Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 384

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.787.803 Cevap: 3.874
mirdad - avatarı
mirdad
Ziyaretçi
22 Ağustos 2008       Mesaj #3831
mirdad - avatarı
Ziyaretçi
ok teşeküürler...bişi sorcam : bu duyuru bölümünü kapattım ama arka planda çalışmaya devam ediyormu? çünkü asıl amacım sürekli kendini yeniyelen o reklam bölümü yüüzünden benden veri aktarımı olmamasını istememdir,
Sponsorlu Bağlantılar
zekidayi - avatarı
zekidayi
Ziyaretçi
23 Ağustos 2008       Mesaj #3832
zekidayi - avatarı
Ziyaretçi
Meraba Msxlabs çalışanları. Bilgisayarda aynı anda iki tane ayrı msn adresini hangi programda nasıl açabilirim. Ayrıca msn ile kameradan görüşürken ekranda çıkan farklı efekleri nasıl bulabilirm iyi çalışmalar
Sponsorlu Bağlantılar
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
23 Ağustos 2008       Mesaj #3833
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mirdad adlı kullanıcıdan alıntı

ok teşeküürler...bişi sorcam : bu duyuru bölümünü kapattım ama arka planda çalışmaya devam ediyormu? çünkü asıl amacım sürekli kendini yeniyelen o reklam bölümü yüüzünden benden veri aktarımı olmamasını istememdir,

Bağlantıya zarar verecek veya yavaşlık sağlayacak kadar kötü bir durum değil bu. Normal şartlarda internet bağlantınız olduğunda dahi sıfır veri aktarımı gibi bir durumdan söz edemeyiz. İndirme içinde gönderme içinde söylüyorum bunu.

Yamalar aracılığıyla Messenger'da kapatılan bölümleri gizleme olarak değil, Messenger'dan kaldırmak ve daha sonra bunun açılmamasını sağlamak üzere yamalanırlar.

Alıntı
zekidayi adlı kullanıcıdan alıntı

Meraba Msxlabs çalışanları. Bilgisayarda aynı anda iki tane ayrı msn adresini hangi programda nasıl açabilirim. Ayrıca msn ile kameradan görüşürken ekranda çıkan farklı efekleri nasıl bulabilirm iyi çalışmalar

Merhaba! Oturumları fazlalaştırmak için gerekli bazı program veya programcıkları kullanmanız gerekir. Bunun için;

gibi programlardan birisini tercih edip kullanabilirsiniz.
burak_ - avatarı
burak_
Ziyaretçi
23 Ağustos 2008       Mesaj #3834
burak_ - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msnde ilginç bir sorunla karşı kaşıyayım.. konuşma penceresine kopyala yapıştır yaptığım uzun yazılar yapıştır dediğim anda karşı tarafa metin belgesi olarak gidiyor.. msn plus ve msn discovery yüklü msn plusta karakter sayısını 1100 e çıkar seçeneği işaretli olmasına karşın normal göndermiyor sorunu nasıl aşabilirim..?
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
23 Ağustos 2008       Mesaj #3835
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
burak_ adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msnde ilginç bir sorunla karşı kaşıyayım.. konuşma penceresine kopyala yapıştır yaptığım uzun yazılar yapıştır dediğim anda karşı tarafa metin belgesi olarak gidiyor.. msn plus ve msn discovery yüklü msn plusta karakter sayısını 1100 e çıkar seçeneği işaretli olmasına karşın normal göndermiyor sorunu nasıl aşabilirim..?

