Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 45

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.721 Cevap: 3.874
voice22 - avatarı
voice22
Ziyaretçi
25 Mart 2006       Mesaj #441
voice22 - avatarı
Ziyaretçi
msn kişi engeli kaldıralamadı hatası alıyorum ve bi ünülünün msn adminliğini yapıorum acil çözüm için yardımınızı bekliorum
msn suanda yaklasık 2500 kişi bağlanıor ve kişi listesinde görülen yaklasık 100 kişi war yani silip yeni ekleme taleplerini kabul ediyordum velistemde olmasada onlar biz online görüyordu şimdi ise yeni eklemelerde hata verior ve msn kişi ekleme engeli kaldıramadı lütfen yeniden deneyiniz dior yardımlarınızı bekliyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2006       Mesaj #442
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
voice22 adlı kullanıcıdan alıntı

msn kişi engeli kaldıralamadı hatası alıyorum ve bi ünülünün msn adminliğini yapıorum acil çözüm için yardımınızı bekliorum
msn suanda yaklasık 2500 kişi bağlanıor ve kişi listesinde görülen yaklasık 100 kişi war yani silip yeni ekleme taleplerini kabul ediyordum velistemde olmasada onlar biz online görüyordu şimdi ise yeni eklemelerde hata verior ve msn kişi ekleme engeli kaldıramadı lütfen yeniden deneyiniz dior yardımlarınızı bekliyorum.

Msn Messenger üstünde > araçllar > seçenekler > gizlilik > kişi üstlerine sağ tıklayın ve sil seçeneği açıksa silin > diğer taraftan forumda çoklu kişi silmek için program mevcuttur msn bölümünde onla da 5 kişi olarak her silme işlemini yapabilirsiniz muhtemelen silmeleriniz yerinde uygulanmadı o yüzden sıkıntı taşıyorsunuz...zira kapasitesi en fazla 600 kişi ile sınırlıdır messengerin ...kolay gelsin
Sponsorlu Bağlantılar
risingmoon - avatarı
risingmoon
Ziyaretçi
2 Nisan 2006       Mesaj #443
risingmoon - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar msn8 betada benim msn adresim için izin verilmiyor yani diyorki hatada the passport ID is used the sign in is not allowed to this beta version of messenger 810003cc hatası veriyor yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler

bu arada kullandığım hesap hotmail hesabı yani hersey normal ama anlamadımm sorun nedir diğer msn adresimi kabul ediyor ama diğerine izin vermiyor
Son düzenleyen risingmoon; 2 Nisan 2006 22:50 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2006       Mesaj #444
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
risingmoon adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar msn8 betada benim msn adresim için izin verilmiyor yani diyorki hatada the passport ID is used the sign in is not allowed to this beta version of messenger 810003cc hatası veriyor yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler

bu arada kullandığım hesap hotmail hesabı yani hersey normal ama anlamadımm sorun nedir diğer msn adresimi kabul ediyor ama diğerine izin vermiyor

Güncelleme: Haberi yayınlamamızdan bir gün sonra Microsoft prosedürde bir değişiklik yaptı. Windows Live Messenger Beta (Messenger 8.0) kullanarak oturum açabilmeniz için kendi kendinizi beta programına davet etmeniz gerekiyor (Bir nevi kullanım sözleşmesi kabulü).
Bu işlem için aşağıdaki otomatik davet bağlantısına tıklayın:
attachmentphp?attachmentid5816&ampd1143041118
Windows Live Messenger Beta: Otomatik Kabul

Bağlantıya tıkladıktan sonra hesabınızla giriş yapın ve "I Agree" tuşuna tıklayın. Hepsi bu kadar, artık siz de Windows Live Messenger Beta (Messenger 8.0) kullanıcısısınız.
Cl@n - avatarı
Cl@n
Ziyaretçi
3 Nisan 2006       Mesaj #445
Cl@n - avatarı
Ziyaretçi
Msn Listesinde bir ilginçlik var arkadaşımda online olan birisi bende ekli olduğu ve beni engellememiş olmasına rağmen bende offline görünüyor bu sorunu aşmak için msnden herkesi silip kişi listemi tekrar ekledim,eklemeden önce 10 kişi online dı ekldikten sonraysa 43 kişi online oldu ve bu sorun düzeldi ama sanırım tekrar aynı sorun olmaya başladı, bu sorun NEDEN KAYNAKLANIYOR?

Diğer şikayetimse MSNi açtıktan sonra Nick bölümünde mail adresim yazıyo ben nickimi yazdığımda ve msni kapatıp açtığımda herşey sıfılanıo ve Nick orada kalmıo tekrar mail adresim orada yazıo.

