Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 380

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.787.677 Cevap: 3.874
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
13 Ağustos 2008       Mesaj #3791
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Malesef bu konuda hiçbir bilgim yok Bilmem

Sponsorlu Bağlantılar
Ama 1-2 ekran görüntüsü -

Msn sürümleri : Ör ; WLM 8.5. , Plus 4.70 , Discovery 1.5 , Stuffplug 3.5 gibi ....

İşletim Sistemi : Ör ; MS Windows Xp SP2 , Intel Pentıum 4 CPU 2.66 Ghz , 766 MB Ram , NVIDIA Geforce FX 5200 gibi...

eklerseniz daha kolay yardımcı olabilirler....

c0mic - avatarı
c0mic
Ziyaretçi
14 Ağustos 2008       Mesaj #3792
c0mic - avatarı
Ziyaretçi
selamlar herkese
msn 8.5 kullanıcısıyım msn plus ve msn discovery ısında ıcbr eklentı yuklu degıl
Sponsorlu Bağlantılar
sorunum şu ki;

Kameram gerek normalde grekse skype gıbı dıger programlarda normal sekılde calıstıgı halde ve msn ın kamera ayarları ıle ses ve goruntu ayarları menusunde de saglıklı sekılde calıstıgı halde karsı tarafa kamera acmaya calıstıgımda uzun sure beklıyor ve karsı tarafa kısa bır sure beyaz ekran ızlettırerek kendı kendıne kapanıor. sızce sorun nerden kaynaklanıyor

ayrıca hıcbır hata kodu da vermemekle bırlıkte webcam davetınız ıptal edılmıstır yazıyor..

denedıgım cozumler
msn ı kaldırıp yenı msn kurdum (tamamen temızleyerek)
webcam drıverını tekrar yukledım
yalın sekılde msn ıle (pls ve dıscovery olmadan) denedım
codeclerı unınstall yapıp tekrardan kurdum
duzelmedı
sızce sorun nedır?

Konfigurasyon
Win XP Sp3
Live messenger 8.5
Live Msn Plus
Msn Discovery..

Notebookta sadece bu hatayı vermekte noebookun tum driverları kurulu zaten dıger programlarda kamera rahat ve net sekılde acılmakta
kirmizibuten - avatarı
kirmizibuten
Ziyaretçi
15 Ağustos 2008       Mesaj #3793
kirmizibuten - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

Geçici Internet Dosyalarının ve çerezlerin bilgisayara kopyalanmasını engellemişsin. Internet Explorer ayarlarını sıfırlama yaparsan sorun kalmayacaktır. Internet Explorer 7'ye göre söyleyeyim.

Geçici Dosyalara izin verme bölümünü düzeltebilirsiniz ancak başka bir yerde de eksik yer varsa bunun da düzelmesi için sıfırlanması veya ilk haline döndürülmesi daha iyi bir yöntemdir.

Masaüstünde Internet Explorer simgesine sağ tık > Özellikler veya Internet Explorer içinde Araçlar > Internet seçenekleri > Gelişmiş sekmesi > Internet Explorer Ayarlarını Sıfırla başlığı altında Sıfırla Butonuna basın ve Internet Explorer açık ise kapatıp tekrar açın.

dediklerini yaptım ama sonuç aynı Msn Sad
s3ckin - avatarı
s3ckin
Ziyaretçi
15 Ağustos 2008       Mesaj #3794
s3ckin - avatarı
Ziyaretçi
Bendede ilginc bir sorun war. Son eklediklerim listemde olmasina ragmen bende onlarn listesinde olmama ragmen, beni silmis olarak gozukuyor... Plus da oyle gozukuyor ve MSN seceneklerden sag tusla tikladigimda " sil " secenegi aktif. Fakat ben kisilerin listesindeym.. Baska bilgisayardada denedim ayni... Acaba ne sorun olabilir ? Tesekkurler.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
16 Ağustos 2008       Mesaj #3795
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
s3ckin adlı kullanıcıdan alıntı

Bendede ilginc bir sorun war. Son eklediklerim listemde olmasina ragmen bende onlarn listesinde olmama ragmen, beni silmis olarak gozukuyor... Plus da oyle gozukuyor ve MSN seceneklerden sag tusla tikladigimda " sil " secenegi aktif. Fakat ben kisilerin listesindeym.. Baska bilgisayardada denedim ayni... Acaba ne sorun olabilir ? Tesekkurler.

Messenger, bu tekniğin önüne geçmek için adımlar attı. Muhtemelen Plus!'da da bu özellik yakında kaldırılacak. Yakında kapsamlı bir duyuru yazacağım.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
16 Ağustos 2008       Mesaj #3796
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kirmizibuten adlı kullanıcıdan alıntı

dediklerini yaptım ama sonuç aynı Msn Sad

Masaüstünde Internet Explorer simgesine sağ tık > Özellikler veya Internet Explorer içinde Araçlar > Internet seçenekleri > Genel > Gözatma Geçmişi başlığı altında Ayarlar butonuna basın. Burada Geçici Internet Dosyaları ve Geçmiş Ayarları başlığı altındaki dört seçenekten üçüncüyü yani otomatik olarak seçeneğini seçin. Alttaki rakamsal veri bölümüne 50 yazın ve tamam diyin. Buradan Güvenlik sekmesine geçip alt bölümde yer alan Tüm bölgeleri varsayılan düzeye sıfırla butonuna basın.

Internet özelliklerinde gelişmiş sekmesindeyken çekmiş olduğum resimdeki ayarları kendi ayarlarınıza da uygulayın.

internetozelliklerixz1th
s3ckin - avatarı
s3ckin
Ziyaretçi
16 Ağustos 2008       Mesaj #3797
s3ckin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger, bu tekniğin önüne geçmek için adımlar attı. Muhtemelen Plus!'da da bu özellik yakında kaldırılacak. Yakında kapsamlı bir duyuru yazacağım.

Anladim yani silenleri artik goremicez msnde.. cok kotu oldu ya bu.. tesekkurler
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
16 Ağustos 2008       Mesaj #3798
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
s3ckin adlı kullanıcıdan alıntı

Anladim yani silenleri artik goremicez msnde.. cok kotu oldu ya bu.. tesekkurler

Messenger Kişi Listesinden sizi silenleri görmek istiyorsanız;

deliiiiiiiii - avatarı
deliiiiiiiii
Ziyaretçi
17 Ağustos 2008       Mesaj #3799
deliiiiiiiii - avatarı
Ziyaretçi
yavvv inmiiiiiiiiii
HaCeTTePeLi - avatarı
HaCeTTePeLi
Ziyaretçi
17 Ağustos 2008       Mesaj #3800
HaCeTTePeLi - avatarı
Ziyaretçi
Ben tıkladım bir sorun yok gibi. Aşağıdaki bağlantıyı dene istersen bir de ...

MSN Kişi Listesi Yöneticisi