Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 363

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.787.953 Cevap: 3.874
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
3 Temmuz 2008       Mesaj #3621
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
YaSıNSs adlı kullanıcıdan alıntı

Sıcaklık konusunu ben de dusundum tabıkı en dıkkat ettıgım seylerden bırısıdır sıcaklık ve toz! Butun pacları ve fanları belırlı aralıkla temızlerım yanı toz degıl.. Sıcaklıga gelınce bılgısayarı ılk actıgım zaman da yapıo yanı daha ısınmasına fırsat kalmadan.. Eklentı konusunda tek yuklu olan eklentı plus o da buna neden olacak bı eklentı degıl.. Tek gerıye kalan ve benım de en cok kafama takılan anakart.. Bı de bunun yanında hdd'den suphelenıyorum.. Ama caresı yok bunun galıba Msn Thinking

HDD'de sorun olursa diğer programlarda da sorun olurdu, gerçi olup olmadığı belirtilmemiş. Kendin yapabilirsen anakartın üstünde bulunan parçaları sök (işlemci hariç) ve slotlarını ya üfleyerek ya kompresör yardımıyla (saç kurutma makinesi de olabilir ancak elektrikli süpürgeyi denemeyin) ya da ince bir fırçayla temizleyin.
Sponsorlu Bağlantılar

Belki bu şekilde bi kazanım sağlanabilir. Ayrıca donmalar, ekran kartından olması da muhtemel, driver'ı kaldırıp yeniden kurmayı deneyin.

YaSıNSs - avatarı
YaSıNSs
Ziyaretçi
4 Temmuz 2008       Mesaj #3622
YaSıNSs - avatarı
Ziyaretçi
Soyledıklerınız hepsını yaptım Msn Happy İşlemcı de dahıl olmak uzere butun parcaları dagattım en ufak ayrıntısına varana kadar herseyı cıkardım temızledım ve tekrar kurdum ancak sonuc aynı.. Ekran kartı, anakart hepsının drıver'larını da tekrar kurdum ama degısen yok 8o|

Sponsorlu Bağlantılar
Bu sorundan bı kısıde daha rastladım.. Kendısı bılgısayarcı bı akrabamız onun da leptopunda bu sorun mevcuttu ve o da caresını bulamadı en sonunda sattı leptopuMsn Happy buyuk ıhtımalle anakarttakı bı hatadan dolayı gerceklesıo bu..
bybart - avatarı
bybart
Ziyaretçi
4 Temmuz 2008       Mesaj #3623
bybart - avatarı
Ziyaretçi
Bir arkadaşımın hesabı çok fazla deneme yapıldı sonra deneyin veya parolanızı sıfırlayın diye uyarı veriyor. Parolayı sıfırlamadan gerekli işlemleri yapıyorum bu seferde çok fazla yanlış deneme yapıldı sonra deneyin diyor. 1 gün sonra denedim hala aynı.(msn dondurma programıyla birinin yaptığını sanmıyorum) Ne zaman geçer bu kilit olayı?
angell72 - avatarı
angell72
Ziyaretçi
4 Temmuz 2008       Mesaj #3624
angell72 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yardıma ihtiyacım var windows live messengerda kişileri nasıl silerim
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
4 Temmuz 2008       Mesaj #3625
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ssbsd adlı kullanıcıdan alıntı

cevabın için teş. ederim ama araç çubuğu eklentisinden sorunu gideremedim.. dediğin gibi eklentileri yönet pencerisendeki internet explorer'da yüklü olan eklentiler ve internet explorer tarafından kullanılmış olan eklentiler içinde de bulamadım. şimdi eklentiyi tekrar nasıl kurabilirim. ya da başka türlü nasıl halledebilirim..

