Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 353

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.788.173 Cevap: 3.874
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
12 Haziran 2008       Mesaj #3521
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tsodnac adlı kullanıcıdan alıntı

evet, ama yinede olmadı.

Başlat > çalıştır ekranından şunları tek tek yazıp enter layın. Ancak bunları yaparken Messenger açık olmasın (demek istediğim saatin orada messenger simgesinin olmaması gerekir).

Sponsorlu Bağlantılar

regsvr32 softpub.dll
regsvr32 wintrust.dll
regsvr32 initpki.dll
regsvr32 rsaenh.dll
regsvr32 mssip32.dll
regsvr32 cryptdlg.dll
regsvr32 dssenh.dll
regsvr32 gpkcsp.dll
regsvr32 slbcsp.dll
regsvr32 sccbase.dll

Ayrıca şuna dikkat edin.

Şirket ağından bağlanıyorsanız, şirketinizin proxy'si kişilerin etki alanına erişimi engelliyor olabilir. Ağ yöneticinizden aşağıdakileri yapmasını isteyin:

- Ağ proxy'si üzerinden https://*.contacts.msn.com bağlantılarına izin verin.

- Proxy kuralları bir kullanıcı aracısı (user-agent) dizesini temel alıyorsa, "MSN Explorer/9.0 (MSN 8.0; TmstmpExt)" içeren HTTP kullanıcı aracısı dizelerinin proxy üzerinden bağlanmasına izin verildiğinden emin olun.

tsodnac - avatarı
tsodnac
Ziyaretçi
12 Haziran 2008       Mesaj #3522
tsodnac - avatarı
Ziyaretçi
çalıştıra ilk komutu yazdım, bir mesaj veripekranını kapattı. diğerlerini yazamadım.
Sponsorlu Bağlantılar
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
12 Haziran 2008       Mesaj #3523
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tsodnac adlı kullanıcıdan alıntı

çalıştıra ilk komutu yazdım, bir mesaj veripekranını kapattı. diğerlerini yazamadım.

Ekran kapandı derken, bilgisayarın kendini yeniden başlattığını mı söylemek istediniz? Verilen dll leri tek tek çalıştıra yazdıp enter ladıktan sonra başarı ile kayıt edildi gibi bir uyarı gelir. Tamam tuşuna bastıktan sonra diğerine geçmeniz gerekir. Tek tek hepsini yaptıktan sonra alttaki bölüme de dikkat ederseniz messenger ın açılmasında herhangi bir sorun olmaması gerekir. Aksi halde yine giremezseniz messenger ı tamamen kaldırıp yeniden yüklediğinizde sorun giderilmiş olmalı. Sorun yaşamamanız açısından alttaki linkten tamamen kaldırmayla ilgili açıklamaları okuyabilirsiniz. Messenger'ı tamamen kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın ve oturum yeniden açıldığında messenger'ı yeniden kurun (Şirket kullanımı hakkında tam bilgim olmadığı için kaldırıp kurma izninizin olup olmadığını bilmiyorum).

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
uslanmam - avatarı
uslanmam
Ziyaretçi
12 Haziran 2008       Mesaj #3524
uslanmam - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben messenger ımı açtığımda bilgisayarım kendiliğinden restart oluyor sorunu bi türlü çözemedim bu konuda yardımcı olabilirmisiniz
ustunahmet - avatarı
ustunahmet
Ziyaretçi
13 Haziran 2008       Mesaj #3525
ustunahmet - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kişi listemdekilere ses ataması yapıyorum ama 5 sn bunu nasıl uzatırım
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
13 Haziran 2008       Mesaj #3526
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
manselina adlı kullanıcıdan alıntı

Dediğiniz gibi güncelleme yaptım ama yine o kare orda duruyo ve ben çıldırmak üzereyim ama en azından yalnız olmadığımı biliyorum artık..Sanırım sorunuma çare bulana kadar o kareyle yaşamayı öğrenmem gerekicek Msn Happy neyse artık allah daha beterini vermesin...

