Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 46

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.731 Cevap: 3.874
kerim_2121 - avatarı
kerim_2121
Ziyaretçi
6 Nisan 2006       Mesaj #451
kerim_2121 - avatarı
Ziyaretçi
iyi akşamlar arkadaşlar.benim sorunum şu;
kişi arada olan gelişmiş arama ve ilgi alanına göre kişi arama alanına bağlanamıyorum. yardıcı olursanız sevinirim....
Sponsorlu Bağlantılar
kerim_2121 - avatarı
kerim_2121
Ziyaretçi
6 Nisan 2006       Mesaj #452
kerim_2121 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ;yeni beta yı kurdum ama oturum açamıyorum hata veriyor.
hata olarak şunu veriyor;
Sponsorlu Bağlantılar
"oturum açmada kullanılan parola kimliğine,bu messenger beta sürümüne erişim için izin verilmez.810003cc"
ne yapabilirim.

"oturum açmada kullanılan parola kimliğine,bu messenger beta sürümüne erişim için izin verilmez.810003cc"
ne yapabilirim.
Son düzenleyen kerim_2121; 6 Nisan 2006 22:47 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
6 Nisan 2006       Mesaj #453
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kerim_2121 adlı kullanıcıdan alıntı

ne yapabilirim.

Sorun Msn ile ilgili eklentilerden kaynaklanıyor olabilir.

Görev yöneticisinden Msn plus yada varsa Discovery eklentilerini kaldırmanız gerekiyor.

avsarbeyi - avatarı
avsarbeyi
Ziyaretçi
7 Nisan 2006       Mesaj #454
avsarbeyi - avatarı
Ziyaretçi
messenger betayı yükledim ama bir türlü açılmıyor hata olarakta...
oturum açmada kullanılan parola kimliğine,bu messenger beta sürümüne erişim izin verilemez.810003cc hatası veriyor. yardımcı olursanız sevinirim...
overdoze - avatarı
overdoze
Ziyaretçi
7 Nisan 2006       Mesaj #455
overdoze - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşlar,

Geçtiğimiz gün bilgisayarıma format attım. Format atmadan önce MSN Messenger 7.5 sürümü yüklüydü. Format attıktan sonra MSN Messanger 8.0 sürümünü yükledim.

Sorunum şu ki; format attığım için, eski MSN'imde kullandığım background, smiles, dinamik görüntü resimleri, göz kırpmalarım falan uçtu..

Böyle olacağını bildiğim için format atmadan önce MSN ID'mi tespit edip, içindeki dosyaların (smilesler, background'lar) yedeğini almıştım. Şimdi aldığım bu yedekleri yeni kurduğum MSN ID'nin bulunduğu (C:\documments and settings\-\application Data\......) klasörlerinin içine kopyaladım.

Bütün bunları yapmama rağmen yine de MSN'i açtıktan sonra eski smiles, göz kırpmalar, background resimlerimi göremiyorum..

Yardım lütfen...
KadirEse - avatarı
KadirEse
Ziyaretçi
7 Nisan 2006       Mesaj #456
KadirEse - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar benimde sizlere bi sorum olacak.Bi bilgisayardan hiç bir şekilde msn programlarına girilmesin istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim.Yardımlarınızı bekliyorum
landi - avatarı
landi
Ziyaretçi
7 Nisan 2006       Mesaj #457
landi - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle merhaba benimde merak ettiğim bir konu varki o da kişi listesine baktığımda bazı arkadaşlarımın kişi kartına baktığımda kendilerine özel yapmaları ve bir takım resimler koymaları bunu nasıl yapacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler...Msn Happy
boys_yaralı - avatarı
boys_yaralı
Ziyaretçi
7 Nisan 2006       Mesaj #458
boys_yaralı - avatarı
Ziyaretçi
WİNDOWS LİVE MESSENGER I AÇMAN İÇİN BETA TESTER ÜYESİ OLMAN LAZIM.BİLGİNE...
Cl@n - avatarı
Cl@n
Ziyaretçi
8 Nisan 2006       Mesaj #459
Cl@n - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
CrasHofCinneT adlı kullanıcıdan alıntı

MSN Adresinde Ekli Olan Kişiyi Kişi Listenizden Silin, ve Araçlar Seçenekler Gizlilik Bölümündende Kişiyi Bulun Sağ Tıklayın ve Ordanda Silin.! Ancak Karşı Tarafta Aynı İşlemleri Sizin İçin Yapması Gerekiyor. Karşılıklı Birbirinizi Silip Gizlilik Bölümündende Silip Birbirinizi Yeniden Ekleyin...

MSN Messenger'ın Hangi Sürümünü Kullanıyorsunuz? Nick'inizi Değiştirdikten Sonra Saatin Ordan MSN İşaretine Sağ Tıklayın ve Oturumu Kapatın. Yeniden Oturum Açtığınızda Nick'iniz En Son Bıraktığınız Gibi Olması Lazım. Sorun Devam Ederse Bağlantınızı Kontrol Edin..

Öncelikler İlgilendiğin için teşekkürler ama bu nick konusunda sürüm farketmiyor 7.5 kullandım aynı sorun şuan 7.0 var aynı sorun yine devam ediyo.Bilgisayarımöda başka maille msn açtığımda ne güzel nick aynı şekilde yazıo ama kendi mailimle açtığımda yokkk Msn Sad mailde sorun var ama nasıl oluyo bu yaaaa ne so,runu olabilir
ERDEM 1 - avatarı
ERDEM 1
Ziyaretçi
8 Nisan 2006       Mesaj #460
ERDEM 1 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim sorunum msn den dosya gönderememek birde bana gönderilen linklere tıklayamıyorum sebebi nedir yardımcı olurmusunuz.şimdiden teşekkürlerMsn Rose