Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 375

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.718 Cevap: 3.874
_forever_ - avatarı
_forever_
Ziyaretçi
3 Ağustos 2008       Mesaj #3741
_forever_ - avatarı
Ziyaretçi
ya madem ilgilenmiceksiniz ne diye forum açıyosunuz.bu bölümün yetkilileri nerde? bilmiyosanızda bilmiyorum deyin bari.
Sponsorlu Bağlantılar
sarPP_17 - avatarı
sarPP_17
Ziyaretçi
3 Ağustos 2008       Mesaj #3742
sarPP_17 - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar 4,5 - 5 senelik MSN Adresim Donduruldu sanırım Msn Confused

Sponsorlu Bağlantılar
Birisi beni ekledi kabul ettim ve birşeyler yazdı ( Dosya yollama , Kabul etme olmadı )

Sonra MSN yi CTRL ALT DEL ile sonlandırdım. Sonra Giriş yapamadım.

e-Mail Adresime girebiliyordum bu olaydan 10 dk sonraya kadar sonra e-mailde gitti.

alterntif e-mail adresine yollayınca paroLa sıfırlama bilgilerini

parolayı değiştiriyorum ancak MSN den giremiyorum. sitesinden giriş yapmak isteyince ( e-ailime )

Bu Sorunu yazıyor.

icon err?x60113770Hesabınız geçici olarak kullanım dışı bırakıldı
Çok fazla sayıda kez bu hesapta oturum açma girişiminde bulundunuz. Geçici bekleme, başkalarının parolanızı tahmin etmeye çalışmasını engellemeye yardımcı olur.

İptal'i tıklatın ve daha sonra oturum açın veya şimdi parolanızı sıfırlayın.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
3 Ağustos 2008       Mesaj #3743
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
grnbhrgl adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim birsorunum war msnde bir program yüklemiştim yazı için artık yazılarım sürekli
η
qa
яєη tarzında cıkıyor. KAldırmama veya düzeltmeme yardımcı olurmusunzz acill

Messenger Plus! Live scriptlerinden birini yüklemiş olmalısınız. Yüklü olan Messenger Plus! Live scriptlerine bir göz atın ve ilgili yazı stili scriptini kaldırın.

Alıntı
_forever_ adlı kullanıcıdan alıntı

yardım lütfen....

En son resmi WLM sürümü, WLM 8.5. Bu sürüme güncelleyip yeniden deneyin.

Alıntı
mervenur adlı kullanıcıdan alıntı

msn adresimi sildim sifremi biliyorum ama eski msn adresimi yeniden istiyorum sifremi veriyorum kabul etmiyor gizli sorumu bir türlü hatirlamiyorum napicami da bilmiyorum lütfen yardim edin

cevap verin lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Maalesef adresinizi yeniden alamayabilirsiniz. Bu konuya bir göz atın:
Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

Alıntı
sarPP_17 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar 4,5 - 5 senelik MSN Adresim Donduruldu sanırım Msn Confused

Birisi beni ekledi kabul ettim ve birşeyler yazdı ( Dosya yollama , Kabul etme olmadı )

Sonra MSN yi CTRL ALT DEL ile sonlandırdım. Sonra Giriş yapamadım.

e-Mail Adresime girebiliyordum bu olaydan 10 dk sonraya kadar sonra e-mailde gitti.

alterntif e-mail adresine yollayınca paroLa sıfırlama bilgilerini

parolayı değiştiriyorum ancak MSN den giremiyorum. sitesinden giriş yapmak isteyince ( e-ailime )

Bu Sorunu yazıyor.

icon err?x60113770Hesabınız geçici olarak kullanım dışı bırakıldı
Çok fazla sayıda kez bu hesapta oturum açma girişiminde bulundunuz. Geçici bekleme, başkalarının parolanızı tahmin etmeye çalışmasını engellemeye yardımcı olur.

İptal'i tıklatın ve daha sonra oturum açın veya şimdi parolanızı sıfırlayın.

