Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 357

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.787.944 Cevap: 3.874
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008       Mesaj #3561
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Msn de dosya alımınız otomatik olarak ayarlanmış ayarlarınızı kontrol ediniz...

Sponsorlu Bağlantılar
Ayrıca buraya 1 bakın >>>> https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/159362-konusmalardaki-davetleri-otomatik-olarak-kabul-edin.html
Son düzenleyen ahmetgns; 18 Haziran 2008 13:04 Sebep: Bağlantıyı Plus!'ın ilgili özelliği hakkındaki konuya verdim.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
KnN - avatarı
KnN
Ziyaretçi
18 Haziran 2008       Mesaj #3562
KnN - avatarı
Ziyaretçi
Ayarlara baktım ama yapamadım..

Sponsorlu Bağlantılar
Vediğiniz Yere baktım onlarca konu var bulamıyorum.Msn Confused

torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
18 Haziran 2008       Mesaj #3563
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
KnN adlı kullanıcıdan alıntı

Ayarlara baktım ama yapamadım..

Vediğiniz Yere baktım onlarca konu var bulamıyorum.Msn Confused

Kullandığınız eklenti veya yamadan dolayı davetleri otomatik kabul etme gibi bir durum olabilir. Messenger üzerinde kurulu eklenti veya yamaları söyleyebilirseniz daha kesin yardımcı olabiliriz.
aXe - avatarı
aXe
Ziyaretçi
18 Haziran 2008       Mesaj #3564
aXe - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar forum sakinleri ;

Bir sorunum var . MSN kişi listemde 1170 kişi bulunmakta.MSN'e bir adres eklemeye calıstığımda bana ;

" IM adresinizdeki kişi sayısı fazladır.Kişilerinizi silin tekrar ekleyin " gibi bir uyarı veriyor.

Bunun altından nasıl kalkarım ?

MSN'm ' @Hotmail.Com & @MSN.Com vb değil . ' @mIRCTurk.Com
MSN Sürümü : 2009 ( Derleme 9.0.1407.1107 )
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
18 Haziran 2008       Mesaj #3565
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
aXe adlı kullanıcıdan alıntı

Selamlar forum sakinleri ;

Bir sorunum var . MSN kişi listemde 1170 kişi bulunmakta.MSN'e bir adres eklemeye calıstığımda bana ;

" IM adresinizdeki kişi sayısı fazladır.Kişilerinizi silin tekrar ekleyin " gibi bir uyarı veriyor.

Bunun altından nasıl kalkarım ?

MSN'm ' @Hotmail.Com & @MSN.Com vb değil . ' @mIRCTurk.Com
MSN Sürümü : 2009 ( Derleme 9.0.1407.1107 )

Messenger'ın kişi listesinde belli bir kapasite var. Anlaşılan o ki siz o sınırı geçmişsiniz. Bazı kişilerinizi silmeniz gerekiyor.
m.u.g.e - avatarı
m.u.g.e
Ziyaretçi
18 Haziran 2008       Mesaj #3566
m.u.g.e - avatarı
Ziyaretçi
Slm Arkadaşlar...

Msn'imde plus ve discovery eklentilerini kullanıp çoklu oturum açabiliyorum. Fakat oturumlarımı kapattıktan bir süre sonra, kaç tane msn açmışsam o an, tekrar otomatik kendiliğinden msn lerim açılıooo..
Otomatik aç kutucuğuda işaretli değil.!!! Plus ve discovery eklentilerimin Tüm ayarlarıma baktım ama nerden ve neden yapıoo bulamadım..
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliorum..
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
18 Haziran 2008       Mesaj #3567
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
muge adlı kullanıcıdan alıntı

Slm Arkadaşlar...

Msn'imde plus ve discovery eklentilerini kullanıp çoklu oturum açabiliyorum. Fakat oturumlarımı kapattıktan bir süre sonra, kaç tane msn açmışsam o an, tekrar otomatik kendiliğinden msn lerim açılıooo..
Otomatik aç kutucuğuda işaretli değil.!!! Plus ve discovery eklentilerimin Tüm ayarlarıma baktım ama nerden ve neden yapıoo bulamadım..
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliorum..

