Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 372

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.787.803 Cevap: 3.874
seytanreis - avatarı
seytanreis
Ziyaretçi
27 Temmuz 2008       Mesaj #3711
seytanreis - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar biri bana yardım etsin plss...msn avatar koyamıyorum hiçbir şekilde birde ifadelerin hiçbiri yok onları bile ekleyemiyorum.windows live messenger 8.5 final kullanıyorum hiçbir şekilde avatar ve ifade koyamıyorum vede avatar ve ifade kutusunda resim bile yok. birde resim degiştirte altta bi kutucuk var resimleri gösterme yazıyo o kutu işaretli işaretide kaldıramıyorum.ayrıca messenger discovery live onada resim koyamıyorum.msn program ekle kaldırdan kaldırdım kaç kere geri yükledim halen aynı.yardım plsssss...
Sponsorlu Bağlantılar
cevizli_kadayıf - avatarı
cevizli_kadayıf
Ziyaretçi
27 Temmuz 2008       Mesaj #3712
cevizli_kadayıf - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger 9.0 sürümünü kullanıyorum ve msn e giremiyorum ancak msg plus programını kaldırınca girebiliyorum msg plus yüklüyken hata bildrimi alıyorum. bu konuda yardımcı olursanız sevinirm.
Sponsorlu Bağlantılar
charliee - avatarı
charliee
Ziyaretçi
27 Temmuz 2008       Mesaj #3713
charliee - avatarı
Ziyaretçi
mrb benım msn 9.0v ama acılmıor acılırken takılıyor. daha once de yaklasık 1 ay once fln aynı seyı yaptı silip kaldırmak ise yaramadı bende sistemi geri yukledım ama sımdı aynı seyı yapamam yaklasık 10-15gb lık dosya sıldım yardım edersenız sevırım
_forever_ - avatarı
_forever_
Ziyaretçi
27 Temmuz 2008       Mesaj #3714
_forever_ - avatarı
Ziyaretçi
live msn 8.1 kullanıyorum.etkinlikler yerindeki uygulama paylaşımı bir türlü açılmıyor. karşı taraftaki msn sürümüde 8.1.. güvenlik duvarından da izin verildi. bir tülrü bağlanmıyor. nedeni ne olabilir?
seytanreis - avatarı
seytanreis
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #3715
seytanreis - avatarı
Ziyaretçi
ya neden kimse yardım etmiyo konu açtım yardım istemek için dedinizki konu açma buraya yönlendirnidiz yardımcı olacaklar diye şimdide kimse cvp bile yazmıyo anlamadım gitti..
charliee - avatarı
charliee
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #3716
charliee - avatarı
Ziyaretçi
nese sorunu hallettım yinede saolun...
_forever_ - avatarı
_forever_
Ziyaretçi
29 Temmuz 2008       Mesaj #3717
_forever_ - avatarı
Ziyaretçi
live msn 8.1 kullanıyorum.etkinlikler yerindeki uygulama paylaşımı bir türlü açılmıyor. karşı taraftaki msn sürümüde 8.1.. güvenlik duvarından da izin verildi. bir tülrü bağlanmıyor. nedeni ne olabilir?
lisani - avatarı
lisani
Ziyaretçi
29 Temmuz 2008       Mesaj #3718
lisani - avatarı
Ziyaretçi
_Güvenlik duvarı nı kapatın _aynı modeme bağlı iki pc varsa ve bu pc lerde farklı msn kullanılıyorsa .aynı msn yükleyin
_forever_ - avatarı
_forever_
Ziyaretçi
30 Temmuz 2008       Mesaj #3719
_forever_ - avatarı
Ziyaretçi
güvenlik duvarından özel ayarlardan izin verilidi ama. ayrıca bilgisayarlar farklı yerlerde aynı modeme bağlı değil.
seytanreis - avatarı
seytanreis
Ziyaretçi
30 Temmuz 2008       Mesaj #3720
seytanreis - avatarı
Ziyaretçi
biri yardım edebilirmi acaba...