Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 364

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.787.803 Cevap: 3.874
milliemin - avatarı
milliemin
Ziyaretçi
5 Temmuz 2008       Mesaj #3631
milliemin - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarımda yüklü olan windows live messenger 8.5 programında oturum açamıyordum.Yazılımı kaldırdım ve yeniden yüklemeyi denedim.Bu seferde kurulumu gerçekleştiremedim.

Sponsorlu Bağlantılar
Karşılaştığım sorun
instln6
instln6164da52431

Daha sonra deneyi tıkladığımda da sorun değişmedi.
Bu seferde burada bulduğum FİNAL TR sürümünü kurmayı denedim ama yine başaramadım.

Bu seferki sorun
finaltreg7
finaltreg7362b10da80

Windows'un kendinde yüklü olan msn den oturum açmayı denediğimde ise şöyle bir hata veriyor
hatari5
hatari52c24c3fc3e

Sorunu bir türlü çözemedim bana yardımcı olur musunuz? Lütfen...

Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
5 Temmuz 2008       Mesaj #3632
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
milliemin adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarımda yüklü olan windows live messenger 8.5 programında oturum açamıyordum.Yazılımı kaldırdım ve yeniden yüklemeyi denedim.Bu seferde kurulumu gerçekleştiremedim.

Sponsorlu Bağlantılar
Karşılaştığım sorun
instln6
instln6164da52431

Bu seferde burada bulduğum FİNAL TR sürümünü kurmayı denedim ama yine başaramadım.

Bu seferki sorun
finaltreg7
finaltreg7362b10da80

Windows'un kendinde yüklü olan msn den oturum açmayı denediğimde ise şöyle bir hata veriyor
hatari5
hatari52c24c3fc3e

Windows Live Messenger 8,5 Final'i kuruyorsunuz yalnış anlamadıysam. Onu kurarken eski kullandığınız Messenger'in üstüne kurucaksınız silmiyeceksiniz. Sadece tamamen Messenger'ınızı kapatın ve öyle kurulumu yapın.
milliemin - avatarı
milliemin
Ziyaretçi
5 Temmuz 2008       Mesaj #3633
milliemin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Anaxielia adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger 8,5 Final'i kuruyorsunuz yalnış anlamadıysam. Onu kurarken eski kullandığınız Messenger'in üstüne kurucaksınız silmiyeceksiniz. Sadece tamamen Messenger'ınızı kapatın ve öyle kurulumu yapın.

Bilgisayarımda yüklü messenger programı yok.
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
5 Temmuz 2008       Mesaj #3634
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Bilgisayarımda yüklü messenger programı yok.

Windows Live Messenger 8,5 Final'i kurarken normal kullandığınız Messenger'ın üstüne kurucaksınız bu hatalarda zaten ondan kaynaklanıyor. Normal kullandığınız Messenger'ın (Örneğin: WLM 8,1) üstüne kuruluyor ve kurulum yaparken Messengerinizin tamamen kapalı olduğundan emin olun. Ve kurulumu yapın.
moon-faced - avatarı
moon-faced
Ziyaretçi
5 Temmuz 2008       Mesaj #3635
moon-faced - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Anaxielia adlı kullanıcıdan alıntı

benimde reklamlar falan kalktığı için msnimden rahatsız olmuştum ve daha sonra programı pc den tamamen kaldırıp tekrar kurmak istedim.ve aynı sorunla karşılaştım Msn Sad ne yaptıysam bi türlü yükleyemedim 8.5 i... daha sonra 9.0ı yükledim ama reklamlarım hala yok msnin altında reklam yerine beyaz bi boşluk var hala sinir oluyorum bu duruma ve şimdide maillerime giriyorum.maillerimi falan okuyabiliyorum ama hesaplarıma giriş yapamıorum.kişi bilgilerimi,şifremi falan değiştiremiyorum.bu sorunumu dün yazmıştım ama firefoxu yüklememi önerdilerve ben ordanda denedim ama yok bi türlü hesaplarıma giremiorum.hesaplarıma girebilmem için ve 8.5i tekrar yükleyebilmem için bana yardım edin lütfen
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
5 Temmuz 2008       Mesaj #3636
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
moon-faced adlı kullanıcıdan alıntı

benimde reklamlar falan kalktığı için msnimden rahatsız olmuştum ve daha sonra programı pc den tamamen kaldırıp tekrar kurmak istedim.ve aynı sorunla karşılaştım Msn Sad ne yaptıysam bi türlü yükleyemedim 8.5 i... daha sonra 9.0ı yükledim ama reklamlarım hala yok msnin altında reklam yerine beyaz bi boşluk var hala sinir oluyorum bu duruma ve şimdide maillerime giriyorum.maillerimi falan okuyabiliyorum ama hesaplarıma giriş yapamıorum.kişi bilgilerimi,şifremi falan değiştiremiyorum.bu sorunumu dün yazmıştım ama firefoxu yüklememi önerdilerve ben ordanda denedim ama yok bi türlü hesaplarıma giremiorum.hesaplarıma girebilmem için ve 8.5i tekrar yükleyebilmem için bana yardım edin lütfen

İşletim sisteminiz nedir? Hangi güvenlik programını kullanıyorsunuz? Hangi bağlantı üzerinden bağlanıyorsunuz? Ev kullanıcısımısınız yoksa iş yerindenmi giriyorsunuz?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
6 Temmuz 2008       Mesaj #3637
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Karşılaştığım sorun
instln6
instln6164da52431

Bu seferki sorun
finaltreg7
finaltreg7362b10da80

hatari5
hatari52c24c3fc3e

Geçici internet dosyalarını temizlemeyi deneyin. Internet Explorer > Araçlar > Sil (Geçici Internet Dosyaları). Ayrıca C:\Documents and Settings\kullanıcı_adınız\Local Settings\Temp klasörünü de güvenle boşaltabilirsiniz. sirenacm.dll için tıklayınız.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
alper02 - avatarı
alper02
Ziyaretçi
6 Temmuz 2008       Mesaj #3638
alper02 - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger 8.0.0812 Türkçe

sürümünü arıyorumMsn Happy

upload edebilirmisiniz??Msn Cry
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
7 Temmuz 2008       Mesaj #3639
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
alper02 adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger 8.0.0812 Türkçe

sürümünü arıyorumMsn Happy

upload edebilirmisiniz??Msn Cry

https://www.msxlabs.org/msxteam/funda/Windows_Live_Messenger_80.zip

Bu da oturum açabilmenizi sağlayacak olan EXE:
MSN Messenger 7.5 Sürümünden Vazgeçemiyor musunuz? - Tekil Mesaj - MsXLabs
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
hakanerunsal - avatarı
hakanerunsal
Ziyaretçi
7 Temmuz 2008       Mesaj #3640
hakanerunsal - avatarı
Ziyaretçi
merhaaba
benim yazı tipleriyle ilgili bir sorunum var . yazı tipim hep aynı harflerin bazıları ters yazı tipini değiştiremiyorum . değiştirince başka bir kişiye yazarken seçtiğim yazı tipi gönderdiğimde ise bu saçma yazı tipiyle çıkıyor .
işte yazı tipi bu iηdiямє γöηєтićiSi gibi yazıyor düzeltemiyorum . ne yaptıysam olmadı yardım ederseniz sevinirim .

arkadaşlar acil lütfen cevap yazın Msn Sad

arkadaşlar lütfen çok acil bilen varsa yazsın lütfen
Son düzenleyen ahmetgns; 7 Temmuz 2008 20:15 Sebep: Sabırlı olun.