Bu Sorunlar Neden olabilir?Ne yapmam Gerek?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2006       Mesaj #446
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Cl@n adlı kullanıcıdan alıntı

Msn Listesinde bir ilginçlik var arkadaşımda online olan birisi bende ekli olduğu ve beni engellememiş olmasına rağmen bende offline görünüyor bu sorunu aşmak için msnden herkesi silip kişi listemi tekrar ekledim,eklemeden önce 10 kişi online dı ekldikten sonraysa 43 kişi online oldu ve bu sorun düzeldi ama sanırım tekrar aynı sorun olmaya başladı, bu sorun NEDEN KAYNAKLANIYOR?

Diğer şikayetimse MSNi açtıktan sonra Nick bölümünde mail adresim yazıyo ben nickimi yazdığımda ve msni kapatıp açtığımda herşey sıfılanıo ve Nick orada kalmıo tekrar mail adresim orada yazıo.

Bu Sorunlar Neden olabilir?Ne yapmam Gerek?

MSN Adresinde Ekli Olan Kişiyi Kişi Listenizden Silin, ve Araçlar Seçenekler Gizlilik Bölümündende Kişiyi Bulun Sağ Tıklayın ve Ordanda Silin.! Ancak Karşı Tarafta Aynı İşlemleri Sizin İçin Yapması Gerekiyor. Karşılıklı Birbirinizi Silip Gizlilik Bölümündende Silip Birbirinizi Yeniden Ekleyin...

MSN Messenger'ın Hangi Sürümünü Kullanıyorsunuz? Nick'inizi Değiştirdikten Sonra Saatin Ordan MSN İşaretine Sağ Tıklayın ve Oturumu Kapatın. Yeniden Oturum Açtığınızda Nick'iniz En Son Bıraktığınız Gibi Olması Lazım. Sorun Devam Ederse Bağlantınızı Kontrol Edin..
dIoksIt - avatarı
dIoksIt
Ziyaretçi
3 Nisan 2006       Mesaj #447
dIoksIt - avatarı
Ziyaretçi
benim msn imde bi sorun var...bazen gonderdigim mesajlar ve bana gonderilen mesajlar gelmiyo....bi hata falanda vermiyo iletilmedi die....titresim atinca bi ara duzeliyo..elemanlara soruyom yazilarim gelmedimi diye.gelmedi diyolar..
Acaba neden dolayi olusuyodur bu sorun ve nasil duzeltebilirim???????
civilengineer - avatarı
civilengineer
Ziyaretçi
5 Nisan 2006       Mesaj #448
civilengineer - avatarı
Ziyaretçi
bazen msn de yazdığım iletiler bana ulaşmıyor yada diğerlerinin yazdığı bana ulaşmıyor bunun neden olduğu hakkında bir bildiğiniz varsa yardımcı olursanız sevinirim...kaspersky anti-virus kullanıyorum adsl bağlantım var...şimdiden teşekkürler
dIoksIt - avatarı
dIoksIt
Ziyaretçi
5 Nisan 2006       Mesaj #449
dIoksIt - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
civilengineer adlı kullanıcıdan alıntı

bazen msn de yazdığım iletiler bana ulaşmıyor yada diğerlerinin yazdığı bana ulaşmıyor bunun neden olduğu hakkında bir bildiğiniz varsa yardımcı olursanız sevinirim...kaspersky anti-virus kullanıyorum adsl bağlantım var...şimdiden teşekkürler

bendede ayni sorun var ve bazen deli oluyorum bu yuzden...yazdiklarim gitti saniyorum cevap bekliyorum ama bi ogreniyorum sonra gitmemis yazilar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2006       Mesaj #450
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
dIoksIt adlı kullanıcıdan alıntı

benim msn imde bi sorun var...bazen gonderdigim mesajlar ve bana gonderilen mesajlar gelmiyo....bi hata falanda vermiyo iletilmedi die....titresim atinca bi ara duzeliyo..elemanlara soruyom yazilarim gelmedimi diye.gelmedi diyolar..
Acaba neden dolayi olusuyodur bu sorun ve nasil duzeltebilirim???????

Alıntı
civilengineer adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı
dIoksIt adlı kullanıcıdan alıntı

bendede ayni sorun var ve bazen deli oluyorum bu yuzden...yazdiklarim gitti saniyorum cevap bekliyorum ama bi ogreniyorum sonra gitmemis yazilar

Bağlantınızla ve karşı tarafın bağlantısıyla ilgili bir sorun. MSN bağlantı yoluyla alakalı ve geçici.

Windows Live Messenger'da böyle bir sorun olmaması lazım.Denemediyseniz tavsiye ederim.

https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/4413-windows-live-messenger-t-rk-e-public-beta.html

^ Yukardaki linkten indirip sisteminize kurabilirsiniz.

Saygılar