Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 370

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.787.803 Cevap: 3.874
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
23 Temmuz 2008       Mesaj #3691
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
GypsyKing78 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba. bugünarkadaşım bana dosya gönderirken pc resetlendi. ve sonrasında msn benim hesabımda dahil olmak üzere hiçbir şekilde açmıyor 1 saniye içinde kapatıması gerekiyor dior.. İşiniz Yarım Kaldıysa, Üzerinde Çalıştığınız Bilgiler Kaybolmuş Olabilir. hatası veriyor.messanger ı silip tekrar kurmama rağmen düzelmedi lütfen yardım edin. XP işletim sistemi kullanıyorum live messanger 8.5 kullanıyorum. nod32 antivürüs

Merhaba.
Sponsorlu Bağlantılar
Sisteminizi virüs bulaşmasından dolayı böyle bir uyarıyla karşılaşıyorsunuz, NOD32 nin gözden kaçırdığı bir virüs bunu yapıyor (Tehlikeli nitelikte ancak veritabanında bulunmadığı için tanıyamıyor bu virüsü.)

Sisteminize Kaspersky kurup tarattırın ve bulunan zararlı içerikleri sildikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Silinme işleminden sonra bilgisayarda gözle görülür bi ağırlık ve işlemleri yapma da sorun çıkarsa format atmanız gerekecek.

Marty89 - avatarı
Marty89
Ziyaretçi
23 Temmuz 2008       Mesaj #3692
Marty89 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Marty89 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar benim sorunum biraz daha garip
Msn Plus Live i yükleyince Messenger Live otomatik olarak kapanıyor ve alttaki hatayı veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Plus'ı sildiğimde hiçbir problem olmuyor, normal açılıyor. nasıl iştir anlamadım. Plus'suz yapamam, yardımınıza ihtiyacım var.

plushatajv7

Anlaşılan bu sorunun çözümü yok.
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
23 Temmuz 2008       Mesaj #3693
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Marty89 adlı kullanıcıdan alıntı

Anlaşılan bu sorunun çözümü yok.

C:\Program Files\Windows Live\Messenger\ içinden şu dosyayı kopyalayın "msimg32.dll" C:\Program Files\MSN Messenger\ içine atın.

Windows Live Messenger sürümünüzü yazmamışsınız. Sanırım 8,5 değil eğer hala devam ederse bu sorun; Windows Live Messenger sürümünüzü yükseltmeniz gerekecek.
Önerilen;

sarPP_17 - avatarı
sarPP_17
Ziyaretçi
24 Temmuz 2008       Mesaj #3694
sarPP_17 - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar Ben Messenger ( Hotmail ) Hesabıma Kişi Ekleyemiyorum.

Nedendir bilemiyorum ama ben mesela a@a.com adresini eklemek istiyorum

Bu Kişiyi Ekliyorum Ancak Ç.Dışı Gözüküyor Ç.içi Olsa bile.

Ayrıca MSN Den Çıkıp Girince ( Reloq Atınca ) a@a.com adresini eklememiş gözüküyorum.

Birşeyden Şüpheleniyorum MSN Discovery yüklüydü. Onu Güncelleyince Bu Problem ortaya çıktı ama zamanlamadan tam emin değilim erken veya geç te olabilir. ama sonçta msn discoveryi sildim bilgisayarımdan

Mağdur Durumdayım AciL yardım Lazım.

Lütfen yardım edin.

//sarPP_17
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
24 Temmuz 2008       Mesaj #3695
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
sarPP_17 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar Ben Messenger ( Hotmail ) Hesabıma Kişi Ekleyemiyorum.

Nedendir bilemiyorum ama ben mesela a@a.com adresini eklemek istiyorum

Bu Kişiyi Ekliyorum Ancak Ç.Dışı Gözüküyor Ç.içi Olsa bile.

