Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 359

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.787.800 Cevap: 3.874
sivasli-58- - avatarı
sivasli-58-
Ziyaretçi
25 Haziran 2008       Mesaj #3581
sivasli-58- - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar msn programim silindi bastan nasil inderebilir ve yükleyebilirim microsoft windows xp profesional 2002 kullaniyorum
Sponsorlu Bağlantılar
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
25 Haziran 2008       Mesaj #3582
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sivasli-58- adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar msn programim silindi bastan nasil inderebilir ve yükleyebilirim microsoft windows xp profesional 2002 kullaniyorum

Buradaki küçük programı indirdikten sonra program içinde açılan seçim bölümünden kullanmak istediğiniz hizmeti seçin (Messenger, Mail gibi). Seçim yapıp yükle dedikten sonra biraz bekletip kurma işlemini yapacaktır. Aşağıdaki yazıya tıklayın ve programı indirin

Sponsorlu Bağlantılar
Windows Live Installer

çölgülü - avatarı
çölgülü
Ziyaretçi
26 Haziran 2008       Mesaj #3583
çölgülü - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaslar bilgisayarımdan msn engellenmiş yardım ederseniz sevinirimMsn Sad
wolf1404 - avatarı
wolf1404
Ziyaretçi
26 Haziran 2008       Mesaj #3584
wolf1404 - avatarı
Ziyaretçi
Mrb arkadaslar . yaklasık 1 haftadır msn de cevrım ıcı olmama ragmen cevrımdısı gorunuyorm.ne yaptıysam duzeltemedım.msn lıstemdekılerın cogu benı cevrımdısı goruyor.yardımcı olun ltfn
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
26 Haziran 2008       Mesaj #3585
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
çölgülü adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaslar bilgisayarımdan msn engellenmiş yardım ederseniz sevinirimMsn Sad

Kullandığınız işletim sistemi ve güvenlik programları ile güvenliğe yardımcı programları söylerseniz daha açık bir şekilde yardımcı olmaya çalışırım.

Alıntı
wolf1404 adlı kullanıcıdan alıntı

Mrb arkadaslar . yaklasık 1 haftadır msn de cevrım ıcı olmama ragmen cevrımdısı gorunuyorm.ne yaptıysam duzeltemedım.msn lıstemdekılerın cogu benı cevrımdısı goruyor.yardımcı olun ltfn

Kullanılan güvenlik programından engelleme durumu olabilir, güvenlik programları engelleme yaptığında her zaman messenger'ın açılmama gibi bir sorunla karşılaşılmaz. Size olduğu gibi oturumu açmış gibi gösterir ancak karşıya ne bi yazı gönderebilirsiniz ne de onlara çevrim içi olarak gözükürsünüz.

Sizede aynı şeyi sorup, işletim sistemini ve güvenlik olarak kullandığınız programları belirtmeniz gerekiyor.
wolf1404 - avatarı
wolf1404
Ziyaretçi
27 Haziran 2008       Mesaj #3586
wolf1404 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

Kullandığınız işletim sistemi ve güvenlik programları ile güvenliğe yardımcı programları söylerseniz daha açık bir şekilde yardımcı olmaya çalışırım.

Kullanılan güvenlik programından engelleme durumu olabilir, güvenlik programları engelleme yaptığında her zaman messenger'ın açılmama gibi bir sorunla karşılaşılmaz. Size olduğu gibi oturumu açmış gibi gösterir ancak karşıya ne bi yazı gönderebilirsiniz ne de onlara çevrim içi olarak gözükürsünüz.

