Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 361

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.787.944 Cevap: 3.874
BLL - avatarı
BLL
Ziyaretçi
1 Temmuz 2008       Mesaj #3601
BLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle şu adımları deneyin, sorun hallolmazsa alt bölümde verdiğim seçenekleri yapın. Messenger tamamen kapalıyken (saatin yanında Messenger simgesi olmamalı) Messenger Error Fixer programında Generic Fix tuşuna bastıktan sonra Host adrelerin yerine gönderildiğinden emin olun (C:\Windows\System32\drivers\etc\). Daha sonra saat ve tarihi BIOS tan kontrol edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Messenger'ı ve öncesinde üzerinde kullandığınız eklentilerle birlikte tamamen kaldırın. Bu işlemleri yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın ve oturum açıldığında kurulumu yeniden yapın ancak Messenger oturumunu açmadan daha önce verdiğim adımları deneyin. Aşağıdaki linklerden daha önce indirdiğin programları kullanın, bunu yaparken messenger açık olmasın. Messenger Error Fixer'dan Generic Fix tuşuna basın ve kapatın. Host adreslerini de gerekli yere yapıştırıldığından emin olun.

Windows Live Messenger'ı Tamamen Kaldırma

Messenger Discovery Live'ı Tamamen Kaldırma

Saatin ayarını değiştirip yeniden eski ayarlarına getirdim..Yükleyip kullanmaya başladım bile.. Emeğine teşekkür ederimMsn Wink

Alıntı
dac06dac adlı kullanıcıdan alıntı

öncelikle iyi günler arkadaşlar bi sorunum var msn de virüs var diye başlat menüsünden calıştır a regedit yazıp birkac yere girdim oradan temizlerim dedim.sonra en iyisi komple live mesenger kaldırıp yenisini yükleyim dedim.mesenger le alakalı herşeyi sildim live mesenger installer 3.1,windows live mesenger,mesenger,gibi sonra yeniden yüklemeye calışıyorum olmuyor.msn sayfasından yada başka sitelerden bulup yükle butonuna basıyorum her defasında sayfa görüntülenemiyor diyor.bir kerede microsoft 0x80080296 diye bi hata raporu verdi ne anlama geliyo onuda bulamadım.system 32 ye girip bi kac yerde sildim virüs diye bilmiyorum ne yapacam ya kasayı kaldırıp balkondan atacam yada pc nin yüzüne bakmıcam artık o kadar sinirlendim yav.yardımcı olabilecek bi arkadaş varsa yardım edin lütfen saygılar diliyorum.teşekkürler
Msn Disappointed

Virüs var ise Combofix adlı programı indirip çalıştır. Çalıştırırken hiç bir programın çalışmamasına dikkat et (!).. Çalıştırırken karşına " Evet " yada " Hayır " seçenekli pencere açılacaktır. O pencerede Evet butonuna tıklayıp işlemine devam edeceksin. İşlem bittikten sonra Notepad ile sana yaptığı işlemin raporunu verecektir..Bu rapor geldikten sonra bilgisayarin yeniden başlayacaktır..Sonra yeniden wlm´ı yüklemye çalış.. inşallah olur..

Not: Benim ilk dememde çalışmıştı.. Msn Happy
Son düzenleyen BLL; 1 Temmuz 2008 20:30 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
CihanSinan - avatarı
CihanSinan
Ziyaretçi
1 Temmuz 2008       Mesaj #3602
CihanSinan - avatarı
Ziyaretçi
S.a beyLer ya iLk defa oLuyo bende pc ye format attim 9.0 beta yükLedim acilmadi siLdim 8.5 finaL yükLedim acilmadi artik da hic oturum aciLmiyo 80070be hatasını veriyor yardim Lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
1 Temmuz 2008       Mesaj #3603
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
CihanSinan adlı kullanıcıdan alıntı

S.a beyLer ya iLk defa oLuyo bende pc ye format attim 9.0 beta yükLedim acilmadi siLdim 8.5 finaL yükLedim acilmadi artik da hic oturum aciLmiyo 80070be hatasını veriyor yardim Lütfen

Bu hatayla ilgili herhangi bir çözüm veya karşılaşan kimse olmamış, Microsoft un yardım ve destek bölümünde arayabilirsin (belki donanımsal veya windows ile ilgili bir program dahilinde sorun olabilir).

