Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 47

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.721 Cevap: 3.874
ibrahimarac - avatarı
ibrahimarac
Ziyaretçi
8 Nisan 2006       Mesaj #461
ibrahimarac - avatarı
Ziyaretçi
yaa arkadaşlar ben msn mi açamıyorum adsl ye yeni abone oldum internette rahat bir şekilde giriyorum ama msn açmıyor acil yardımmm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2006       Mesaj #462
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kulladığınız Mesenger versionunu söylerseniz yardımcı olabiliriz..
Sponsorlu Bağlantılar
ibrahimarac - avatarı
ibrahimarac
Ziyaretçi
8 Nisan 2006       Mesaj #463
ibrahimarac - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MachMood adlı kullanıcıdan alıntı

Kulladığınız Mesenger versionunu söylerseniz yardımcı olabiliriz..

msn 7.5 ve 8 beta da denedik olmadı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2006       Mesaj #464
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger kullanıyor ve kendinizi davet etmemişseniz oturum açamamanız normal fakat 7.5 ile de oturum açamıyorsanız verdiği hata kodunu buraya yazınız..
ERDEM 1 - avatarı
ERDEM 1
Ziyaretçi
8 Nisan 2006       Mesaj #465
ERDEM 1 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ERDEM 1 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim sorunum msn den dosya gönderememek birde bana gönderilen linklere tıklayamıyorum sebebi nedir yardımcı olurmusunuz.şimdiden teşekkürlerMsn Rose

arkadaşlar biliyorum belki aynı mesajı yazmak suç ama yardımcı olacak kimse yokmu ,neden dosya veya resim göndermeye çalışırken virüs algılandı tarzında bir yazı çıkıyor ve gönderim yapamıyorum cevap bekliyorum..lütfenMsn Grin
boys_yaralı - avatarı
boys_yaralı
Ziyaretçi
8 Nisan 2006       Mesaj #466
boys_yaralı - avatarı
Ziyaretçi
belki kızacaksınız ama hercahi abi nereye gitti
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2006       Mesaj #467
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ERDEM 1 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar biliyorum belki aynı mesajı yazmak suç ama yardımcı olacak kimse yokmu ,neden dosya veya resim göndermeye çalışırken virüs algılandı tarzında bir yazı çıkıyor ve gönderim yapamıyorum cevap bekliyorum..lütfenMsn Grin

- MSN Messengerınızda Herhangi Bir Eklenti Varmı? Eklentilerinizin Ayarlarını Kontrol Edin Yabancı Eklenti Varsa Kaldırın.

- Windows Güvenlik Duvarınızın Hizmetler ve ICMP Ayarlarını Yeniden Yapılandırın...

- Virus Programınızı Değiştirin, Herhangi Bir Yazılımın Engel Olup Olmadığını Araştırın.

Şimdilik Size Yukarıdaki Seçenekler İle Yardımcı Olabiliyoruz. Sorunu Çözemezseniz Yeniden Bekleriz.

BesTaMi - avatarı
BesTaMi
Ziyaretçi
10 Nisan 2006       Mesaj #468
BesTaMi - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar acil yardim gerekli.msn im i caldilar.alternatif mail adresine parola sifilama gonder diyorum ve gonderildi diyor fakat diger adresi ben unuttum.bunun nereye gittigini ogrenemezmiyim?alternatif mailimi unutmumusum.tesekkurler simdiden
ankaraturkey - avatarı
ankaraturkey
Ziyaretçi
11 Nisan 2006       Mesaj #469
ankaraturkey - avatarı
Ziyaretçi
bendeki sorunda birisyle konuşurken bi bakıyorum offline olmuşum yarım saat geçiyor tekrar ofline oluyorum yani ikide bir ofline oluyor cam da konuşurken daha çok oluyor

bunun bi çözümü varmı

2 sorumda tüm ayarlar dogru oldugu halde bazen simile gif vs gönderemiyorum boş çıkıyor bazende hiç problem olmuyor

msn 7.5 +plus + mdx2 tr 512 adls

cevaplar için teşekkürler

saygılar
zeus_1907 - avatarı
zeus_1907
Ziyaretçi
11 Nisan 2006       Mesaj #470
zeus_1907 - avatarı
Ziyaretçi
hani ismin yanına Msn Rose gibi kodlar yazıp imotonlar koyabiliyoruz ya,onların yerine istediğimz resmi koyabilirmiyiz?