Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 43

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.721 Cevap: 3.874
jesuli - avatarı
jesuli
Ziyaretçi
18 Mart 2006       Mesaj #421
jesuli - avatarı
Ziyaretçi
3-) MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim? konusundaki ilgili klasörü bulup silin.

Sponsorlu Bağlantılar
bu sayfayı açamadım ben ?

otomatık dns ıle baglanıyorum
birde laptopla baglanıyorum wireless baglantı ıle hıcbır sorun cıkarmadan calısıyor msn.hakkaten kafayı yıcem
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Mart 2006       Mesaj #422
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
jesuli adlı kullanıcıdan alıntı

3-) MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim? konusundaki ilgili klasörü bulup silin.

Sponsorlu Bağlantılar
bu sayfayı açamadım ben ?

otomatık dns ıle baglanıyorum
birde laptopla baglanıyorum wireless baglantı ıle hıcbır sorun cıkarmadan calısıyor msn.hakkaten kafayı yıcem

Bağlantı düzeltildi. Sizin sorununuz MSN Messenger sorunundan ziyade internet bağlantısı-ağ ayarları sorunu. PC - Teknik Destek konusunda yardım talebinde bulunun. Google'da donanımınızdan yola çıkarak arama yaptırın...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
jesuli - avatarı
jesuli
Ziyaretçi
18 Mart 2006       Mesaj #423
jesuli - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bağlantı düzeltildi. Sizin sorununuz MSN Messenger sorunundan ziyade internet bağlantısı-ağ ayarları sorunu. PC - Teknik Destek konusunda yardım talebinde bulunun. Google'da donanımınızdan yola çıkarak arama yaptırın...

msn ı dedıgınz sekılde kaldırdım ancak benım documents and settıngs klasorunde app.data diye bir bolum yok ?
sayın NeutralizeR pc destek konusunda nasıl bir yol izlemem lazım mesela googleda arama yaparken neler yazayım,cogu seyi denedim İşlemcim amd den baslayarak ama bişey bulamadım.birde bu sorun 10 gun once cıktı formata ragmen devam ediyor.acaba contact list geniş diyemi oluyor.bir arkadas boyle dedi.Contact listte 70 kısıye ındırdım ama sılınenlermı yer kaplıyor ? hotmailde bunları hotmaıl comdan sılebılıyoruz ama gmaıl kullananlar nerden sılecek bunları ? passport nette mumkun degıl sanıyorum.bunları silebilmek için bir program buldum sizin sıtenizde onunda gmail destegi yok.

ayrıca aynı kıtlenme ve 15 dk sonra acılma outlooktada oluyor

valla sorunun nedenını bılmedıgımden cozum konusundada caresızım,kafanıızı sısırdım sızınde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2006       Mesaj #424
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

sayın NeutralizeR pc destek konusunda nasıl bir yol izlemem lazım mesela googleda arama yaparken neler yazayım,cogu seyi denedim İşlemcim amd den baslayarak ama bişey bulamadım.birde bu sorun 10 gun once cıktı formata ragmen devam ediyor.acaba contact list geniş diyemi oluyor.bir arkadas boyle dedi.Contact listte 70 kısıye ındırdım ama sılınenlermı yer kaplıyor ? hotmailde bunları hotmaıl comdan sılebılıyoruz ama gmaıl kullananlar nerden sılecek bunları ? passport nette mumkun degıl sanıyorum.bunları silebilmek için bir program buldum sizin sıtenizde onunda gmail destegi yok.

valla sorunun nedenını bılmedıgımden cozum konusundada caresızım,kafanıızı sısırdım sızınde

Öncelikle Pc Destek kısmı malümünüz başka yerde bilmediğinizi farz ederek burda cevaplayacağım ....sorunuzdan şu anlaşılıyor yeni bir makina bileşenleri mi arıyorsunuz google da...şayet konu bu ise Pc destek kısmına mesaj geçin tam isteğinizi bir alternatif bileşen listesi yapabilirim...veya Google de ne aramak istiyor iseniz tam açıklayın...pc destek, Amd, google, contct list dörtlemesine mantık veremedim sorununuzu açık ve net yazmanız dileği ile...saygıllar
necati1 - avatarı
necati1
Ziyaretçi
18 Mart 2006       Mesaj #425
necati1 - avatarı
Ziyaretçi
başkabir makinadan emailime girebildim ama hala kendi makinamdan email ve msn me ulasamıyorum araçlar>seçenek>bağlantı>(suanda net mesenger service ile bağlantınız yok diyor)yenile>gelişmiş ayarlar>sına diyorum proxy adı çözümleniyor (81000388) mesajı geliyor hiçbir ayar değişikliği yapmamıştım ama proxy ayarlarını düzelmek için ne yapmalıyım özür dilerim sizi konuyla defalardır uğraştırıyorum makinamda başka hiçbir sorun yok sadece msn ve hotmail e bağlanamıyorum tüm yardımlarınız için tekrar tekrar teşekkür ediyorum sayenizde bu sorunuda halledeceğimden eminim kolay gelsin iyi çalışmaler
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
18 Mart 2006       Mesaj #426
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
necati1 adlı kullanıcıdan alıntı

