adımları uygulamanız gerekiyor:

1-) Program Ekle veya Kaldır listesinden MSN Messenger'ı bulup kaldırın.
2-) \Program Files\MSN Messenger klasörünü silin.
3-) MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim? konusundaki ilgili klasörü bulup silin.
4-) Başlat > Çalıştır > regedit yazıp enter'layarak Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni çalıştırın.
Alıntı

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSNMessenger

anahtarlarını silin.
5-) Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve MSN Messenger'ı kurun.

Alıntı
mylife33 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar bende msn 7.5.0324 için msn ghost proğramını arıyorum bilen bi arkadaş bana yardımcı olursa çok minettar olurum

MSGR Ghost'un henüz MSN Messenger'ın son sürümüyle uyumlu güncel sürümü çıkmadı. Bu yamanın yerine daha gelişmiş yamalar olan A-Patch veya Mess Patch'i deneyebilirsiniz.
Son düzenleyen NeutralizeR; 23 Şubat 2006 01:35
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2006       Mesaj #348
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
GOZYASIM adlı kullanıcıdan alıntı

hata3zi

Aşağıdaki linki tıklayın ilk mesaj ilk paragrafta sorun ve cevabı var :...soru sormak için konu açmayın > bilginize

MSN Messenger - Yardım - Sıkça Sorulan Sorular
nom-deplume - avatarı
nom-deplume
Ziyaretçi
23 Şubat 2006       Mesaj #349
nom-deplume - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar lütfen acil yardım!!

Dün sitenizdeki linklerden Windows Live Messenger- Türkçe Yaması ve Bağlantı Yamasını indirdim. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlattığımda aşağıdaki gibi bir hatayla karşılaştım.
msnhata7pk
Bende sorunun Windows Live Messenger dan kaynaklandığını düşündüm ve programı kaldırdım. Daha sonra tekrar MSN 7.5 i yükledim fakat yine aynı sorunlka karşılaşıyorum. Fakat program ilk yüklendiği sırada gayet güzel kullanılabiliyor. Ama restart açınca bu hatayla karşılaşıyorum ve MSN açılmıyor. Ne yapmalıyım?? Lütfen yardım!!
dogruoz07 - avatarı
dogruoz07
Ziyaretçi
23 Şubat 2006       Mesaj #350
dogruoz07 - avatarı
Ziyaretçi
ben olmayan bir mail adresini kayıt ettirdim messengerda oturum açıyorum bi sorun yok fakat E-Posta adresi doğrulanmadı diyor bu yazıyı kaldırmanın bir yolu varmı? Yardım ederseniz sevinirim.teşekkürler