Sizede aynı şeyi sorup, işletim sistemini ve güvenlik olarak kullandığınız programları belirtmeniz gerekiyor.

dostum xp kullanıorm antivirüs programım nod32.ben cevrımdısıyım ama ıletı gonderememe gibi problemım yok.arkadaslarımla sohbet edebiliorm. ama onlar benı eger benden once oturum acmıslarsa offline goruorlar.benden sonra oturum acanlar onlıne goruyor!baska pc de denedim yine ayni.ciktim cafeye gittim ordan girdim ordada ayni.msn nin bikac tane surumunu ındırıp kurdum onlardada aynı.ne oldu bu msn ye bi türlü anlamadım.yardımcı olursanız cok sevinicem saolun
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
27 Haziran 2008       Mesaj #3587
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
wolf1404 adlı kullanıcıdan alıntı

dostum xp kullanıorm antivirüs programım nod32.ben cevrımdısıyım ama ıletı gonderememe gibi problemım yok.arkadaslarımla sohbet edebiliorm. ama onlar benı eger benden once oturum acmıslarsa offline goruorlar.benden sonra oturum acanlar onlıne goruyor!baska pc de denedim yine ayni.ciktim cafeye gittim ordan girdim ordada ayni.msn nin bikac tane surumunu ındırıp kurdum onlardada aynı.ne oldu bu msn ye bi türlü anlamadım.yardımcı olursanız cok sevinicem saolun

Öyleyse bu Messenger ile ilgili değil tamamen hesabınızı alakadar eden bir durum. Bu tamamen sürecek bir durum değildir, kısa olarak sürer. Fakat bununla ilgili MSN desteğe de böyle bi sorunu belirtebilirsiniz.
wolf1404 - avatarı
wolf1404
Ziyaretçi
27 Haziran 2008       Mesaj #3588
wolf1404 - avatarı
Ziyaretçi
tamam dostum cok saol. msn destekede basvurdum 3-5 tane msj attım ama hala beklıoruz bakalım düzelır inş ..
latifa - avatarı
latifa
Ziyaretçi
27 Haziran 2008       Mesaj #3589
latifa - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar çok özür dilerim belki konuyu yanlış yere açtım yada yanlış yere danısıyorum.beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

sorunum şu : ben windows live messengerin son sürümünü yükledim bunula beraber discovery+plus yükledim yalnız yazışma penceremin araç çubugunda ifadelerim yada ne bileyim diğer butun görüntülü kamera başlat gibi hiçbir görüntüm yok.anlatlata bildimmi bilmiyorum ama inşallah anlatabilmişimdir.gercekten kaç zamandır ugrasıyorum ama onları araraç çubugumda yada penceremde göremıyorum.lütfen bana yardımcu olabılırmısınız.

şimdiden teşekkür ederim.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
28 Haziran 2008       Mesaj #3590
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
latifa adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar çok özür dilerim belki konuyu yanlış yere açtım yada yanlış yere danısıyorum.beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

sorunum şu : ben windows live messengerin son sürümünü yükledim bunula beraber discovery+plus yükledim yalnız yazışma penceremin araç çubugunda ifadelerim yada ne bileyim diğer butun görüntülü kamera başlat gibi hiçbir görüntüm yok.anlatlata bildimmi bilmiyorum ama inşallah anlatabilmişimdir.gercekten kaç zamandır ugrasıyorum ama onları araraç çubugumda yada penceremde göremıyorum.lütfen bana yardımcu olabılırmısınız.

şimdiden teşekkür ederim.

Büyük ihtimalle MessengerDiscovery ile bu düğmelerin gösterilmesini engellediniz. MessengerDiscovery'nin Ayarlar (Settings) 'ine girip ilgili kutuların işaretlerini kaldırın ve Messenger'ı yeniden başlatın. Siz değil de bilgisayarınızı kullanan başka birisi de bunları kaldırmış olabilir. MessengerDiscovery'nin bu tür ayarları hesap bazında olmadığından o kişiye bu düğmeleri kaldırmamasını söyleyebilirsiniz.

Küçük ihtimalle de Messenger Plus! Live ile bir arayüz yükleyip o arayüzün seçeneklerinden bahsi geçen düğmeleri kaldırmayı seçmiş olabilirsiniz. O zaman da bu arayüzün seçeneklerinden ilgili kutuların işaretini kaldırıp Messenger'ı yeniden başlatın.