Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 42

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.721 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2006       Mesaj #411
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
necati1 adlı kullanıcıdan alıntı

kendi makinamdan tüm girişleri denedim netmessenger de açılmıyor hotmail ede ulaşamıyorum değiniz testi defalarca yaptım yanlış proksy yada güvenlik duvarı ayarları diyor güvenlik duvarını kapatıp öyle denedim ama olmadı acaba bill amca bana bir ceza vermiş olabilirmi öyleylse kurtulma şansım varmı sizleri uğraştırdığım için üzgünüm başka bir malinadan giriş yapmayı denemedim

Önce başka makinadan deneyin ...mailinizi de açmayı deneyin
...şayet durum devam etse üzgünüm adresiniz hacklenmiştir...yok aksi olsa messenger açılsa ve mailinize girebilseniz o zaman makina ve sistem hatasıdır.. bu arada geçici server sorunu olacağını da göz önünde bulundurun tabiii....müsterih olun bill amıca bu çeşit ufak işlerle uğraşmıyor .....bilginize
Sponsorlu Bağlantılar

kurmanco - avatarı
kurmanco
Ziyaretçi
16 Mart 2006       Mesaj #412
kurmanco - avatarı
Ziyaretçi
msn de bi yeni bi kişi eklediğimizde ,sanki o bizi eklemiş gibi yukarıdan kutucuk çıkıyor,onu da kabul ettiğimizde de,engelli gözüküyor. bu sorunu nasıl halladebiliriz, şimdiden ilginize teşekkürler..
Sponsorlu Bağlantılar
jesuli - avatarı
jesuli
Ziyaretçi
17 Mart 2006       Mesaj #413
jesuli - avatarı
Ziyaretçi
Msn çalıştıgı zaman kişi listesi yuklenmeye baslarken program kıtlenıyor ve program yanıt vermıyor uyarısı alıyorum.10-15 dk hıcbıseye basmadan beklersem acılıyor program.karsı taraf cam acarkende bu kıtlenme oluyor.
format attım,defalarca her surumu kurdum kaldırdım ama bu sorun hala devam ediyor.yardımcı olabılecek biri varmı ? baglantıdan bır sorunmu acaba bu

işletim sistemim xp , msn uzantım gmail
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Mart 2006       Mesaj #414
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
kurmanco adlı kullanıcıdan alıntı

msn de bi yeni bi kişi eklediğimizde ,sanki o bizi eklemiş gibi yukarıdan kutucuk çıkıyor,onu da kabul ettiğimizde de,engelli gözüküyor. bu sorunu nasıl halladebiliriz, şimdiden ilginize teşekkürler..

Windows Messenger'da da durum aynı mı?

Alıntı
jesuli adlı kullanıcıdan alıntı

Msn çalıştıgı zaman kişi listesi yuklenmeye baslarken program kıtlenıyor ve program yanıt vermıyor uyarısı alıyorum.10-15 dk hıcbıseye basmadan beklersem acılıyor program.karsı taraf cam acarkende bu kıtlenme oluyor.
format attım,defalarca her surumu kurdum kaldırdım ama bu sorun hala devam ediyor.yardımcı olabılecek biri varmı ? baglantıdan bır sorunmu acaba bu

işletim sistemim xp , msn uzantım gmail

Herhangi bir anti-virüs, firewall yazılımı kullanıyorsanız onu geçici olarak kapatın ve Windows Messenger'da oturum açmayı deneyin. MSN Messenger'ın yeni sürümleri biraz daha fazla donanım gücü gerektiriyor. Hele ki çok kalabalık bir listeniz varsa... Windows Messenger'da oturum açmayı deneyin. Son olarak herhangi bir eklenti kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız onları da devre dışı bırakın. Messenger'ı mümkün mertebede sadeleştirin ve öyle oturum açmayı deneyin...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
most_wanted - avatarı
most_wanted
Ziyaretçi
17 Mart 2006       Mesaj #415
most_wanted - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar mrb benim bi sorunum war messenger ı kaldıramıyorum yardımlarınıx için şimdiden teşekkurler (:
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
17 Mart 2006       Mesaj #416
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Kaldiramiyorum Derken ?
Program Ekle\Kaldir'dan Kaldirdiniz'mi ?