Ayrıca MSN Den Çıkıp Girince ( Reloq Atınca ) a@a.com adresini eklememiş gözüküyorum.

Birşeyden Şüpheleniyorum MSN Discovery yüklüydü. Onu Güncelleyince Bu Problem ortaya çıktı ama zamanlamadan tam emin değilim erken veya geç te olabilir. ama sonçta msn discoveryi sildim bilgisayarımdan

Mağdur Durumdayım AciL yardım Lazım.

Lütfen yardım edin.

//sarPP_17

Kişi listenizin kapasitesi dolmuş olabilir. 900'den fazla anlık ileti kişiniz varsa sınırdasınız diye biliyorum. Gerçi kişi listeleri bu sayıyı katlamış insanları da duydum ama bilmiyorum.

Windows Messenger ya da WebMessenger gibi başka bir uygulamada oturum açtığınızda sorun devam ediyor mu?
sarPP_17 - avatarı
sarPP_17
Ziyaretçi
24 Temmuz 2008       Mesaj #3696
sarPP_17 - avatarı
Ziyaretçi
1054 Kişi Var MSN Kişi Listemde

Tam olarak bilqisi olan yokmu
Son düzenleyen sarPP_17; 24 Temmuz 2008 12:28 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008       Mesaj #3697
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
sarPP_17 adlı kullanıcıdan alıntı

1054 Kişi Var MSN Kişi Listemde

Tam olarak bilqisi olan yokmu

Anlağı kadarıyla listeniz baya kabarık gereksiz kişileri silin düzenlemek için MSN Messenger Kişi Listesi Yöneticisi kolay gelsin
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
38emre1905 - avatarı
38emre1905
Ziyaretçi
24 Temmuz 2008       Mesaj #3698
38emre1905 - avatarı
Ziyaretçi
Benim Sorunum Hala Gecmedi 8.5i Yukledim Gene Ayni Birisinin nickine Tiklayip Bisi Yazdigimda Sayfa Kayboluyor Hatta Gecenler Benim Agzimdan Karsi Tarafa Msj Yazdi Msnde YeniFoto Cektirdim Su Adrese Gir Bak Die Sonra Sayfa Kayboldu Anladigim Kadariyla Msnime Virus Girdi Bazen Seni Engelleyenleri Bulmak icin Su Siteye Gir Diye Arkadaslardan Msj Gelior Ama Sanirim Bu Virusun Etkisi Olabilir
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
24 Temmuz 2008       Mesaj #3699
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
38emre1905 adlı kullanıcıdan alıntı

Benim Sorunum Hala Gecmedi 8.5i Yukledim Gene Ayni Birisinin nickine Tiklayip Bisi Yazdigimda Sayfa Kayboluyor Hatta Gecenler Benim Agzimdan Karsi Tarafa Msj Yazdi Msnde YeniFoto Cektirdim Su Adrese Gir Bak Die Sonra Sayfa Kayboldu Anladigim Kadariyla Msnime Virus Girdi Bazen Seni Engelleyenleri Bulmak icin Su Siteye Gir Diye Arkadaslardan Msj Gelior Ama Sanirim Bu Virusun Etkisi Olabilir

MSN Messenger Virüsü Temizleme Yöntemi <<< bu konudaki yönergelerle virüsü silmeyi deneyin.
38emre1905 - avatarı
38emre1905
Ziyaretçi
24 Temmuz 2008       Mesaj #3700
38emre1905 - avatarı
Ziyaretçi
Error 81000314: Your contact list is not available

When you try to sign in to Windows Live Messenger, you receive error message 81000314 that states that your contact list isn't available. This issue can occur if the Windows Live Messenger service may be experiencing technical difficulties.
If you receive this error, sign out, and then try to sign again later.
To check the Messenger network status, visit the Windows Live Messenger Network Status website.
Msndeki notlar sonucu ulasdigim msn sitesinde bu cvpla karsilasdim tam olarak nedir anlayamadim problemi ?