Kopyalanan yazının değişik karakter kullanılmasından ve bunlardan ayrı şekilde kodlar içermesinden 1100 sayısını geçmektedir. Messenger'ın önceki sürümlerinde bu kopyala yapıştır seçeneği yazma alanına yetecek kadarını alıyordu. Artık metin uzun geldiğinde bi belgeye kopyalayarak gönderim yapıyor.
rustemdkmc - avatarı
rustemdkmc
Ziyaretçi
23 Ağustos 2008       Mesaj #3836
rustemdkmc - avatarı
Ziyaretçi
wlm 90147 i kullanıyordum.ama simdi oturum acmaya calıstıgımda msn acıldı gozukyo ama ben açıp bakamıyorum.msn donuyor.
msn yi kaldırdım tekrar yükledim ama gene aynı donma sorunu var,ne yapabilirim
yardımcı olursanız sevinirim.
yalniz-genc - avatarı
yalniz-genc
Ziyaretçi
24 Ağustos 2008       Mesaj #3837
yalniz-genc - avatarı
Ziyaretçi
msn listemizdeki bir kişinin en son ne zaman oturum açtığını öğrenebilirmiyiz? bunun bir yolu varmı?
cettindir - avatarı
cettindir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2008       Mesaj #3838
cettindir - avatarı
Ziyaretçi
bana yardım edermisin bende live 8.5 vardı programa çift tıklıyorum msn saatin yanında beliriyor ama masa üstüne açılan msn oturum açma ekranı gelmiyor.saatin yanınna beliren msn simgesine sağ tıklıyorum, çift tıklıyorum bişi olmuo.program yöneticisini açıyorum ama o program açıkken program yönt uygulamalar sekmesinde gözükmüo işlemler sekmesinden kapatabiliyorum ancak bende o programı kaldırdım beta 9 u indirdim kurdum gene aynı inşallah ayrıntılı anlatabilmişimdir lütfen yardım edermisin çıldırıcam walla
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
25 Ağustos 2008       Mesaj #3839
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
venorin adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar, her sabah msn yi açtığımda daha önce engelleyip sildiğim kişilerin daveti yeniden geliyor, tekrar siliyorum, bu konuya kesin çözüm için ne yapabilirim, şimdiden teşekkürler

Messenger menüsü > Araçlar > Seçenekler > Gizlilik > Engellenenler listesi << Burada silebildiğiniz bütün kişileri silin daha sonra engellemek istediklerinizi tekrar engelleyin. Bu durum bazen engelli listesinin kapasitesinin dolmasından kaynaklanıyor.
Alıntı
FROLİNYA adlı kullanıcıdan alıntı

benimde bir sorunum var bir sorun cıktığı için bilgisayarı başka bir moda çalıştırmam gerekiyor ama o moda Windows Live Messenger çalışmıyor e-mail lerime nasıl ulaşırımMsn Cry

http://mail.live.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Alıntı
mirdad adlı kullanıcıdan alıntı

http://rad.msn.com adresini Internet Explorer'ın Seçenekler'inden engelleyerek veri alışverişini de kesebileceğinizi tahmin ediyorum. Ama torchbearer'ın da dediği gibi burada aktarılan veri miktarı çok büyük bir mesele olmamalı.
Alıntı
burak_ adlı kullanıcıdan alıntı

Bahsettiğiniz şey Messenger Plus! Live'ın 4.70 sürümüyle birlikte gelen yeni bir özellik. Messenger Plus! Tercihleri > Konuşmalar > Biçimlendirme > Büyük metin ve resimleri için yapıştırma işlemlerini geliştir, seçeneğini kapatabilirsiniz. Ancak yapıştırılan metnin dosyaya dönüştürülmesi için izin verilen karakter sayısından daha fazla karakter içeriyor olması gerekir. Plus!'ın 1100 karaktere yükseltme seçeneği devre dışı ise, Messenger'ın normal 400 karakter sınırından sonra dosya oluşturulur, Plus!'ın 1100 seçeneği etkinse 1100 karakterden büyük metinler için dosya oluşturulur. Bunu özellik eklendiğinde bizzat denemiştim.
Alıntı
rustemdkmc adlı kullanıcıdan alıntı

wlm 90147 i kullanıyordum.ama simdi oturum acmaya calıstıgımda msn acıldı gozukyo ama ben açıp bakamıyorum.msn donuyor.
msn yi kaldırdım tekrar yükledim ama gene aynı donma sorunu var,ne yapabilirim
yardımcı olursanız sevinirim.

Program Ekle veya Kaldır listesinden Windows Live Messenger'ı bulup, Destek bilgisi için oraya tıklayıp Onar'ı seçin. Belki düzeltir.
Alıntı
yalniz-genc adlı kullanıcıdan alıntı

msn listemizdeki bir kişinin en son ne zaman oturum açtığını öğrenebilirmiyiz? bunun bir yolu varmı?

Bildiğimiz kadarıyla bunun bir yöntemi yok.
s3ckin - avatarı
s3ckin
Ziyaretçi
26 Ağustos 2008       Mesaj #3840
s3ckin - avatarı
Ziyaretçi
MSN'imde son ekledigim kisiler beni silmis olarak goruyorum fakat silmediklerine eminim cunku konusuyorum soruyorum.. Baska msnde kendim denedim fakat diger hotmail adresinde boyle sorun yok.. Benim kullandigim msn adresinde ne sorun olabilir ?