Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 40

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.721 Cevap: 3.874
cxz - avatarı
cxz
Ziyaretçi
11 Mart 2006       Mesaj #391
cxz - avatarı
Ziyaretçi
ArkadasLAr Kişi Listemin Yanındaki yıLdızLarın Üstüne TıkLayıp kişinin Space'ini Gördükten sonra Msn'i komple Kapatıyorum..Sonra biLgisayarı Yeniden Başlatıp actıgımda Bu yıLdızların Tekrar cıktıgını Görüyorum..Bazı kişiLerin Space'lerinin yıLdızLarı cıkmıyor ama(space'i oldugu halde)Bunun Sebebi Nedir?Bu sürekli cıkan kişi listesinin yanındaki yıldızları nasıL iptal ederim?
arkadasLar Son oLarak'da MDX1 kuLlanıyorum..Popup'lar ekranın Tam Sag Köşesinde Cıkmıyor..Bunun sebebi nedir?normaL'de Cıkması Lazım.MDX1'in içerisinden popuplar sag tarafta cıksın die işaretledim ama gene tam ortada cıkyor bunun sebebi nedir?
Sponsorlu Bağlantılar
anti_cimbom - avatarı
anti_cimbom
Ziyaretçi
11 Mart 2006       Mesaj #392
anti_cimbom - avatarı
Ziyaretçi
ya benim msn de ifadeler sürekli siliniyor bunun nedeni ne olabilir aynı bilgisayardan girdiğim halde ifadelerim siliniyor?
Sponsorlu Bağlantılar
quiet__devil - avatarı
quiet__devil
Ziyaretçi
11 Mart 2006       Mesaj #393
quiet__devil - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar benim MSN adresimi kırdılar nasıl geri alacam bilen varmı eğer bana yardımcı olursanız sevinirim...Msn Wink
Aprincurr - avatarı
Aprincurr
Ziyaretçi
11 Mart 2006       Mesaj #394
Aprincurr - avatarı
Ziyaretçi
msn hotmail hesabımı nasıl iptal ederim yardımcı olurssanız sevinirim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
12 Mart 2006       Mesaj #395
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
cxz adlı kullanıcıdan alıntı

ArkadasLAr Kişi Listemin Yanındaki yıLdızLarın Üstüne TıkLayıp kişinin Space'ini Gördükten sonra Msn'i komple Kapatıyorum..Sonra biLgisayarı Yeniden Başlatıp actıgımda Bu yıLdızların Tekrar cıktıgını Görüyorum..Bazı kişiLerin Space'lerinin yıLdızLarı cıkmıyor ama(space'i oldugu halde)Bunun Sebebi Nedir?Bu sürekli cıkan kişi listesinin yanındaki yıldızları nasıL iptal ederim?
arkadasLar Son oLarak'da MDX1 kuLlanıyorum..Popup'lar ekranın Tam Sag Köşesinde Cıkmıyor..Bunun sebebi nedir?normaL'de Cıkması Lazım.MDX1'in içerisinden popuplar sag tarafta cıksın die işaretledim ama gene tam ortada cıkyor bunun sebebi nedir?

Yıldız sembolü o kişinin space'ini güncellediğine işaret eder. Space'ini ziyaret etmiş olsanız bile yeni eklenen bir resmi ya da bir yorumu gözden kaçırmış olabilirsiniz. Bu bilgiyi MSN sunucuları gönderiyor bu yüzden bilgisayarınızı kapatıp açmanızın bir etkisi söz konusu değil. Bir süre sonra bu sembol yok olacaktır... Mess Patch gibi bir yamayla yıldız sembolü MSN Messenger'dan kaldırılabilir (böyle bir seçeneğin olup olmadığı konusunda emin değilim, deneyin).
Alıntı

Kişi adının yanında neden bir yıldız var?

