Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 358

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.787.944 Cevap: 3.874
Bia - avatarı
Bia
Ziyaretçi
20 Haziran 2008       Mesaj #3571
Bia - avatarı
Ziyaretçi
Kesin daha once sorulmus birseyi sorucam ama bulamadim ..
Pc bugun bakimdan geldi haliyle herseyi yeniden kurmak zorunda kaldim..
Sponsorlu Bağlantılar
Msn yi kurdum da kuramadim (?) bu windows messenger cakisiyor WLM ile..
Nasil halledicem bunu acaba ..?
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
20 Haziran 2008       Mesaj #3572
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Bia adlı kullanıcıdan alıntı

Kesin daha once sorulmus birseyi sorucam ama bulamadim ..
Pc bugun bakimdan geldi haliyle herseyi yeniden kurmak zorunda kaldim..

Sponsorlu Bağlantılar
Msn yi kurdum da kuramadim (?) bu windows messenger cakisiyor WLM ile..
Nasil halledicem bunu acaba ..?

Windows Messenger ile WLM'nin nasıl bir çakışma mevcut? Tam olarak anlayamadığım için soruyu kesin bir dille cevaplayamıyorum.

Birbirleriyle (MSN sunucuları yönünden) bağlılar ancak birinde bir oturumu açarken WLM'de ise başka bir oturumu açabilirsiniz.

Bia - avatarı
Bia
Ziyaretçi
20 Haziran 2008       Mesaj #3573
Bia - avatarı
Ziyaretçi
Simdi bu windows messenger ben wlm 8.5 i kurdugumda 8.5 in calismasina musade etmiyor diyeyim .. cakismaktan kastim bu ama bu basligin 5. sayfasinda buldum cozumu admin windows messenger i kaldirma komutu vermis .. Tabi ben yazimi yazdiktan sonra gordum ..
Onu kaldirinca sorun kalmadi tesekkurler..
S3RC4N - avatarı
S3RC4N
Ziyaretçi
20 Haziran 2008       Mesaj #3574
S3RC4N - avatarı
Ziyaretçi
Ben burdan msn 8.5 i indirdim çalışmadı formattan önce onu kurmuştum çalışıyodu formattan sonra çalışmıyor bide 9.0 betayı yükledim o çalıştı fakan yazdıklarım karşıya gitmiyo bi yardım ederseniz sevinirim Msn Happy
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
20 Haziran 2008       Mesaj #3575
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
S3RC4N adlı kullanıcıdan alıntı

Ben burdan msn 8.5 i indirdim çalışmadı formattan önce onu kurmuştum çalışıyodu formattan sonra çalışmıyor bide 9.0 betayı yükledim o çalıştı fakan yazdıklarım karşıya gitmiyo bi yardım ederseniz sevinirim Msn Happy

Formattan sonra gerekli güncelleştirmeler yapılmadığı için kurulumda hata meydana gelmiş özellikle Windows Installer 3.1 (v2) ve Windows Update Agent'ın yüklenmemesini sebep olarak gösterebiliriz.

Windows Live Messenger 9.0 (Beta) sürümününde yazılarının gitmemesinin sebebini güvenlik programı engellemesi veya sürümün beta olmasından dolayı böyle bir sorun çıkartmış olarak bahsedebiliriz. Aşağıda vereceğim linklerdeki programları indirip kurun.

MaviAdam - avatarı
MaviAdam
Ziyaretçi
22 Haziran 2008       Mesaj #3576
MaviAdam - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bu nedir anlamadım msn,i her açışımda masaüstünde klasör oluşuyor silinmiyorda msn,i kapatınca silebiliyorum ama açınca yine oluşuyor

Dıştan görünüşü
sshot10ww2

Tıklayınca görünen
sshot12gx7

Yukardakine tıklayınca açılan
sshot14wr9
hakanbilir - avatarı
hakanbilir
Ziyaretçi
24 Haziran 2008       Mesaj #3577
hakanbilir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar lütfen ayrdım edin!!
Cafede 14 bilgisayar var kimi sesi arama yapıyor kimi yapamıyor..
"Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x80ee00a3)"
diye bir hata alıyorum.Bağlantım 1024-4096 bant genişliğiyle ilgili sorunum yok gece de denedim.İki farklı modemle denedim ama yine olmadı.. bazı regsrv32
komutları buldum olmadı..Makinalar yeni format yedi virüs yok..Firewall hiç yok.
Yardımınızı bekliyorum..
bana yardım edin lütfen!!

