Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 373

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.787.803 Cevap: 3.874
postmasterC99 - avatarı
postmasterC99
Ziyaretçi
30 Temmuz 2008       Mesaj #3721
postmasterC99 - avatarı
Ziyaretçi
Benim bir sorunum war PC ye format atacam ama smileylerim gitsin istemiyorum smileyleri kaybetmemem için bir yöntem warmı acaba?
Sponsorlu Bağlantılar
seytanreis - avatarı
seytanreis
Ziyaretçi
31 Temmuz 2008       Mesaj #3722
seytanreis - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar niye kimse yardım etmiyo bu sitede adminler yetkili kişiler illa yalvarmakmı lazım yardım etmeniz için günlerdir biri sorunumu giderecek diye bekliyorum kimseden ses çıkmıyo.....bilgi paylaştıkça güzeldir.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2008       Mesaj #3723
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
postmasterC99 adlı kullanıcıdan alıntı

Benim bir sorunum war PC ye format atacam ama smileylerim gitsin istemiyorum smileyleri kaybetmemem için bir yöntem warmı acaba?

MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim?
KOMERK - avatarı
KOMERK
Ziyaretçi
31 Temmuz 2008       Mesaj #3724
KOMERK - avatarı
Ziyaretçi
arkdaşlar mrb kolay gelsn benim bi şikayetim var benim msnim bu gnderdiğim resimdeki gibi açılıyo onun içi bana bi yardımcı olrmsn arkaşlar lütfen prgramı kaldırıp tekrar yüklemeyide denedm ama bi türlü değişmiyo yardımlarnız için şimdiden tşkler arkdaşlar ii çalşmalar

adszbr8
_forever_ - avatarı
_forever_
Ziyaretçi
31 Temmuz 2008       Mesaj #3725
_forever_ - avatarı
Ziyaretçi
live msn 8.1 kullanıyorum.etkinlikler yerindeki uygulama paylaşımı bir türlü açılmıyor. karşı taraftaki msn sürümüde 8.1.. güvenlik duvarından da izin verildi. bir tülrü bağlanmıyor. nedeni ne olabilir? cevap veren yokmuu
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
31 Temmuz 2008       Mesaj #3726
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
seytanreis adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar niye kimse yardım etmiyo bu sitede adminler yetkili kişiler illa yalvarmakmı lazım yardım etmeniz için günlerdir biri sorunumu giderecek diye bekliyorum kimseden ses çıkmıyo.....bilgi paylaştıkça güzeldir.

Çözüm yöntemini bilmediğimizden ya da bilenlerin sorunuzu henüz görmediklerinden olabilir.
tdx14 - avatarı
tdx14
Ziyaretçi
31 Temmuz 2008       Mesaj #3727
tdx14 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu konu daha önce forumda çıkmışmıydı bilmiyorum, arama motorundan bulamadım
msn C:\Documents and Settings\PACKARD\Contacts klasörüne msn kullanıcılarını ve contakalrı kaydediyor
bunu engellemnin yolu var mı?
yani contacts klasötü nün pc de olmasını istemiyorum
yardım ederseniz çok sevinirim
seytanreis - avatarı
seytanreis
Ziyaretçi
31 Temmuz 2008       Mesaj #3728
seytanreis - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Çözüm yöntemini bilmediğimizden ya da bilenlerin sorunuzu henüz görmediklerinden olabilir.

bilmediklerinden degil bence her sorunun bi cvp vardır.ama kimse görmüyo yada ugraşmak istemiyo...
murat208 - avatarı
murat208
Ziyaretçi
1 Ağustos 2008       Mesaj #3729
murat208 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
murat208 adlı kullanıcıdan alıntı

Beyler yrdım edersenız sevınırım...
Windows live msn 8.5 kullanıorum.. ''msn plus'' ı yuklemeye calısdıgımda su hatayı verıor..
msn kaldırıp tekrar kurdum neredeyse herseyı yapdım.. olmadı yınede yrdımlarınızı beklıorum..

hatakb4

Eet beyler anladıgım kadarıyla bırcok kısıde bu hata var.. bır cozum bılıorsanız paylasın lutfen 3 hafta oldu daha gecmedı bu hata.. Format attım yıne duzelmedı =)
msn ı kapatım kurmayı deneyıncede olmuor ne yaparsanız yapın olmuor ısde yukleyemıorum plus' ı Msn Confused
Marty89 - avatarı
Marty89
Ziyaretçi
1 Ağustos 2008       Mesaj #3730
Marty89 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Anaxielia adlı kullanıcıdan alıntı

C:\Program Files\Windows Live\Messenger\ içinden şu dosyayı kopyalayın "msimg32.dll" C:\Program Files\MSN Messenger\ içine atın.

Windows Live Messenger sürümünüzü yazmamışsınız. Sanırım 8,5 değil eğer hala devam ederse bu sorun; Windows Live Messenger sürümünüzü yükseltmeniz gerekecek.
Önerilen;

sürüm 8.1 ve C:\Program Files\Windows Live içinde Messenger diye klasör yok, o dosya system32de. onu kopyaladım olmadı.