Kişi adlarının yanındaki yıldız gleam , kişilerin, MSN Spaces web sitesindeki alanlarını güncelleştirdiği anlamına gelir.
Kişinin MSN Spaces sitesindeki alanını MSN Messenger ana penceresinde görüntülemek için:

1. Kişinin görüntü resmini tıklatın. Görüntülenen kişi kartında kişinin alanında nelerin güncelleştirildiğine ilişkin küçük resimler içeren bir özet bulunur.
  2. Kişinizin alanını ziyaret etmek için kişi kartı üzerindeki bir bağlantıyı tıklatın.
Kişinin alanını konuşma penceresi (Anlık iletileri göndermek ve almak için kullandığınız pencere.) nde görüntülemek için:
  1. Kişinin resminin yanındaki downarrow simgesini tıklatın.
  2. Kişi Kartını Görüntüle'yi tıklatın.Görüntülenen kişi kartında kişinin alanında nelerin güncelleştirildiğine ilişkin küçük resimler içeren bir özet bulunur.
  3. Kişinizin alanını ziyaret etmek için kişi kartı üzerindeki bir bağlantıyı tıklatın.

MDX'i kaldırıp bilgisayarınızı yeniden başlatın. Tekrar kurun. Ayarları varsayılanlar olarak bırakın. Problem devam ederse popup konumlarıyla ilgili ayarı değiştirin. Ayarların tüm hesaplar için kaydedilmesiyle ilgili kutucuğu işaretli bırakın.

Alıntı
anti_cimbom adlı kullanıcıdan alıntı

ya benim msn de ifadeler sürekli siliniyor bunun nedeni ne olabilir aynı bilgisayardan girdiğim halde ifadelerim siliniyor?

Çok fazla sayıda içerik yüklemiş olabilirsiniz. (Kişisel ifade, göz kırpması, görüntü resmi vs...) Aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve ilgili klasörü bulup silin. Kişisel içeriklerinizi tekrar eklediğinizde bu sorun ortadan kalkmış olacaktır..
MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim?
Alıntı
quiet__devil adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar benim MSN adresimi kırdılar nasıl geri alacam bilen varmı eğer bana yardımcı olursanız sevinirim...Msn Wink

Kaybedilen hesaplar için herhangi bir destek vermemiz mümkün değil. MSN'e ulaşıp durumu izah etmeyi deneyebilirsiniz. Sizi yönlendirmek açısından aşağıdaki bağlantıda bulunan konuyu incelemenizi öneririm:
Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

Alıntı
sedatoo adlı kullanıcıdan alıntı

msn hotmail hesabımı nasıl iptal ederim yardımcı olurssanız sevinirim

Bu konuyu inceleyiniz: MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
BY_ONiX - avatarı
BY_ONiX
Ziyaretçi
12 Mart 2006       Mesaj #396
BY_ONiX - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar beim sorunum söle bişi mesala a@hot.com da ve b@hot.com da yok ole bişi olmuyor göz kırpmları ifadeler titreşim yazı tipi ve diğer simgeler çıkıyor ama c@hot.com olunca simgeler yok
neden olyo anlamadım
yardım ederseniz sevinirimcapture29nf
Son düzenleyen NeutralizeR; 17 Mart 2006 05:10
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
12 Mart 2006       Mesaj #397
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
BY_ONiX adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar beim sorunum söle bişi mesala a@hot.com da ve b@hot.com da yok ole bişi olmuyor göz kırpmları ifadeler titreşim yazı tipi ve diğer simgeler çıkıyor ama c@hot.com olunca simgeler yok
neden olyo anlamadım
yardım ederseniz sevinirimcapture29nf

MSN Messenger > Araçlar > Seçenekler > İletiler penceresi altından İfadeler'in açık olduğundan emin olun.

Herhangi bir eklenti kurduysanız ya da bir yama uyguladıysanız MSN Messenger'ı kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. msnmsgr.exe dosyası orjinal haliyle açılmış olacaktır...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
podskip - avatarı
podskip
Ziyaretçi
13 Mart 2006       Mesaj #398
podskip - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Çok İlginç bir problemle karşı karşıyayım msn messengerimi açıyorum aradan 5 dk geçiyor kişisel durumumu değiştiremiyorum. messenger kilitleniyor nedir benim problemim acaba?
ayhanml - avatarı
ayhanml
Ziyaretçi
13 Mart 2006       Mesaj #399
ayhanml - avatarı
Ziyaretçi
msn messenger 7 ve 7,5 denedim ama sürekli düşüyorum yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2006       Mesaj #400
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ayhanml adlı kullanıcıdan alıntı

msn messenger 7 ve 7,5 denedim ama sürekli düşüyorum yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

Sorun olan hatta kodunu bildirin...veya diğer web sayfalalrı ne durumda o an ...gibi...bilginize