Kayit Defter'inden Kaldirdinizmi ?
most_wanted - avatarı
most_wanted
Ziyaretçi
17 Mart 2006       Mesaj #417
most_wanted - avatarı
Ziyaretçi
her yerden denedim klasorleri bile sildim pro ekle kaldırdan ikon gitmio
ne yeni nede eski sürümüde yukleyemiyorum

ps:siteden indirdiğim uxaylı skini yuklu onuda kaldıramıorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2006       Mesaj #418
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
most_wanted adlı kullanıcıdan alıntı

her yerden denedim klasorleri bile sildim pro ekle kaldırdan ikon gitmio
ne yeni nede eski sürümüde yukleyemiyorum

ps:siteden indirdiğim uxaylı skini yuklu onuda kaldıramıorum

Aşağı linki tıklayın baştan itibaren okuyun sorunuza cevap o bölümde bulacaksınız ...bilginize

MSN Messenger - Yardım - Sıkça Sorulan Sorular
jesuli - avatarı
jesuli
Ziyaretçi
17 Mart 2006       Mesaj #419
jesuli - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Herhangi bir anti-virüs, firewall yazılımı kullanıyorsanız onu geçici olarak kapatın ve Windows Messenger'da oturum açmayı deneyin. MSN Messenger'ın yeni sürümleri biraz daha fazla donanım gücü gerektiriyor. Hele ki çok kalabalık bir listeniz varsa... Windows Messenger'da oturum açmayı deneyin. Son olarak herhangi bir eklenti kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız onları da devre dışı bırakın. Messenger'ı mümkün mertebede sadeleştirin ve öyle oturum açmayı deneyin...

avg var ancak onu kapatıyorum açarken.windows messengerdada durum aynı,eski versiyonlarıda denedim. msn listemde 85 kişi var,ve hiçbir eklentide kullanmıyorum.Buna rağmen bu sorun var.
az önce onar dediğim zaman aşağıdaki linkteki gibi bir tablo çıktı karşıma.host file vs dns de hata veriyor.
http://img456.imageshack.us/my.php?image=msnhata0vz.jpg

program ekle kaldırdan silip kayıt defterinden silmiyorum msn i bir alakası olabilirmi.ordan nasıl silebilirim.şu anki versionum 8
hızlı cevabınız için teşekkürler
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Mart 2006       Mesaj #420
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
jesuli adlı kullanıcıdan alıntı

avg var ancak onu kapatıyorum açarken.windows messengerdada durum aynı,eski versiyonlarıda denedim. msn listemde 85 kişi var,ve hiçbir eklentide kullanmıyorum.Buna rağmen bu sorun var.
az önce onar dediğim zaman aşağıdaki linkteki gibi bir tablo çıktı karşıma.host file vs dns de hata veriyor.
http://img456.imageshack.us/my.php?image=msnhata0vz.jpg

program ekle kaldırdan silip kayıt defterinden silmiyorum msn i bir alakası olabilirmi.ordan nasıl silebilirim.şu anki versionum 8
hızlı cevabınız için teşekkürler

Önce modem ve internet-ağ ayarlarınızı kontrol etmenizi önereceğim. Internet'e Otomatik DNS kullanarak tekrar bağlanmayı deneyin. Başka bir bilgisayarda oturum açmaya kalktığınızda durum aynı mı?
Alıntı

MSN Messenger'ı sıfırdan kurmak için bu adımları uygulamanız gerekiyor:

1-) Program Ekle veya Kaldır listesinden MSN Messenger'ı bulup kaldırın.
2-) \Program Files\MSN Messenger klasörünü silin.
3-) MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim? konusundaki ilgili klasörü bulup silin.
4-) Başlat > Çalıştır > regedit yazıp enter'layarak Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni çalıştırın.

Alıntı

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSNMessenger anahtarlarını silin.

5-) Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve MSN Messenger'ı kurun.

Son düzenleyen NeutralizeR; 18 Mart 2006 02:12
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.