Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 376

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.787.539 Cevap: 3.874
efsaneerol - avatarı
efsaneerol
Ziyaretçi
4 Ağustos 2008       Mesaj #3751
efsaneerol - avatarı
Ziyaretçi
ben msn ye giremiyorum msn tusuna basıyorum ama hiç bir sey acılmıyorrr msn yi silip yeniden yukleyeyim dedim ama program ekle kaldır a girilmiyo hata verriyo aynen soyle yazıyor
( windows cannot find C:/ windows/ system 32/ rundll32 exe. Make sure you typed the name correctly and then try again.To search for a file click the start button and then click Search)
Sponsorlu Bağlantılar
baktım system 32 dosyası var ama rundll32 exe yok acaba nasıl duzeltebilirim msn ye girmemem için bir fikriniz var mı format atmak haricinde olursa sevinirim?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
4 Ağustos 2008       Mesaj #3752
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
_forever_ adlı kullanıcıdan alıntı

modemin markası loopcomm (usb)

http://www.teknotel.com/upFiles/downloads/manuals/LP_5011_manual_TR.pdf

Sponsorlu Bağlantılar
Yukarıdaki kullanma kılavuzundan faydalanarak güvenlik ayarlarını nasıl geçici olarak kapatacağınızı öğrenebilirsiniz. Eğer bilgisayarınıza başka bir modem takıp deneme şansınız varsa sorunun bundan kaynaklanıp kaynaklanmadığından emin olabilirsiniz. Ayrıca yüklü olan anti-virus, firewall yazılımlarının da kapalı olduğundan emin olunuz. Windows güncelleştirmelerini yapmanızda da fayda var.

Alıntı
efsaneerol adlı kullanıcıdan alıntı

ben msn ye giremiyorum msn tusuna basıyorum ama hiç bir sey acılmıyorrr msn yi silip yeniden yukleyeyim dedim ama program ekle kaldır a girilmiyo hata verriyo aynen soyle yazıyor
( windows cannot find C:/ windows/ system 32/ rundll32 exe. Make sure you typed the name correctly and then try again.To search for a file click the start button and then click Search)
baktım system 32 dosyası var ama rundll32 exe yok acaba nasıl duzeltebilirim msn ye girmemem için bir fikriniz var mı format atmak haricinde olursa sevinirim?

Sisteminize virüs bulaşmış olma ihtimali oldukça yüksek. Güncel bir anti-virüs programıyla sisteminizi taratın. rundll32.exe dosyasını buradan indirip kopyalayabilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
rahmetli - avatarı
rahmetli
Ziyaretçi
4 Ağustos 2008       Mesaj #3753
rahmetli - avatarı
Ziyaretçi
merhaba
ARkadaşlar,ben şuanda arkaplanlarda da yer alan bir resmi,resim olarak kaydetmek ıstıyorum..
Bir arkadaşım bana resım göndereyım derken,arka plan olarak göndermiş ve msn sohbet menusunde arka plan olarak kaldı..
Arkadaşım tatıle gittiği için resmide alamadım...Acaba bu arka planı resim olarak başka bıryere kaydetme ımkanı varmı
teşekkürler
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
5 Ağustos 2008       Mesaj #3754
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
rahmetli adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba
ARkadaşlar,ben şuanda arkaplanlarda da yer alan bir resmi,resim olarak kaydetmek ıstıyorum..
Bir arkadaşım bana resım göndereyım derken,arka plan olarak göndermiş ve msn sohbet menusunde arka plan olarak kaldı..
Arkadaşım tatıle gittiği için resmide alamadım...Acaba bu arka planı resim olarak başka bıryere kaydetme ımkanı varmı
teşekkürler

