Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 48

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.721 Cevap: 3.874
ikana - avatarı
ikana
Ziyaretçi
13 Nisan 2006       Mesaj #471
ikana - avatarı
Ziyaretçi
selam benım pc de msn acılmıyor parametre hatalı dıyor acmıyor windows messengerden ancak gırebılıyorum 2 defa sıldım gerı yukledım olmadı
Sponsorlu Bağlantılar
ercan2044 - avatarı
ercan2044
Ziyaretçi
14 Nisan 2006       Mesaj #472
ercan2044 - avatarı
Ziyaretçi
ARKADŞLAR KİŞİ LİSTEMİN SINIRINI NASIL YÜKSELTEBİLİRM.ŞU ANDA 600 KİŞİ VAR SÜREKLİ SİLMEK ZORUNDA KALIYORUM.BU SINIRI YÜKSELTMENIN BI YOLU YOKMU
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2006       Mesaj #473
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ercan2044 adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADŞLAR KİŞİ LİSTEMİN SINIRINI NASIL YÜKSELTEBİLİRM.ŞU ANDA 600 KİŞİ VAR SÜREKLİ SİLMEK ZORUNDA KALIYORUM.BU SINIRI YÜKSELTMENIN BI YOLU YOKMU

Malesef Yükseltemezsiniz. Hotmail'in Koyduğu Kişi Sınırlaması 600 Bunu Aşamazsınız..

Alıntı
ikana adlı kullanıcıdan alıntı

selam benım pc de msn acılmıyor parametre hatalı dıyor acmıyor windows messengerden ancak gırebılıyorum 2 defa sıldım gerı yukledım olmadı

Masa Üstündeki MSN Messenger Simgesini Kaldır, Başlat/ Programlar / MSN Messenger Bu Yolu Kullanarak Açın.

MSN Messenger Simgelerini Sil Hata Devam Ederse MSN Messengerı Yeniden Kurun.

Alıntı
zeus_1907 adlı kullanıcıdan alıntı

hani ismin yanına Msn Rose gibi kodlar yazıp imotonlar koyabiliyoruz ya,onların yerine istediğimz resmi koyabilirmiyiz?

Karakter Eşlem Kullanarak Değişik Yazı Stilleri Falan Koyabiliyoruz... Ancak İstediğimiz Smileyi Koyamıyoruz.

Alıntı
BesTaMi adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar acil yardim gerekli.msn im i caldilar.alternatif mail adresine parola sifilama gonder diyorum ve gonderildi diyor fakat diger adresi ben unuttum.bunun nereye gittigini ogrenemezmiyim?alternatif mailimi unutmumusum.tesekkurler simdiden

Siz Kendinize Ait Birşeyi Unuttuysanız Biz Fazla Yardımcı Olamayız...

Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali ( Dilekçe )

Yukarıdaki Konuyu İnceleyiniz...
Son düzenleyen Blue Blood; 14 Nisan 2006 15:36 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
raskalnikov_06 - avatarı
raskalnikov_06
Ziyaretçi
16 Nisan 2006       Mesaj #474
raskalnikov_06 - avatarı
Ziyaretçi
selam
Üzüntüyle belirteyim ki böyle mükemmel bir siteyi daha yeni keşfedebildim.
Ama geçte olsa böyle bir sitenin mütevazide olsa bir üyesi olabilmek çok hoş.
Ben msn messenger 7.5 sürümünü kullanıyorum nerden başladı nasıl başladı bilmiyorum ama otamatik olarak devamlı böyle bir ileti gönderiyor sanki ben konuştuğum kişiye bir ileti gönderiyormuş gibi. İleti bu:
Que tal me veo?? http://mifoto.webcindario.com/mifoto.exe
Bundan kurtulamıyorum yeni bir hotmail hesab altım olmadı msn messengeri sildim tekrar yükledim yine aynı değişen birşey yok bir problemde sanırım bu şey neyse ondan dolayı olsa gerek msn açıken bilgisayar devamlı kilitleniyor.
Bundan nasıl kurtulacağım yardımcı olursanız çok sevinirim.
En kısa zamanda yardımcı olacak cevabınızın geleceği ümidiyle...

NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Nisan 2006       Mesaj #475
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
raskalnikov_06 adlı kullanıcıdan alıntı

selam
Üzüntüyle belirteyim ki böyle mükemmel bir siteyi daha yeni keşfedebildim.
Ama geçte olsa böyle bir sitenin mütevazide olsa bir üyesi olabilmek çok hoş.
Ben msn messenger 7.5 sürümünü kullanıyorum nerden başladı nasıl başladı bilmiyorum ama otamatik olarak devamlı böyle bir ileti gönderiyor sanki ben konuştuğum kişiye bir ileti gönderiyormuş gibi. İleti bu:
Que tal me veo?? http://mifoto.webcindario.com/mifoto.exe
Bundan kurtulamıyorum yeni bir hotmail hesab altım olmadı msn messengeri sildim tekrar yükledim yine aynı değişen birşey yok bir problemde sanırım bu şey neyse ondan dolayı olsa gerek msn açıken bilgisayar devamlı kilitleniyor.
Bundan nasıl kurtulacağım yardımcı olursanız çok sevinirim.
En kısa zamanda yardımcı olacak cevabınızın geleceği ümidiyle...

Sisteminize spyware bulaşmış. Ad-Aware, Microsoft Anti-Spy ya da benzeri bir spyware-adware temizleme programı ile tüm disklerinizi taratın. Yoksa, güncel bir anti-virüs programı kurun ve daima aktif tutun. Temizlik yapmadan MSN Messenger'ı kaldırıp yeniden kurmanızın bir faydası olmaz. mifoto.exe, bir çeşit virüs...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
blueblood - avatarı
blueblood
Ziyaretçi
16 Nisan 2006       Mesaj #476
blueblood - avatarı
Ziyaretçi
Herşey resimde

hata23ut
hata12mv
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
16 Nisan 2006       Mesaj #477
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
blueblood adlı kullanıcıdan alıntı

Herşey resimde

Alıntı
blueblood adlı kullanıcıdan alıntı

hata23ut
hata12mv

80048820 no lu hata için..

Msn Messenger ı kapatın.System tray de simgesi de görünmesin.Tamamen çıkış yapın.

Salt köşede yer alan saate iki kere tıklayın; gün, ay ve saat ayarlarınızın doğru olduğuna emin olun..

Eğer doğruysa;

Başlat-->Çalıştır--> a gelin

regsvr32 softpub.dll

yazı ve enter deyin...
wesete - avatarı
wesete
Ziyaretçi
17 Nisan 2006       Mesaj #478
wesete - avatarı
Ziyaretçi
You need permission to use MSN

Before you can sign in and use MSN, a parent needs to give you permission. You can get permission right now by asking your parent to come to the computer. Or, you can send an e-mail asking your parent for their permission.After your parent gives you permission, you can sign in with your new e-mail address, tipsiz@hotmail.com.
Parent: Click Get permission now to give or deny permission for your child to sign in and use MSN.
bu hata nasıl kurtulabilrim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Nisan 2006       Mesaj #479
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
wesete adlı kullanıcıdan alıntı

You need permission to use MSN

Before you can sign in and use MSN, a parent needs to give you permission. You can get permission right now by asking your parent to come to the computer. Or, you can send an e-mail asking your parent for their permission.

After your parent gives you permission, you can sign in with your new e-mail address, tipsiz@hotmail.com.
Parent: Click Get permission now to give or deny permission for your child to sign in and use MSN.
bu hata nasıl kurtulabilrim

Geçerli bir kredi kartı bilgisiyle hesabınızın anne-babanız tarafından onaylanması gerekiyor. MSN Kids engeline takılmışsınız. Bu konunun daha önceki sayfalarında benzeri bir problem ve çözüm önerisi olacaktı, konu içinde arama yaptırın lütfen...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
bank_ahmet - avatarı
bank_ahmet
Ziyaretçi
17 Nisan 2006       Mesaj #480
bank_ahmet - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar bi konuda yardıma ihtiyacım var:

Elime geçen bi kişi listesini msn ye komple ekledim (ne gereği varsa)
içinde 386 kişi vardı ve o andan itibaren adresim iyice karıştı.
eskiden listemde olanlar yada toplu eklemeyi yapmadan önce olanlarla hiç bir sorunum yok sildiklerimi eklesem de normal mesajlaşıyorum.
Ama birisi beni listesine eklerse ya da ben yeni birisini listemde eklersem o beni online göremiyor.Engeli kaldır diyorum bi hata mesajı çıkıyor:

xxxxx engeli kaldırılamadı

ama listede engel kaldırılmış şekildi gözüküyor ben yazıyorum o ben yazınca yazabiliyor ancak.Bir de msn yi kapatıp açtığımda kişi sizi listesine ekledi diye mesaj geliyor.Bu şekilde 10 kişiyi listeye ekliyeyim her açtığımda tekrar ekledi diye geliyor.Yanlızca engellediğim zaman böyle bir mesaj gelmiyor.
Ne yapıcam nasıl düzelir yardımcı olursanız sevinirim!!!