Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 374

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.787.677 Cevap: 3.874
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
1 Ağustos 2008       Mesaj #3731
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
seytanreis adlı kullanıcıdan alıntı

bilmediklerinden degil bence her sorunun bi cvp vardır.ama kimse görmüyo yada ugraşmak istemiyo...

Her sorunun cevabı vardır, buna katılabilirim, ama her sorunun cevabını bildiğini kimse iddia edemez bence. Uğraşmak istememek gibi bir hakkımız da olmalı diye düşünüyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
murat208 adlı kullanıcıdan alıntı

Eet beyler anladıgım kadarıyla bırcok kısıde bu hata var.. bır cozum bılıorsanız paylasın lutfen 3 hafta oldu daha gecmedı bu hata.. Format attım yıne duzelmedı =)
msn ı kapatım kurmayı deneyıncede olmuor ne yaparsanız yapın olmuor ısde yukleyemıorum plus' ı Msn Confused

Benim Plus!'ı sorunsuz bir şekilde kurabilmem sorunun herkesi kapsamadığını gösteriyor bana. Bir hafta kadar sonra Messenger Plus!'ın yeni bir sürümü yayımlanacak. O sürümde hatanın giderildiğini umuyorum.

Alıntı
Marty89 adlı kullanıcıdan alıntı

sürüm 8.1 ve C:\Program Files\Windows Live içinde Messenger diye klasör yok, o dosya system32de. onu kopyaladım olmadı.

Bu addaki dosya Messenger Plus! Live başarılı bir şekilde yüklendikten sonra Plus! tarafından Messenger klasörüne kopyalanır ve Messenger'ın normalde Windows'un system32 klasöründe bulunan dosyadan çağırdığı işlevleri çağırmanın yanı sıra Messenger Plus! Live'ı Messenger'a yamamak için de kullanılır. Çünkü bir program bir işlevi çağırmak için önce kendi klasörüne bakar, orada bulamazsa çağıracağı işlevi başka yerlerde arar. Dolayısıyla bu dosyanın adı kasten System32'de bulunan dosya ile aynı yapılmakta ancak içeriği itibariyle biraz farklılık gösterip Plus!'ın Messenger'a yüklenmesini de sağlamaktadır. Bu yüzden system32'de bulduğunuz dosyayı Messenger klasörüne kopyalamakla Plus! açısından hiçbir şey elde edemezseniz. Size lazım olan şey Messenger Plus! için düzenlenmiş DLL dosyasıdır. O da ancak Plus! yüklendiğinde Plus! tarafından Messenger klasörlerine kopyalanır. Benim bildiğim kadarıyla normalde Messenger Plus! sizdeki Messenger sürümünden bağımsız olarak bu dosyayı hem Live dizinine (...\Windows Live\Messenger) hem de ...\MSN Messenger klasörüne kopyalıyor (bu klasörler sizdeki Messenger sürümünüze göre mevcut değillerse Plus!, klasörleri de kendisi oluşturuyor). Dolayısıyla bu dosyayı elle belli yerlere kopyalamak gerektiğini düşünmüyorum (tabi Plus!'ı yükledikten sonra bu klasörlerden bu dosyayı ya da klasörlerin kendisini silmediyseniz).
_forever_ - avatarı
_forever_
Ziyaretçi
1 Ağustos 2008       Mesaj #3732
_forever_ - avatarı
Ziyaretçi
ya birde benim sorunum için yardımcı olsa.... msndeki uygulama paylaşımı gerçekleşmiyor.karşı tarafın maaüstüyle bağlantı kurulmuyo. msn sürümü 8.1 güvenlik duvarındanda izin var. sorun ne olabilir??????
Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
1 Ağustos 2008       Mesaj #3733
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
_forever_ adlı kullanıcıdan alıntı

ya birde benim sorunum için yardımcı olsa.... msndeki uygulama paylaşımı gerçekleşmiyor.karşı tarafın maaüstüyle bağlantı kurulmuyo. msn sürümü 8.1 güvenlik duvarındanda izin var. sorun ne olabilir??????