Bu programı kullanarak özel içerikleri listeleyebilir ve kaydedebilirsiniz:
https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-icerikleri/35696-concon-retriever-windows-live-messenger-icerik-yedekleme.html
rahmetli - avatarı
rahmetli
Ziyaretçi
5 Ağustos 2008       Mesaj #3755
rahmetli - avatarı
Ziyaretçi
ilginiz ve alakanıza çok teşekkür ederimm..sorunum çözüldü..
iyiki varsın sy NeutralizeR...
yanlız nedense geri yüklemeyi başaramadım..
saygılar
Son düzenleyen rahmetli; 5 Ağustos 2008 11:02 Sebep: düzeltme
seytanreis - avatarı
seytanreis
Ziyaretçi
6 Ağustos 2008       Mesaj #3756
seytanreis - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar biri bana yardım etsin plss...msn avatar koyamıyorum hiçbir şekilde birde ifadelerin hiçbiri yok onları bile ekleyemiyorum.windows live messenger 8.5 final kullanıyorum hiçbir şekilde avatar ve ifade koyamıyorum vede avatar ve ifade kutusunda resim bile yok. birde resim degiştirte altta bi kutucuk var resimleri gösterme yazıyo o kutu işaretli işaretide kaldıramıyorum.ayrıca messenger discovery live onada resim koyamıyorum.msn program ekle kaldırdan kaldırdım kaç kere geri yükledim halen aynı.yardım plsssss... neutralizer galibe sorunları sen çözüyosun burda hep.bide bana yardımcı olsan çok sevinirim.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
6 Ağustos 2008       Mesaj #3757
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
seytanreis adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar biri bana yardım etsin plss...msn avatar koyamıyorum hiçbir şekilde birde ifadelerin hiçbiri yok onları bile ekleyemiyorum.windows live messenger 8.5 final kullanıyorum hiçbir şekilde avatar ve ifade koyamıyorum vede avatar ve ifade kutusunda resim bile yok. birde resim degiştirte altta bi kutucuk var resimleri gösterme yazıyo o kutu işaretli işaretide kaldıramıyorum.ayrıca messenger discovery live onada resim koyamıyorum.msn program ekle kaldırdan kaldırdım kaç kere geri yükledim halen aynı.yardım plsssss... neutralizer galibe sorunları sen çözüyosun burda hep.bide bana yardımcı olsan çok sevinirim.

Temiz bir kurulum yapmak sorununuzu çözebilir. Ancak şu şekilde yapmalısınız:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
kerimcem - avatarı
kerimcem
Ziyaretçi
6 Ağustos 2008       Mesaj #3758
kerimcem - avatarı
Ziyaretçi
hep çevirim dışı açılıyoo msnim nedeni nedir.???? arkdaşlar sinirlerim bozuldu bi turlu düzelmedi çevrimciye alsamda bi sonraki açılışımda yine çevirimdışı şekilde açılıyoo anlamadım gittii msn 8.5 ve plus kullanmaktayım 2 gündür boyleee....cevaplarınızı bekliyorum teşşekürler...Msn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2008       Mesaj #3759
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
kerimcem adlı kullanıcıdan alıntı

hep çevirim dışı açılıyoo msnim nedeni nedir.???? arkdaşlar sinirlerim bozuldu bi turlu düzelmedi çevrimciye alsamda bi sonraki açılışımda yine çevirimdışı şekilde açılıyoo anlamadım gittii msn 8.5 ve plus kullanmaktayım 2 gündür boyleee....cevaplarınızı bekliyorum teşşekürler...Msn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry

Kişisel durumunuzu çevirimdışı bırakıp oturum kapatırsanız yeni oturumunuzda çevirimdışı açılır Msn Happy Durmnuzu çevirimiçi yapıp oturumu kapatıp yeniden açın bakın ...
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
kerimcem - avatarı
kerimcem
Ziyaretçi
6 Ağustos 2008       Mesaj #3760
kerimcem - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı

Kişisel durumunuzu çevirimdışı bırakıp oturum kapatırsanız yeni oturumunuzda çevirimdışı açılır Msn Happy Durmnuzu çevirimiçi yapıp oturumu kapatıp yeniden açın bakın ...

zaten cevirimci yapıp oturumu kapasamda yine sonraki açılışımda cevirim dışı açılıyooo anlamdın gittiii. yani ne durumda kaparsam kapayım hep çevirim dışı moddaa açılıyooooo....