Ya da Messenger'ı tamamen kaldırdıktan sonra kurmadan önce bilgisayarı yeniden başlatıp oturum açıldığında yeni kurulum yapabilirsiniz.

zekidayi - avatarı
zekidayi
Ziyaretçi
1 Temmuz 2008       Mesaj #3604
zekidayi - avatarı
Ziyaretçi
çoklu msn adresi açabilmem için ne yapmam gerek bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim cevabınızı bekliyeceğim
BLL - avatarı
BLL
Ziyaretçi
1 Temmuz 2008       Mesaj #3605
BLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
zekidayi adlı kullanıcıdan alıntı

çoklu msn adresi açabilmem için ne yapmam gerek bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim cevabınızı bekliyeceğim

Forumda StuffPlug isimli Msn Messenger Yaması var.. Live Messenger icin uyumlu..

Arat bulursun.. Resimli anlatımıda var.Msn Wink
CihanSinan - avatarı
CihanSinan
Ziyaretçi
2 Temmuz 2008       Mesaj #3606
CihanSinan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

Bu hatayla ilgili herhangi bir çözüm veya karşılaşan kimse olmamış, Microsoft un yardım ve destek bölümünde arayabilirsin (belki donanımsal veya windows ile ilgili bir program dahilinde sorun olabilir).

Ya da Messenger'ı tamamen kaldırdıktan sonra kurmadan önce bilgisayarı yeniden başlatıp oturum açıldığında yeni kurulum yapabilirsiniz.

cok tsk ederim yardimin icin denemedim ama iLgiLendigin icin saoL
ssbsd - avatarı
ssbsd
Ziyaretçi
2 Temmuz 2008       Mesaj #3607
ssbsd - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar..
ufacık miniminnacık bir sorun var..
internet exlorer açtığımda geri-ileri-dur-yenile-giriş-ara-sık kullanılanlar.... başlığının altında ki arama çubuğunu kaybettim nasıl yaptım bilmiyorum ama bakmadığım yer kalmadı gören bilen varsa söyleyebilir mi??
orhonorhon - avatarı
orhonorhon
Ziyaretçi
2 Temmuz 2008       Mesaj #3608
orhonorhon - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba, Msn Livenin ara yüzünde alt,da bir duyuru ve ardından ne ararsan bulursun Live search,i... Format atmadan önce msn,de ( son sürüm ) böylesi bir etiket yoktu. Bunu nasıl kaldırabiliriz...

Umarım doğru sayfaya yazdım, Teşekkürler
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
3 Temmuz 2008       Mesaj #3609
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ssbsd adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar..
ufacık miniminnacık bir sorun var..
internet exlorer açtığımda geri-ileri-dur-yenile-giriş-ara-sık kullanılanlar.... başlığının altında ki arama çubuğunu kaybettim nasıl yaptım bilmiyorum ama bakmadığım yer kalmadı gören bilen varsa söyleyebilir mi??

Soruyu yanlış bir konuda sormuşsunuz, yine de cevaplamaya çalışayım. Bundan sonra konu seçimini lütfen daha düzgün yapın.

Internet Explorer'da aradığınız araç çubuğunu gizlemiş, araç çubuğu eklentisini devre dışı bırakmış ya da araç çubuğunu bilgisayarınızdan bir şekilde kaldırmış olabilirsiniz. Geri İleri düğmelerinin olduğu çubukta boş bir yerde sağ tıklayın ve yanında bir işaret olmayan araç çubuğu adlarına bakın. Mesela Windows Live Toolbar adlı bir seçenek görebilirsiniz, ona tıklayarak Windows Live Toolbar'ı tekrar görünür kılabilirsiniz. İkinci ihtimal için Internet Explorer'ın "Eklentileri Yönet" penceresinden ilgili araç çubuğu eklentisini tekrar etkinleştirmeyi ya da böyle bir eklentiye dair bilgisayarınızda hiç bir iz kalmadıysa eklentiyi bilgisayarınıza tekrar kurmayı denemelisiniz.

Alıntı
orhonorhon adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba, Msn Livenin ara yüzünde alt,da bir duyuru ve ardından ne ararsan bulursun Live search,i... Format atmadan önce msn,de ( son sürüm ) böylesi bir etiket yoktu. Bunu nasıl kaldırabiliriz...

Umarım doğru sayfaya yazdım, Teşekkürler

Yanlış sayfaya yazmıştınız, buraya taşıdım.

Herhalde reklamlardan bahsediyorsunuz. Bunları A-patch, Mess-patch gibi yamalarla ya da MessengerDiscovery Live, StuffPlug 3.5 gibi eklentilerle kaldırabilirsiniz. Hepsini forumumuzda bulabilirsiniz.
Son düzenleyen ahmetgns; 3 Temmuz 2008 00:34 Sebep: Otomatik olarak birleştirildi.
orhonorhon - avatarı
orhonorhon
Ziyaretçi
3 Temmuz 2008       Mesaj #3610
orhonorhon - avatarı
Ziyaretçi
StuffPlug 3.5 yüklü, ayarlarını alsam...Teşekkürler