Bugün o konuşulan kişinin görüntü resminin altında çıkan beyaz boş kutucukla ben de karşılaştım. Messenger'ım açıkken listemde çevrimiçi olan herkese konuşma penceresi açtım. Bazılarında o kutucuk vardı, bazılarında yoktu. Kişilerden MSN Messenger 7.0, Windows Live Messenger 8.5, Windows Live Messenger 8.1 ve Windows Live Messenger 9.0 Beta kullananlar vardı. Bazılarının hesap bilgilerinde ülke olarak Türkiye ayarlıyken bazılarında farklı ülkeler ayarlıydı. Windows Live Messenger'ın saatin yanındaki sembolüne sağ tıkladım ve Çıkış seçeneğini kullanarak WLM'yi kapattım. Yeniden başlatıp oturum açtığımda o kutucuk hiçbir konuşma penceresinde yoktu. Geçici bir sorun olmalı... WLM'yi kapatıp açtığınızda ilk olarak kutucuk çıkan kişiye konuşma penceresi açmayınız, başka birine açıp deneyiniz...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
13 Haziran 2008       Mesaj #3527
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ustunahmet adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar kişi listemdekilere ses ataması yapıyorum ama 5 sn bunu nasıl uzatırım

Messenger Plus Live dan bunu yapıyorsanız sesli ekleme yapılacak kişi ve kişileri
seçtikten sonra kişi oturum açtı (veya hangi seçenek seçilmek isteniyorsa) bölümünü tıklayıp geçtikten sonra size melodinin yerini göstermenizi isteyecektir. Melodiyi ekleyeceğiniz bölümün hemen altında standart olarak 10 yazar eklediğiniz melodiye göre sonrasında burası ayarlanır. Eğer 10 saniyeden kısaysa ne kadar süre olduğunu o kutuda görebilirsiniz. Ancak 10 saniyeden yüksek ise bunu siz elle istediğiniz şekilde 15 saniyeye yükseltebilirsiniz.

Fakat Windows Live Messenger içinden oturum açanlar için melodiyi uzatmak istiyorsanız, bunu messenger içinden yapamazsınız. Audio Editorlerden (Ses veya müzikleri ayarlama, kesme gibi durumlar yapar) biriyle bu melodi üzerinde oynama yapıp sonunu uzatabilirsiniz (sesin çıkıp çıkmaması önemli değil).
befega - avatarı
befega
Ziyaretçi
13 Haziran 2008       Mesaj #3528
befega - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler,
benim küçük bi sorunum var messengerda karşılıklı oyun oynamaya çalıştığımda bazı oyunlarda oyun yüklenemedi hatası alıyorum ama bazıları çalışıyor

activex yada java kaynaklı bi sorun değil çünki oyun acılırken bunları yüklüyor başka bi önerisi olan varmı ?
handecikkk - avatarı
handecikkk
Ziyaretçi
13 Haziran 2008       Mesaj #3529
handecikkk - avatarı
Ziyaretçi
benim sorunum şu: msn'de herhangi bir konuşma penceresini açtığım anda pencere kapanıyo.bunu hemen herkeste denedim.acaba bu bi virüsten mi kaynaklanıyo?çünkü ben bana şu ana kadar gönderilen hiç bi dosyayı kabul etmedim.lütfen en kısa zamanda bana yardım eli uzatınnn!!!Msn Sad
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
13 Haziran 2008       Mesaj #3530
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
handecikkk adlı kullanıcıdan alıntı

benim sorunum şu: msn'de herhangi bir konuşma penceresini açtığım anda pencere kapanıyo.bunu hemen herkeste denedim.acaba bu bi virüsten mi kaynaklanıyo?çünkü ben bana şu ana kadar gönderilen hiç bi dosyayı kabul etmedim.lütfen en kısa zamanda bana yardım eli uzatınnn!!!Msn Sad

Messenger'ınızı tamamen kaldırıp yeniden kurmayı deneyin. Tamamen kaldırma işleminden sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Oturum açıldıktan sonra tekrar kurulum yapın.

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?