Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 41

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.708 Cevap: 3.874
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Mart 2006       Mesaj #401
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Lütfen teknik destek talebinde bulunmadan önce bazı teknik bilgileri vermeye çalışın.

Sponsorlu Bağlantılar
Kullandığınız Messenger sürümü, işletim sisteminiz, internet bağlantı türünüz ve yüklü olan güvenlik yazılımları gibi... (anti-virus, firewall)

Yukarıdaki basit bilgiler olmadan son mesajlara cevap vermek pek mümkün değil.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Sentenced - avatarı
Sentenced
Ziyaretçi
14 Mart 2006       Mesaj #402
Sentenced - avatarı
Ziyaretçi
81000306 nolu hata veriyor Msn Sad((

Sponsorlu Bağlantılar
tores123 - avatarı
tores123
Ziyaretçi
15 Mart 2006       Mesaj #403
tores123 - avatarı
Ziyaretçi
slmlar ben telefondan msne giriyorum fakat başka birinin bilgin de hareketli yazmasına ragmen msn in adamı sarı degil de yeşil gözüküyor onu nasıl degiştire bilirim??
AlwaysSad - avatarı
AlwaysSad
Ziyaretçi
15 Mart 2006       Mesaj #404
AlwaysSad - avatarı
Ziyaretçi
bende msn today açılmıyo
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Mart 2006       Mesaj #405
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
AlwaysSad adlı kullanıcıdan alıntı

bende msn today açılmıyo

İlk mesajda istenen teknik bilgileri verirseniz...

Mesela hangi MSN Messenger sürümünü kullanıyorsunuz? Hangi işletim sistemini? Varsayılan web tarayıcınız hangisi? Messenger'ınızda hiç eklenti yüklü mü? Temiz bir MSN Messenger kurulumu yapmayı denediniz mi? ... MSN Türkiye ile ilgili geçici güncelleme sorunlarından dolayı da olabilir.

Alıntı
tores123 adlı kullanıcıdan alıntı

slmlar ben telefondan msne giriyorum fakat başka birinin bilgin de hareketli yazmasına ragmen msn in adamı sarı degil de yeşil gözüküyor onu nasıl degiştire bilirim??

Telefonunuzun markası, modeli ve telefonunuza uyumlu Messenger yazılımı konusunda bir bilgimiz yok. Kişisel durumunuzu değiştirmeyi deneyin. Herhangi bir değişiklik olmazsa bu kullandığınız telefon yazılımıyla ilgilidir.
necati1 - avatarı
necati1
Ziyaretçi
16 Mart 2006       Mesaj #406
necati1 - avatarı
Ziyaretçi
marhaba kolaygelsin mesenger 7.5 kullanıyordum diyorum çünkü artık kullanamıyorum geçen günlerde office hasar görmüştü ozanada aynısorun olmuş ve güncelleme yapınca düzelmişti (tabi bana göre) daha sonra office 2003 yükledim serial girdim ama kullanıcı adını vediğerini oem olarak bıraktım şimdi msn ye bağlanmak istediğimde bağlantı kablosu hatalı diyor msn anasayfadan araçlardan bağlanmak istediğim de parola hatalı diyor isim olmaya bilir diyor sistem i test ettirdiğimde sistem sorunzus çalışıyor diyor güncelleme sayfasına girdiğimde microsoft ta güncelleme yapamıyorum bu sorunların office i yüklerken isim yazmamadan kaynaklanmış olabileceğini düşünüyorum öylemidir yada sorun herne ise düzeltme şansım varmı bu arada hiçbir eklenti yüklü değil msn ile ilgili hiçbir şey yüllemedim umarım yeterince anlatabilmişimdir şimdiden teşekkür ediyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2006       Mesaj #407
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Office yazılımı ile msn messengerin hiç bir bağlantısı yoktur ...tamamen ayrı birimlerdir...salt messenger ile girişi denediniz mi ( eski sürüm messenger xp sistemle gelen)...web messengerle girmeyi denediniz mi....başka makinallardan girmeyi denediniz mi ....aynı adrese bağlı mail adresinizin inboxuna ulaşabiliyormusunuz....tüm bu sorulara yanıtınız evet ise mevcut msn messengerinizi sistemden tamamen kaldırıp yeniden kurulum sağlayın...son testiniz ise....araçlar > seçenekler > bağlantı sekmesi altında "bağlantı sorun gidericisini" çalıştırın en doğru kararı ordaki rapor size bildirecektir ...saygıllar
tores123 - avatarı
tores123
Ziyaretçi
16 Mart 2006       Mesaj #408
tores123 - avatarı
Ziyaretçi
Telefonumun markası 6680 kullandıgım messenger yazlımı Turbo msn. Benim anlamadıgım o otomatik olarak sarı olması lazım degilmi hareketli iken? Sizin önerdiginiz bir şey var mı onu da yukleye bilirim.. İnginiz için tşkr
Son düzenleyen Blue Blood; 1 Nisan 2006 17:12
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Mart 2006       Mesaj #409
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Telefonunuzun markası, modeli ve telefonunuza uyumlu Messenger yazılımı konusunda bir bilgimiz yok. Kişisel durumunuzu değiştirmeyi deneyin. Herhangi bir değişiklik olmazsa bu kullandığınız telefon yazılımıyla ilgilidir.

Alıntı

Telefonumun markası 6680 kullandıgım messenger yazlımı Turbo msn. Benim anlamadıgım o otomatik olarak sarı olması lazım degilmi hareketli iken? Sizin önerdiginiz bir şey var mı onu da yukleye bilirim.. İnginiz için tşkr

Cep Telefonundan MSN'e Bağlanın - Agile Messenger (Agile Mobile)
necati1 - avatarı
necati1
Ziyaretçi
16 Mart 2006       Mesaj #410
necati1 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
HerCahi adlı kullanıcıdan alıntı

Office yazılımı ile msn messengerin hiç bir bağlantısı yoktur ...tamamen ayrı birimlerdir...salt messenger ile girişi denediniz mi ( eski sürüm messenger xp sistemle gelen)...web messengerle girmeyi denediniz mi....başka makinallardan girmeyi denediniz mi ....aynı adrese bağlı mail adresinizin inboxuna ulaşabiliyormusunuz....tüm bu sorulara yanıtınız evet ise mevcut msn messengerinizi sistemden tamamen kaldırıp yeniden kurulum sağlayın...son testiniz ise....araçlar > seçenekler > bağlantı sekmesi altında "bağlantı sorun gidericisini" çalıştırın en doğru kararı ordaki rapor size bildirecektir ...saygıllar

kendi makinamdan tüm girişleri denedim netmessenger de açılmıyor hotmail ede ulaşamıyorum değiniz testi defalarca yaptım yanlış proksy yada güvenlik duvarı ayarları diyor güvenlik duvarını kapatıp öyle denedim ama olmadı acaba bill amca bana bir ceza vermiş olabilirmi öyleylse kurtulma şansım varmı sizleri uğraştırdığım için üzgünüm başka bir malinadan giriş yapmayı denemedim