Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 39

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.721 Cevap: 3.874
WantedDanger - avatarı
WantedDanger
Ziyaretçi
6 Mart 2006       Mesaj #381
WantedDanger - avatarı
Ziyaretçi
Msn Cry messenger'a girmeye çalışıyorum kullanıcı adımı ve şifremi yazıyorum ama hata veriyo ve bağlanamadık bir şey messengerın çalışmasını önlüyo diyo lütfen yardımmmmmmm?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2006       Mesaj #382
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
WantedDanger adlı kullanıcıdan alıntı

Msn Cry messenger'a girmeye çalışıyorum kullanıcı adımı ve şifremi yazıyorum ama hata veriyo ve bağlanamadık bir şey messengerın çalışmasını önlüyo diyo lütfen yardımmmmmmm?

Hata Kodu Nedir? Engeli Kaldırın.! Ayarlarınızı Kontrol Edin. Msn Thinking
Sponsorlu Bağlantılar
tımetıme-1 - avatarı
tımetıme-1
Ziyaretçi
7 Mart 2006       Mesaj #383
tımetıme-1 - avatarı
Ziyaretçi
pc de bir prblem var msn bir türlü açmıyor şu an kayıtlıu degil adres filan diyor diger pclerde açıyor msn adresimi ama benim pc de açmıyor hiç bişrye anladım diger adresleride denedim olmadı lütfen anlıyan biri varsa acil yarım sinir oldum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2006       Mesaj #384
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tımetıme-1 adlı kullanıcıdan alıntı

pc de bir prblem var msn bir türlü açmıyor şu an kayıtlıu degil adres filan diyor diger pclerde açıyor msn adresimi ama benim pc de açmıyor hiç bişrye anladım diger adresleride denedim olmadı lütfen anlıyan biri varsa acil yarım sinir oldum

MSN Messenger'ın Son Sürümünü Yeniden Kurun ve Tekrar Deneyin.! İşletim Sisteminiz Zarar Görmedi İse Sorun Geçicidir.!
s_avdac - avatarı
s_avdac
Ziyaretçi
7 Mart 2006       Mesaj #385
s_avdac - avatarı
Ziyaretçi
Mrb BENiM KuLLAndigim msn adresi icin zamaninda parolayi sifirlamak icin kullanilan alternatif mail adresini vermemistim actigimda.simdi bu adresim icin bir parola sifirlama mail i kullanabilirmiyim.cunku sifreyi hatun istiyor.belki degistirir sinir oldugu bisi gorurse.o yuzden geri alabilmek icin ona alternatif mail cikarabilirmiyim
AnnubiS - avatarı
AnnubiS
Ziyaretçi
7 Mart 2006       Mesaj #386
AnnubiS - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar !!!
en son stuffplug yukledım plus3 var amma velakın ogun bugun msn messenger acılmıo yardıma baktım regedit ten ıkı anahtar silmemi istedi ne yapmalıyım sıstemı gerı mı alsam yazık olur dosyalarıma yaw asada o ıkı anahtar var
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger\DAConfigVersion anahtarını silin

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger\DomainAuthority anahtarını silin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2006       Mesaj #387
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
s_avdac adlı kullanıcıdan alıntı

Mrb BENiM KuLLAndigim msn adresi icin zamaninda parolayi sifirlamak icin kullanilan alternatif mail adresini vermemistim actigimda.simdi bu adresim icin bir parola sifirlama mail i kullanabilirmiyim.cunku sifreyi hatun istiyor.belki degistirir sinir oldugu bisi gorurse.o yuzden geri alabilmek icin ona alternatif mail cikarabilirmiyim

Tabiki... Aşağıda Vereceğim Linkten Her Türlü Ayarlarınızı Düzenliyebilir Değiştirebilirsiniz...

Linkten Giriş Yapınız ve Ayarlarınızı Güncelleyiniz...

https://accountservices.passport.net/ppnetworkhome.srf?id=2&vv=330&lc=1055
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2006       Mesaj #388
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
AnnubiS adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar !!!
en son stuffplug yukledım plus3 var amma velakın ogun bugun msn messenger acılmıo yardıma baktım regedit ten ıkı anahtar silmemi istedi ne yapmalıyım sıstemı gerı mı alsam yazık olur dosyalarıma yaw asada o ıkı anahtar var
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger\DAConfigVersion anahtarını silin

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger\DomainAuthority anahtarını silin

Size Göstereceğim Yol Dosyalarınızı Yedekleyin veya C'deki Dosyalarınızı Başka Bir Yere Taşıyın ve C'ye Format Atın..

MSN Messenger İle İlgili Her Türlü Kurulumu Kaldırın ve Yeniden Yüklemeyide Deneyin.
tafix - avatarı
tafix
Ziyaretçi
8 Mart 2006       Mesaj #389
tafix - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende resimdeki gibi bir yazı var acaba bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

pano012jl
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2006       Mesaj #390
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tafix adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bende resimdeki gibi bir yazı var acaba bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

Resimden de anlaşılacağı üzere muhtemelen iş yerinden nette giriyorsunuz..ve bir server üstünden kısıtlamalı olarak tabii ki ....(bkz. Yönetici ve NAT aracılığı ile kelimesine )...bu da sizin messenger oturumunuz muhtemelen server sayesinde çalışmıyor veya kısıtlanıyor demektir şayet anlatmak istediğiniz bu olay ise zira ne istediğinizi veya ne sormak istediğinizi tam ifade etmemişsiniz...bilginize