başkabir makinadan emailime girebildim ama hala kendi makinamdan email ve msn me ulasamıyorum araçlar>seçenek>bağlantı>(suanda net mesenger service ile bağlantınız yok diyor)yenile>gelişmiş ayarlar>sına diyorum proxy adı çözümleniyor (81000388) mesajı geliyor hiçbir ayar değişikliği yapmamıştım ama proxy ayarlarını düzelmek için ne yapmalıyım özür dilerim sizi konuyla defalardır uğraştırıyorum makinamda başka hiçbir sorun yok sadece msn ve hotmail e bağlanamıyorum tüm yardımlarınız için tekrar tekrar teşekkür ediyorum sayenizde bu sorunuda halledeceğimden eminim kolay gelsin iyi çalışmaler

buraya bakabılırsın
arzu123321 - avatarı
arzu123321
Ziyaretçi
18 Mart 2006       Mesaj #427
arzu123321 - avatarı
Ziyaretçi
mrb. benim msn silinmişti. tekrar yüklediğimde ise göz kırpmaları vs.hareketli şeyleri alamıyorum.bana flash player yükle diyor.ama kaç kere denedim yüklenmiyor .yine aynı sonuç oluyor.ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim.
jesuli - avatarı
jesuli
Ziyaretçi
19 Mart 2006       Mesaj #428
jesuli - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
HerCahi adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle Pc Destek kısmı malümünüz başka yerde bilmediğinizi farz ederek burda cevaplayacağım ....sorunuzdan şu anlaşılıyor yeni bir makina bileşenleri mi arıyorsunuz google da...şayet konu bu ise Pc destek kısmına mesaj geçin tam isteğinizi bir alternatif bileşen listesi yapabilirim...veya Google de ne aramak istiyor iseniz tam açıklayın...pc destek, Amd, google, contct list dörtlemesine mantık veremedim sorununuzu açık ve net yazmanız dileği ile...saygıllar

önceki mesajlarımda anlatmaya calıstıgım msn problemımın donanımdan kaynaklandıgını dusunuyorum,bunun sebebı nedır onu sorucaktım
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Mart 2006       Mesaj #429
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

msn ı dedıgınz sekılde kaldırdım ancak benım documents and settıngs klasorunde app.data diye bir bolum yok ?

ayrıca aynı kıtlenme ve 15 dk sonra acılma outlooktada oluyor

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Klasör Seçenekleri > Görünüm > Gizli Dosya ve Klasörleri Göster seçeneğini işaretleyin. Bahsedilen klasörü görebileceksiniz. Fakat sorununuz hesabınızda mı, yoksa kullanmakta olduğunuz bilgisayarda mı, bunu belirlemeniz gerek... Windows Messenger'da oturum açmayı denediniz mi? 8.0 beta kullandığınızı yazmışsınız önceki mesajınızda, MSN Messenger 7.5'te de durum aynı mıydı? Hotmail hesabınız var mı ? O hesabı kullanarak oturum açmayı denediniz mi? Sorunlu hesabınızla başka bir bilgisayarda oturum açmayı denediniz mi? Bütün bunları denedikten sonra sorunun laptop'ınızda olduğuna kanaat getirirseniz, bir teknik servise götürmeniz gerekebilir. Format atmanıza rağmen düzelme olmadığını yazmışsınız. Bizim çözüm getirmeye çalıştığımız sorunların çoğu tipik windows işletim sistemi kullanan tipik pc'ler için. Bir uzmanın bilgisayarınızı elden geçirmesi iyi olacaktır.

Alıntı
arzu123321 adlı kullanıcıdan alıntı

mrb. benim msn silinmişti. tekrar yüklediğimde ise göz kırpmaları vs.hareketli şeyleri alamıyorum.bana flash player yükle diyor.ama kaç kere denedim yüklenmiyor .yine aynı sonuç oluyor.ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim.

http://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/current/install_flash_player.exe

Bu adresten exe olarak indirip kurabilirsiniz. Kurma işleminde problem yaşarsanız, aldığınız hata mesajını bir sonraki mesajınızda belirtin lütfen.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
arzu123321 - avatarı
arzu123321
Ziyaretçi
19 Mart 2006       Mesaj #430
arzu123321 - avatarı
Ziyaretçi
mrb. verdiğiniz adresi denedim.ama yine aynı .olmuyor.