Tam olarak aldığınız hata nedir?
Gönderiyorsunuz, karşınızda ki kabul ediyor bir hatamı oluşuyor?

Lütfen biraz daha fazla bilgilendirme yapın.
Ayrıca uzakmasaüstü bağlantıları için alttaki konuyuda inceleyebilirsiniz...;
https://www.msxlabs.org/forum/internet-bilgisayar-dunyasi/46062-uzaktaki-bilgisayarinizi-yonetin-logmein.html
_forever_ - avatarı
_forever_
Ziyaretçi
2 Ağustos 2008       Mesaj #3734
_forever_ - avatarı
Ziyaretçi
uygulama paylaşımına tıklıyorum karşımdakide kabul ediyor ama bağlantı kurulmuyo bir türlü devamlı bağlanıyor diyo ama bağlanmıyor.adszqw1

ve sonrada bu hata çıkıyor....
seytanreis - avatarı
seytanreis
Ziyaretçi
2 Ağustos 2008       Mesaj #3735
seytanreis - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Her sorunun cevabı vardır, buna katılabilirim, ama her sorunun cevabını bildiğini kimse iddia edemez bence. Uğraşmak istememek gibi bir hakkımız da olmalı diye düşünüyorum.

çok teşekkür ederim süper yardımcı oldunuz...öle bi hakkınızın oldugunuda inanmıyorum eger buraya bu forumu açtıysanız illaki bi şekilde yapacaksınız veya diyeceksinizki.biz yapamadık kusura bakmayın teknik destek falan filan....

yinede teşekkürler.yazdıklarıma hemen cvp verene kadar ssöyledigim sorunu çözmeye çalışsaydınız şimdiye kadar bitmişti sorun filan kalmamıştı bence.neyse başka forumlara yardım illaki çıkar bigün.yinede saolun.
Son düzenleyen ahmetgns; 2 Ağustos 2008 00:47 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi-ahmetgns'nin alıtısı [quote] etiketleri içine alındı.
grnbhrgl - avatarı
grnbhrgl
Ziyaretçi
2 Ağustos 2008       Mesaj #3736
grnbhrgl - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim birsorunum war msnde bir program yüklemiştim yazı için artık yazılarım sürekli
η
qa
яєη tarzında cıkıyor. KAldırmama veya düzeltmeme yardımcı olurmusunzz acill

_forever_ - avatarı
_forever_
Ziyaretçi
3 Ağustos 2008       Mesaj #3737
_forever_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

uygulama paylaşımına tıklıyorum karşımdakide kabul ediyor ama bağlantı kurulmuyo bir türlü devamlı bağlanıyor diyo ama bağlanmıyor.adszqw1

ve sonrada bu hata çıkıyor....

yardım lütfen....
_forever_ - avatarı
_forever_
Ziyaretçi
3 Ağustos 2008       Mesaj #3738
_forever_ - avatarı
Ziyaretçi
görende msn teknik bölümü sanar. bi cevap alabilmek için kaç defa yazdırtıyosunuzki?
seytanreis - avatarı
seytanreis
Ziyaretçi
3 Ağustos 2008       Mesaj #3739
seytanreis - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

görende msn teknik bölümü sanar. bi cevap alabilmek için kaç defa yazdırtıyosunuzki?

çok haklısın günlerdir.ugraştırıyolar.....
mervenur - avatarı
mervenur
Ziyaretçi
3 Ağustos 2008       Mesaj #3740
mervenur - avatarı
Ziyaretçi
msn adresimi sildim sifremi biliyorum ama eski msn adresimi yeniden istiyorum sifremi veriyorum kabul etmiyor gizli sorumu bir türlü hatirlamiyorum napicami da bilmiyorum lütfen yardim edin

cevap verin lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Son düzenleyen mervenur; 3 Ağustos 2008 19:39 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi