Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 36

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.742 Cevap: 3.874
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Şubat 2006       Mesaj #351
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
nom-deplume adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar lütfen acil yardım!!

Sponsorlu Bağlantılar
Dün sitenizdeki linklerden Windows Live Messenger- Türkçe Yaması ve Bağlantı Yamasını indirdim. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlattığımda aşağıdaki gibi bir hatayla karşılaştım.
msnhata7pk
Bende sorunun Windows Live Messenger dan kaynaklandığını düşündüm ve programı kaldırdım. Daha sonra tekrar MSN 7.5 i yükledim fakat yine aynı sorunlka karşılaşıyorum. Fakat program ilk yüklendiği sırada gayet güzel kullanılabiliyor. Ama restart açınca bu hatayla karşılaşıyorum ve MSN açılmıyor. Ne yapmalıyım?? Lütfen yardım!!

http://securityresponse.symantec.com/avcenter/venc/data/spyware.espion.html

Yukarıdaki sayfada sisteminize bulaşmış olabilecek spyware hakkında bazı bilgiler var.
  • %System%\PicFormat32.dll
  • %System%\PicFormat32.ocx
Dosyalarını da etkilediği belirtilmiş. Bir anti-virus & anti-spyware programı ile sisteminizi taratın ve gerekli temizliği yapın.

Ardından aşağıdaki dosyayı indirin:
http://sgenevois.free.fr/PicFormat32.ocx

C:\Windows\System32 klasörüne kopyalayın.

Başlat > Çalıştır > C:\Windows\System32\regsvr32 C:\windows\system32\PicFormat32.ocx yazıp enter'layın. (satırı kopyalayın)

Alıntı
dogruoz07 adlı kullanıcıdan alıntı

ben olmayan bir mail adresini kayıt ettirdim messengerda oturum açıyorum bi sorun yok fakat E-Posta adresi doğrulanmadı diyor bu yazıyı kaldırmanın bir yolu varmı? Yardım ederseniz sevinirim.teşekkürler

Aşağıdaki konuyu inceleyin:
Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
anti_cimbom - avatarı
anti_cimbom
Ziyaretçi
24 Şubat 2006       Mesaj #352
anti_cimbom - avatarı
Ziyaretçi
YA BENİM MSN DE GELEN KUTUSUNA TIKLIYORUM VEYA BİRİNE SAĞ TIKLAYIP E-POSTA GÖNDER DİYORUM HİÇ BİR ŞEY OLMUYOR NE YAPABİLİRİM?BU ARADA SİTEYE HOŞGELDİMMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
24 Şubat 2006       Mesaj #353
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
anti_cimbom adlı kullanıcıdan alıntı

YA BENİM MSN DE GELEN KUTUSUNA TIKLIYORUM VEYA BİRİNE SAĞ TIKLAYIP E-POSTA GÖNDER DİYORUM HİÇ BİR ŞEY OLMUYOR NE YAPABİLİRİM?BU ARADA SİTEYE HOŞGELDİMMsn Happy

Email adresiniz @hotmail ya da @msn uzantılı mı? Herhangi bir eklenti kullanıyor musunuz? MSN Messenger sürümünüz nedir? Ayrıca kullandığınız web tarayıcısı ve windows işletim sistemi sürümünüz...
anti_cimbom - avatarı
anti_cimbom
Ziyaretçi
25 Şubat 2006       Mesaj #354
anti_cimbom - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Email adresiniz @hotmail ya da @msn uzantılı mı? Herhangi bir eklenti kullanıyor musunuz? MSN Messenger sürümünüz nedir? Ayrıca kullandığınız web tarayıcısı ve windows işletim sistemi sürümünüz...

adresim hotmail uzantılı msn discovery kullanıyom msn sürümüm 7.5 windows xp kullanıom
dark_dartanyan - avatarı
dark_dartanyan
Ziyaretçi
25 Şubat 2006       Mesaj #355
dark_dartanyan - avatarı
Ziyaretçi
Ben hotmail hesabımı iptal ettirmek yani kapatmak istiyorum. Ne yapmam gerekiyo acaba bi yardımcı olursanız sevinirim
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
25 Şubat 2006       Mesaj #356
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Önce hesabınıza giriş yapın.