Bu tarz sunucu tabanlı problemler için MSN Support'a ulaşmanız gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıyı kullanın:
https://support.msn-int.com/eform.aspx?productKey=messenger&ct=eformts
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
_forever_ - avatarı
_forever_
Ziyaretçi
3 Ağustos 2008       Mesaj #3744
_forever_ - avatarı
Ziyaretçi
sağolun cevap için ama msn 8,5 yüklicek olsam yüklerim.ben 8,1 için sormuştum .bu konuda yardım alamıcam galiba....
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
3 Ağustos 2008       Mesaj #3745
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

sağolun cevap için ama msn 8,5 yüklicek olsam yüklerim.ben 8,1 için sormuştum .bu konuda yardım alamıcam galiba....

Buradan Windows Messenger'ın son sürümünü indirerek yükleyin:
http://download.microsoft.com/download/4/b/8/4b8b72ec-6b07-4992-be61-27581ce12ddf/mes

Güvenlik yazılımınızı geçici olarak devre dışı bırakın ve o şekilde bağlantı kurmayı deneyin.
_forever_ - avatarı
_forever_
Ziyaretçi
4 Ağustos 2008       Mesaj #3746
_forever_ - avatarı
Ziyaretçi
neutralizer, dalga geçiyosunuzda benmi yanlış anlıyorum? ben bu sorunu msn 8,1 için sordum diyorum. msnin son sürümünü yüklemek isteyen yok! yüklicek olsam yüklerim herhalde.neyse bu başarısızlığınızdan dolayı forumu tebrik ederim.boşuna açmışsınız!
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
4 Ağustos 2008       Mesaj #3747
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

neutralizer, dalga geçiyosunuzda benmi yanlış anlıyorum? ben bu sorunu msn 8,1 için sordum diyorum. msnin son sürümünü yüklemek isteyen yok! yüklicek olsam yüklerim herhalde.neyse bu başarısızlığınızdan dolayı forumu tebrik ederim.boşuna açmışsınız!

Aldığınız SIP hatası ve karşı tarafla masaüstü bağlantı kurulamaması sorunlarıyla doğrudan alakalı olan yazılım "Windows Messenger" ve beraberinde Windows XP'ye yüklenen servislerdir. Windows Live Messenger, MSN Messenger'ın 7.5 sürümünden sonraki sürümlerinin adıdır. "Windows Messenger" farklı. Sisteminizde muhtemelen eski bir sürümü mevcut. Başlat > Programlar > Windows Messenger kısayolundan çalıştırabilir, Yardım > Hakkında bölümünden sürümünü öğrenebilirsiniz. Bir önceki mesajımda verdiğim bağlantıdan son sürümüne güncellemeyi deneyin. Yaşadığınız sorunlar çözülebilir. Ayrıca bu işlemleri yaparken güvenlik yazılımınız geçici olarak devre dışı bırakılmalıdır.
_forever_ - avatarı
_forever_
Ziyaretçi
4 Ağustos 2008       Mesaj #3748
_forever_ - avatarı
Ziyaretçi
kusura bakmayın yanlış anlamışım. bu verdiğiniz link windows messenger 5.1 sürümü. benimkide buydu zaten.windows messengerdende karşı pc ile bağlantı kurulmuyo wml 8.1 ile de kurulmuyo. neyse yinede sağolun.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
4 Ağustos 2008       Mesaj #3749
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

kusura bakmayın yanlış anlamışım. bu verdiğiniz link windows messenger 5.1 sürümü. benimkide buydu zaten.windows messengerdende karşı pc ile bağlantı kurulmuyo wml 8.1 ile de kurulmuyo. neyse yinede sağolun.

Modeminizin markasını/modelini belirtirseniz kontrol etmeniz gereken ayarlarını söyleyebiliriz. Bu sorun büyük oranda yüksek seviyede güvenlik kullanan modem/router gibi cihazlardan kaynaklanmaktadır.

0x80ee000c - Google'da Ara
_forever_ - avatarı
_forever_
Ziyaretçi
4 Ağustos 2008       Mesaj #3750
_forever_ - avatarı
Ziyaretçi
modemin markası loopcomm (usb)