Birleştirilen ileti:

Arkadaşlar..
Msn de oturum açıp normal görüşme yapabiliyorum. Kamera açabiliyorum.Ama sıra sesli görüşmeye gelince

"Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x80ee00a3)"diye bir hata aldım.Bu hata aynı ağ üzerindeki sadece birkaç bilgisayarda meydana geldi.

İnternet hızım 1024-4096 kbps..
İki farklı modem denedim değişen birşey olmadı.
Telekomla alakası yok..Olsa hiçbir bilgisayarda açmaz.
Messenger Sürümüm güncel..
Güvenlik duvarını engelleme yapmaması için kapattım..

"Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x80ee00a3)"yanıtını almaya devam ediyorum..

Konu hakkında teknik bilgisine güvenen arkadaşların yardımlarını bekliyorum..
Son düzenleyen ahmetgns; 24 Haziran 2008 11:20 Sebep: Mesajınızı tek bir konuya geçiniz.
E_T_ - avatarı
E_T_
Ziyaretçi
24 Haziran 2008       Mesaj #3578
E_T_ - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar hepinize merhaba,
arkadasımın msn adresi çalındı.Bana bir tavsiyesi olan ya da FARKLI bir sekilde adresi almayı becerebilen bir arkadasın yardımı dokunursa cok sevinirim...
Tesekkürler..
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
24 Haziran 2008       Mesaj #3579
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
E_T_ adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar hepinize merhaba,
arkadasımın msn adresi çalındı.Bana bir tavsiyesi olan ya da FARKLI bir sekilde adresi almayı becerebilen bir arkadasın yardımı dokunursa cok sevinirim...
Tesekkürler..

Forumda hack leme içeren hiçbir yardım veya içerik yayınlanmaz. MSN adresi çalınmasına karşın aşağıda vereceğim linkteki açıklamaları okuyarak gerekli dilekçeyi ilgili yere göndermeniz.

Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

Alıntı
hakanbilir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar lütfen ayrdım edin!!
Cafede 14 bilgisayar var kimi sesi arama yapıyor kimi yapamıyor..
"Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x80ee00a3)"
diye bir hata alıyorum.Bağlantım 1024-4096 bant genişliğiyle ilgili sorunum yok gece de denedim.İki farklı modemle denedim ama yine olmadı.. bazı regsrv32
komutları buldum olmadı..Makinalar yeni format yedi virüs yok..Firewall hiç yok.
Yardımınızı bekliyorum..
bana yardım edin lütfen!!

Birleştirilen ileti:

Arkadaşlar..
Msn de oturum açıp normal görüşme yapabiliyorum. Kamera açabiliyorum.Ama sıra sesli görüşmeye gelince

"Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x80ee00a3)"diye bir hata aldım.Bu hata aynı ağ üzerindeki sadece birkaç bilgisayarda meydana geldi.

İnternet hızım 1024-4096 kbps..
İki farklı modem denedim değişen birşey olmadı.
Telekomla alakası yok..Olsa hiçbir bilgisayarda açmaz.
Messenger Sürümüm güncel..
Güvenlik duvarını engelleme yapmaması için kapattım..

"Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x80ee00a3)"yanıtını almaya devam ediyorum..

Konu hakkında teknik bilgisine güvenen arkadaşların yardımlarını bekliyorum..

Ses kartınızla ilgili bir problem olabilir, güncel driver ı yükleyerek deneme yapın diyebilirim. Ayrıca karşılaştığınız hatayla ilgili ne internet üzerinde ne de microsoft dahilinde karşılaşılmamış bir durum, dediğim gibi driver ı güncelleme yoluna gidip deneme yapın.
sivasli-58- - avatarı
sivasli-58-
Ziyaretçi
25 Haziran 2008       Mesaj #3580
sivasli-58- - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar msn programim komple silindi nasil bastan kurabilirim
microsoft windows xp professinal 2002 versionun kullaniyorum
yardimci olursaniz seviinirimm