Daha sonra aşağıdaki linki kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırın ve "ENTER" deyin.

-->http://by17fd.bay17.hotmail.msn.com/cgi-bin/Accountclose<--

Karşınıza çıkan ekrandaki "Close My Account" butonuna tıklayın ve hesabınızı kapatın.

Son düzenleyen Morrigan; 25 Şubat 2006 12:42
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
25 Şubat 2006       Mesaj #357
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
anti_cimbom adlı kullanıcıdan alıntı

adresim hotmail uzantılı msn discovery kullanıyom msn sürümüm 7.5 windows xp kullanıom

Tüm sorularımı yanıtlamamışsınız. Mess Patch, A-Patch ya da çoklu oturum açma yamaları gibi MSN Messenger ana işlem dosyasında değişiklikler yapan bir yama uyguladınız mı? Sorununuz muhtemelen kullandığınız eklentinin ayarlarından kaynaklanıyor. Ayrıca başka bir msn-hotmail hesabıyla oturum açıp gelen kutunuza gitmeyi denediniz mi?

Eklentileri pasif hale getirip MSN Messenger'ı Program Ekle veya Kaldır listesinden bulup onarmayı deneyin.
N3m3S1S - avatarı
N3m3S1S
Ziyaretçi
26 Şubat 2006       Mesaj #358
N3m3S1S - avatarı
Ziyaretçi
Son gunlerde mailinize gelen "kullanilmayan mailleri iptal etme" iste burayi tiklayin active edin mailinizi yoksa mail adresiniz kitlenecektir tarzi mesajlar aliyorum bu konu hakkinda bir bilgisi olan varmi bole bir uygulama gercekten varmi ?
s0nsuz - avatarı
s0nsuz
Ziyaretçi
26 Şubat 2006       Mesaj #359
s0nsuz - avatarı
Ziyaretçi
Mrb Mesenger gizlilik bölümündeki engelliler listesini silmeyi bilen varmı aceba?
Günde 30 kişi ekliyor toplam 1100 kişi filan oldu artık silemiyorum engeliyemiyorum.biliyorum karşı taraf silmeden bende silemiyorum ama program filan yokmu bunları temizliyecek yada mail adresini sıfırlıyacak birsey yokmu icindeki hersey gitmesi için? sağ tuş yapıp sil demeyin herseyi denedim eyer yardımcı olursanız sevinirim....!
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
27 Şubat 2006       Mesaj #360
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
s0nsuz adlı kullanıcıdan alıntı

Mrb Mesenger gizlilik bölümündeki engelliler listesini silmeyi bilen varmı aceba?
Günde 30 kişi ekliyor toplam 1100 kişi filan oldu artık silemiyorum engeliyemiyorum.biliyorum karşı taraf silmeden bende silemiyorum ama program filan yokmu bunları temizliyecek yada mail adresini sıfırlıyacak birsey yokmu icindeki hersey gitmesi için? sağ tuş yapıp sil demeyin herseyi denedim eyer yardımcı olursanız sevinirim....!

Denemek isteyebilirsiniz:
MSN Messenger Kişi Listesi Yöneticisi

Alıntı
N3m3S1S adlı kullanıcıdan alıntı

Son gunlerde mailinize gelen "kullanilmayan mailleri iptal etme" iste burayi tiklayin active edin mailinizi yoksa mail adresiniz kitlenecektir tarzi mesajlar aliyorum bu konu hakkinda bir bilgisi olan varmi bole bir uygulama gercekten varmi ?

Böyle bir uygulama olduğunu sanmıyorum.