Araç çubuğunun ne araç çubuğu olduğunu da bilmiyoruz henüz. Ben de 3 tane araç çubuğu var hepsinde de bir arama kutucuğu var, Google, Yahoo, Windows Live. Tabi sizdeki bunlardan başka da olabilir. Adını kendiniz hatırlayıp Google'da arama yaparak ilgili araç çubuğunun indirme sayfalarına gidebilirsiniz.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
4 Temmuz 2008       Mesaj #3626
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
YaSıNSs adlı kullanıcıdan alıntı

Soyledıklerınız hepsını yaptım Msn Happy İşlemcı de dahıl olmak uzere butun parcaları dagattım en ufak ayrıntısına varana kadar herseyı cıkardım temızledım ve tekrar kurdum ancak sonuc aynı.. Ekran kartı, anakart hepsının drıver'larını da tekrar kurdum ama degısen yok 8o|

Bu sorundan bı kısıde daha rastladım.. Kendısı bılgısayarcı bı akrabamız onun da leptopunda bu sorun mevcuttu ve o da caresını bulamadı en sonunda sattı leptopuMsn Happy buyuk ıhtımalle anakarttakı bı hatadan dolayı gerceklesıo bu..

Bir de şunu deneyin, anakartın özelliği olarak varsa on-board ekran kartından deneme yapın. Bilgisayarı kapatın ve monitör ile ekran kartı arasındaki bağlantıyı kesin. Bağlantı ucunu on-board ekran kartına bağlayıp bilgisayarı çalıştırın, driver'ını kurun. Bunda sorun yapmazsa ekran kartındandır o zaman.

Bunu söylememdeki sebep, ekran kartının driver'ı kurulmadığında aşağı yukarı hareketlenmelerde ekranın nasıl yavaş kaydığı çok rahat görülür bu da bilgisayarı zorlayan bir nedendir. Bu yüzden ekran kartı bilgisayar için önemli bir parçadır ve donmalara sebebiyet göstermesi olağandır.
Carpathian - avatarı
Carpathian
Ziyaretçi
4 Temmuz 2008       Mesaj #3627
Carpathian - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar,
Msgr discovery ile ilgili uygulamaniz icin tebriklerimi sunrarim. Toollari inceledim ancak onca yeniligin arasinda bir konu halen yok. Acaba Status icin hazir olan busy, away vs. gibi notlarin yerine kendimiz bir sey ekleyemezmiyiz? mesela.. toplantidayim gibi.
Yradimci olursaniz memnun olurum, saygilar
featfromcrash - avatarı
featfromcrash
Ziyaretçi
4 Temmuz 2008       Mesaj #3628
featfromcrash - avatarı
Ziyaretçi
SnagIt , Msn Webcam Recorder...vs. turu programlarla Msn Messenger uzerinden görüntü alamıorm Msn Confused
Msn Penceresi de Ana Ekranı da Arka Planda kalıyor Msn Confused
Araçlar Kısmından / Her Zaman üstte Seçeneğini de Tıklasam Görüntü Alamıyorum, Timer / belirli Bi Sure sonra kayıt seceneğiyle pencereyi acık bıraktıqımda yaptıqım kayıtta masaüstü cıkıo Msn Confused
Messenger dan sadece print screen ile qoruntu alabiliorm fakat video cekimi mümkün değil...

Yardımlarınızı Bekliyorum ; Şimdiden Teşekkürler ...
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
4 Temmuz 2008       Mesaj #3629
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Carpathian adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar,
Msgr discovery ile ilgili uygulamaniz icin tebriklerimi sunrarim. Toollari inceledim ancak onca yeniligin arasinda bir konu halen yok. Acaba Status icin hazir olan busy, away vs. gibi notlarin yerine kendimiz bir sey ekleyemezmiyiz? mesela.. toplantidayim gibi.
Yradimci olursaniz memnun olurum, saygilar

Bahsettiğiniz şeyi yapamazsınız ancak biraz benzerini Messenger Plus! Live adlı eklenti programının Kişisel Durum özelliği ile yapabilirsiniz, şuradan edinebilirsiniz: Messenger Plus! Live - Messenger Plus - MessengerPlus : MsXLabs Kişisel Durum özelliği ile ilgili bilgi için: https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/189586-messengerda-kisisel-durumlar-olusturun.html#post1116938

Alıntı
angell72 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar yardıma ihtiyacım var windows live messengerda kişileri nasıl silerim

Kişi listesinde silmek istediğiniz kişiye sağ tıklayın ve "Kişiyi sil" öğesine tıklayın.
Son düzenleyen ahmetgns; 6 Temmuz 2008 01:53
alper02 - avatarı
alper02
Ziyaretçi
5 Temmuz 2008       Mesaj #3630
alper02 - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger 8.0.0812 Türkçe

sürümünü arıyorumMsn Happy

upload edebilirmisiniz??