O anda açık olan ve Messenger ile birebir çalışan (Internet Explorer, Windows Live Mail vs.) programlardan biri etkin olabilir. Öncelikle Messenger > Araçlar > Seçenekler > Güvenlik > "Windows Live Messenger ile etkileşim kurmak isteyen bir web sayfasındaki bağlantıyı tıklattığımda Windows Live Messenger'ı aç" onay kutusunu boşaltıp tamam diyerek pencereyi kapatın. Bu şekilde deneyerek durumun aynı olup olmadığını kontrol edin.

İkinci olarak da bilgisayarınıza trojan, spy veya zararlı içerik girmiş olma ihtimali yüksek görünüyor. Bu zararlı içerik de Messenger ınızın oturumu kapansa dahi yine kendisi otomatik olarak oturumu açabiliyor. Sistemi güvenli kipte başlatıp tarama yaptırın.

Not: Güvenli kipte açabilmek için bilgisayarı yeniden başlatın. Başlama durumu olduğunda sürekli F8 tuşuna basın ve bundan sonra karşınıza işletim sistemi listesi gelecektir. En üstteki yazıda güvenli kip desteğiyle başlatı tıklayıp Microsoft Windows XP PRO/Home yazısına da tıkladıktan sonra oturum ekranının gelmesini bekleyin. Normal oturum açmadan biraz daha uzun sürebilir (10-15 saniye arası). Oturum açma ekranı geldiğinde ise kendi oturumunuzu açmalısınız (administrator oturumu değil). Daha sonra gelecek soruya evet diyip tarattırmaya başlayabilirsiniz. Tarama işlemi bittikten sonra yeniden başlatın ve normal açılmasını bekleyin.

Bunları yaparken de Windows Live Messenger ve üstünde kurulu bütün eklenti/yamaları kaldırın. Tekrar kurmadan önce taratma işlemi yapın ve sonucu elde ettikten sonra yeniden kurabilirsiniz. Tabi normal oturumu açarak.
aXe - avatarı
aXe
Ziyaretçi
19 Haziran 2008       Mesaj #3568
aXe - avatarı
Ziyaretçi
Sevgili ahmetgns ;

Fakat,bunu engellemenin bir yolu yokmu ? Sınırsız kişi ekleme gibi.Hepsiyle aramda bir bağ var.. Silmem imkansız.
painkiLLeR- - avatarı
painkiLLeR-
Ziyaretçi
19 Haziran 2008       Mesaj #3569
painkiLLeR- - avatarı
Ziyaretçi
sLM,Ben nedenini bilmediğim sebepten dolayı msn de seçenekler kısmından nickimi düzenliyebileceğim kısmın yanındaki biçim kodları yerini etkisiz hale getirdim yada devre dışı bıraktım.Bunu aktif hale geri getirmek istiyorum.Ne yapmalıyım Msn Sad ?? yardım lütfen
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
19 Haziran 2008       Mesaj #3570
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
aXe adlı kullanıcıdan alıntı

Sevgili ahmetgns ;

Fakat,bunu engellemenin bir yolu yokmu ? Sınırsız kişi ekleme gibi.Hepsiyle aramda bir bağ var.. Silmem imkansız.

Benim bildiğim bir yöntem yok. Yöntemler çalışmaya dabilir çünkü kişi kapasitesi sunucu bazında sınırlandırılmış da olabilir, bu durumda siz Messenger'ınızdan bu sınırlandırmayı atlatsanız bile sunucular yine bir fazla kişiyi kabul etmeyebilir. Kabul etse bile o kişiyi çevrimiçi görmeniz mümkün olmayabilir. Bakalım, işi bilen biri çıkarsa size yardımcı olur.

Alıntı
painkiLLeR- adlı kullanıcıdan alıntı

sLM,Ben nedenini bilmediğim sebepten dolayı msn de seçenekler kısmından nickimi düzenliyebileceğim kısmın yanındaki biçim kodları yerini etkisiz hale getirdim yada devre dışı bıraktım.Bunu aktif hale geri getirmek istiyorum.Ne yapmalıyım Msn Sad ?? yardım lütfen

O düğmeyi oraya Messenger Plus! Live yerleştirir. Siz ya Messenger Plus! Live'ı kaldırdınız ya da düğmeyi devre dışı bıraktınız. Messenger Plus! Live yüklüyse şuradan bu düğmeyi etkinleştirin: Messenger Plus! Live Tercihleri>Özelleştir>Genel>Messenger Seçeneklerine Görüntü Adı Biçim Paneli ekle.