Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 38

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.731 Cevap: 3.874
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
28 Şubat 2006       Mesaj #371
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
s0nsuz adlı kullanıcıdan alıntı

mrb Noroom's ListManager Readme.txt
Noroom's ListManger.exe

Sponsorlu Bağlantılar
Norom's ListManger.exe.Manifest dosyaları olmak üzere iniyor porogram ben
Noroom's ListManger.exe dosyası kurum aşamasında simge olarak masa üstünde gözüküyor ama Component 'MSWINSCK.OCK' or one of is dependencies not correctly registered: a file is misssing or invalid
tam olarak bu hatayı veriyor yardımcı olursanız sevinirim.! kulanımı hakında yada programın tam indire bilmem hakında sorunum çünkü hala devam ediyor ilginize arz ederim...!

http://www.ascentive.com/support/new/images/lib/MSWINSCK.OCX

Yukarıdan gerekli dosyayı indirin. \Windows\System32 klasörüne kopyalayın.

Başlat > Çalıştır > regsvr32 %systemroot%/system32/mswinsck.ocx ENTER
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
s0nsuz - avatarı
s0nsuz
Ziyaretçi
28 Şubat 2006       Mesaj #372
s0nsuz - avatarı
Ziyaretçi
Denilen programı indirdim çalıştırdım ilk başta siliyor ama normal msn programını açınca kişi ekle diye karsıma tekrar çıkıyor.mail kapatsam sonra tekrar açsam aceba sıfırlanırmı yada bu sorunu giderecek başka program yokmu? yada bu sorunun çözümü yokmu? yardım ederseniz sevinirim....!
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
28 Şubat 2006       Mesaj #373
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
s0nsuz adlı kullanıcıdan alıntı

Denilen programı indirdim çalıştırdım ilk başta siliyor ama normal msn programını açınca kişi ekle diye karsıma tekrar çıkıyor.mail kapatsam sonra tekrar açsam aceba sıfırlanırmı yada bu sorunu giderecek başka program yokmu? yada bu sorunun çözümü yokmu? yardım ederseniz sevinirim....!

Sorularınızı artık ilgili konu altında belirtebilirsiniz, orada yardımcı olmaya çalışalım.
necaty - avatarı
necaty
Ziyaretçi
1 Mart 2006       Mesaj #374
necaty - avatarı
Ziyaretçi
Ben Msn yi C ye değilde Diğer bir sabit diske nasıl kurarım..

hayır mesela aynı sistemde C değilde D ye nası yüklerim
Son düzenleyen Blue Blood; 1 Nisan 2006 16:57
anti_cimbom - avatarı
anti_cimbom
Ziyaretçi
1 Mart 2006       Mesaj #375
anti_cimbom - avatarı
Ziyaretçi
ya msn de tam msnye gircekken bağlantı kesildi 60 saniye sonra yeniden bağlanılacak diyo.Bağlantıdan olamaz çünkü komşuyla aynı modemi kullanıoz onda bu sorun çıkmıo.Ne yapabilirim...?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Mart 2006       Mesaj #376
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
necaty adlı kullanıcıdan alıntı

Ben Msn yi C ye değilde Diğer bir sabit diske nasıl kurarım..hayır mesela aynı sistemde C değilde D ye nası yüklerim

Windows'un kurulu olduğu sürücü hangisiyse MSN Messenger programı da o sürücüdeki Program Files klasörü altına kurulur. Kurulum işlemi esnasında hedef klasör belirtmeniz mümkün değil. \Program Files\MSN Messenger klasörünü taşımanız ve kayıt sisteminde ilgili anahtarları yeniden düzenlemeniz çalışmasını sağlayabilir fakat bir çok sorunla karşılaşacağınızı söyleyebilirim.

Alıntı
anti_cimbom adlı kullanıcıdan alıntı

ya msn de tam msnye gircekken bağlantı kesildi 60 saniye sonra yeniden bağlanılacak diyo.Bağlantıdan olamaz çünkü komşuyla aynı modemi kullanıoz onda bu sorun çıkmıo.Ne yapabilirim...?

Kurulu olan MSN Messenger sürümünün 7.5.0324 olduğundan emin olun.
Windows Messenger'ı kullanarak oturum açmayı deneyin.
Güvenlik programı kullanıyorsanız MSN Messenger'ın çalışmasıyla ilgili bir kısıtlama olmadığından emin olun.
Anti-spy programı ile sisteminizi taratın.
Bu işlemleri gerçekleştirmeniz en azından sorunun neden kaynaklandığına dair bir fikir verebilir size.
Son düzenleyen Blue Blood; 1 Nisan 2006 16:57
linu_x - avatarı
linu_x
Ziyaretçi
2 Mart 2006       Mesaj #377
linu_x - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar sesli görüşme yapma isteyince böyle bir uyarı alıyorum. "Bilgisayarınız, Internet sağlayıcınız veya ağınız Sesli Görüşmeleri veya video konferansları desteklemiyor olabilir." mikrofon ayarları tamam.
AVG antivürüs yüklü.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
2 Mart 2006       Mesaj #378
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
linu_x adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar sesli görüşme yapma isteyince böyle bir uyarı alıyorum. "Bilgisayarınız, Internet sağlayıcınız veya ağınız Sesli Görüşmeleri veya video konferansları desteklemiyor olabilir." mikrofon ayarları tamam.
AVG antivürüs yüklü.

MSN Messenger > Araçlar > Ses ve Görüntü kurulumu... penceresinden ayarları bir kez daha yapın. Kullandığınız anti-virüs programının güvenlik duvarı desteği olup olmadığını bilmiyorum, programların internet izinlerinin verilip kısıtlandığı bir listesi varsa oradan MSN Messenger'la ilgili bir kısıtlamanın olup olmadığına bakın.

Denetim Masası > Windows Güvenlik Duvarı altından da aynı kontrolü yapın.

Internet bağlantı hızınız ne durumda, bu sorun ne kadar süredir var? Başka bir anlık mesajlaşma programı kullanıyorsanız onda sesli görüşme yapmayı denediniz mi? Ses kartınızla ilgili bir problem yaşıyor musunuz? Hata kodu verilmiş mi?
eczaci06 - avatarı
eczaci06
Ziyaretçi
3 Mart 2006       Mesaj #379
eczaci06 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum msn listemdeki bazı kişileri sildigimi sanıyordum ama işin aslı öyle degilmiş araclar/secenekler/gizlilik secenegine gelince gördümki bu kişiler halen listemde ve sil tuşu aktif olmuyor ben bu kişileri mutlaka silmek istiyorum bunu nasıl yaparım msn nenin hicbiryerinde isimleri gecsin istemiyorum lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mart 2006       Mesaj #380
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
eczaci06 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum msn listemdeki bazı kişileri sildigimi sanıyordum ama işin aslı öyle degilmiş araclar/secenekler/gizlilik secenegine gelince gördümki bu kişiler halen listemde ve sil tuşu aktif olmuyor ben bu kişileri mutlaka silmek istiyorum bunu nasıl yaparım msn nenin hicbiryerinde isimleri gecsin istemiyorum lütfen yardım edin

Aşağıdaki linki tıklayın beşer beşer olmak kayıdı ile silme uygulayın yönelgeller ve ne şekil yapacağınız birici mesajda ayrıntısı ile yazılmıştır > bilginize

MSN Messenger Kişi Listesi Yöneticisi