Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 49

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.708 Cevap: 3.874
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Nisan 2006       Mesaj #481
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
bank_ahmet adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar bi konuda yardıma ihtiyacım var:

Sponsorlu Bağlantılar
Elime geçen bi kişi listesini msn ye komple ekledim (ne gereği varsa)
içinde 386 kişi vardı ve o andan itibaren adresim iyice karıştı.
eskiden listemde olanlar yada toplu eklemeyi yapmadan önce olanlarla hiç bir sorunum yok sildiklerimi eklesem de normal mesajlaşıyorum.
Ama birisi beni listesine eklerse ya da ben yeni birisini listemde eklersem o beni online göremiyor.Engeli kaldır diyorum bi hata mesajı çıkıyor:

xxxxx engeli kaldırılamadı

ama listede engel kaldırılmış şekildi gözüküyor ben yazıyorum o ben yazınca yazabiliyor ancak.Bir de msn yi kapatıp açtığımda kişi sizi listesine ekledi diye mesaj geliyor.Bu şekilde 10 kişiyi listeye ekliyeyim her açtığımda tekrar ekledi diye geliyor.Yanlızca engellediğim zaman böyle bir mesaj gelmiyor.
Ne yapıcam nasıl düzelir yardımcı olursanız sevinirim!!!

Listenizdeki herkesi kolayca silip önemli kişileri tekrar ekleyebileceğiniz bir yöntem var. Continue

Hesabınızla giriş yapın, Kişiler bölümüne gelin, listedeki herkesi seçip silin. Daha sonra Messenger oturumunuzu açın. Araçlar > Seçenekler > Gizlilik bölümünden önemli kişilerin email adreslerine sağ tıklayıp tekrar bu kişileri listenize ekleyin. Sunucudaki kişi listesi bilginizi tutan dosyada büyük bir güncelleme yapmanız sorununuzu çözecektir. Deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
bank_ahmet - avatarı
bank_ahmet
Ziyaretçi
17 Nisan 2006       Mesaj #482
bank_ahmet - avatarı
Ziyaretçi
Tavsiyeniz için sağolun ama bu yolu denedim çok kurcaladım zaten kendim uğraşmadan yardım isteyen birisi değilim çok çaresiz kalırsam yarsım isterim
bu da o anlardan birisi bilen varsa yardımcı olsun pls...
Sponsorlu Bağlantılar
senayyazici - avatarı
senayyazici
Ziyaretçi
17 Nisan 2006       Mesaj #483
senayyazici - avatarı
Ziyaretçi
benim arkdaşımın bir problemi var..
arkadaşım bana yazı gönderirken windows media player'ı yükle tarzı birşey çıkıyormuş. ancak ona onay veriyor fakat yüklemede hata çıktı diyormuş. benim yazdığım hiçbir şey ona gitmiyor. sonuçta ben de oda başkalarıyla mesajlaşırken birbirimizle yazışamıyoruz...
bu konuda yardımcı olursanız sevinirim Msn Happy
NAGIHAN - avatarı
NAGIHAN
Ziyaretçi
18 Nisan 2006       Mesaj #484
NAGIHAN - avatarı
Ziyaretçi
mrb. msn de beni engelleyen kişileri görmek istiyorum.bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz. teşekkürler..
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Nisan 2006       Mesaj #485
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
bank_ahmet adlı kullanıcıdan alıntı

Tavsiyeniz için sağolun ama bu yolu denedim çok kurcaladım zaten kendim uğraşmadan yardım isteyen birisi değilim çok çaresiz kalırsam yarsım isterim
bu da o anlardan birisi bilen varsa yardımcı olsun pls...

Windows Messenger'da oturum açıp listenizde değişiklik yapmayı deneyebilirsiniz. Bu da bir sonuç vermezse hotmail'e ulaşıp probleminizi bildirmeniz gerekiyor. Sunucudaki kişi listesi dosyanızla ilgili bir problem, sizin yapabileceğiniz pek fazla bir şey yok gibi görünüyor. Son olarak aşağıda bağlantısı bulunan programı deneyin:
MSN Messenger Kişi Listesi Yöneticisi

Alıntı
senayyazici adlı kullanıcıdan alıntı

benim arkdaşımın bir problemi var..
arkadaşım bana yazı gönderirken windows media player'ı yükle tarzı birşey çıkıyormuş. ancak ona onay veriyor fakat yüklemede hata çıktı diyormuş. benim yazdığım hiçbir şey ona gitmiyor. sonuçta ben de oda başkalarıyla mesajlaşırken birbirimizle yazışamıyoruz...
bu konuda yardımcı olursanız sevinirim Msn Happy

Hangi Messenger sürümlerini ve varsa hangi Messenger eklentilerini kullandığınızı belirtirseniz yardımcı olmamız daha kolay olur. Konuşma penceresinde ileti akışı yaşanırken Windows Media Player yükleme isteği ile karşılaşılması ilginç. Mümkünse arkadaşınızla olan bir konuşmadan ve o hata mesajını aldığınız ekrandan bir görüntüyü foruma yapıştırın...

Alıntı
NAGIHAN adlı kullanıcıdan alıntı

mrb. msn de beni engelleyen kişileri görmek istiyorum.bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz. teşekkürler..

Sizi kişi listesinden silenler hakkında bilgi sahibi olabilirken, engelleyenler hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün değildir.
Son düzenleyen NeutralizeR; 18 Nisan 2006 17:21
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
geceninmavisi - avatarı
geceninmavisi
Ziyaretçi
20 Nisan 2006       Mesaj #486
geceninmavisi - avatarı
Ziyaretçi
beni engellediğini/sildiğini bildiğim birine nasıl mesaj atarım msn den?var mı yolu
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
20 Nisan 2006       Mesaj #487
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
msn ye sign-in oluyorum , 5 - 10 sn sonra msn penceresi minimize edilmis gibi saatin oldugu kisimda ikon olarak gorunuyor fakat mouse u uzerine getirince aninda ortadan kayboluyor ve arkada calismaya devam ediyor. Daha sonra 3- 5 dakika sonrada "messenger bi hata ile karsilasti ve.... " uyarisi " hata raporu gonder gonderme" geyigi cikiyo. Kafayi yemek uzereyim. Uninstall edip tekrardan kurdum ama ise yaramadi.
Lutfen yardimci olun. tesekkurler...
aziz90 - avatarı
aziz90
Ziyaretçi
20 Nisan 2006       Mesaj #488
aziz90 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bi bilginiz warsa ltf yrdmcı oln

msnde kişi listesini kaydetmek istiyorum fakat olmuyor.
kişiler>kişi listesini kaydet e basıorm ama hiç bişey olmuo

format atmama rağmen sorun yinede düzelmedi bilginiz warsa ltf bi yrdmcı olun.

Msn Confused Msn Thinking Msn Confused
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
20 Nisan 2006       Mesaj #489
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yardımcı olacak olan yokmu ?
blizzard - avatarı
blizzard
Ziyaretçi
20 Nisan 2006       Mesaj #490
blizzard - avatarı
Ziyaretçi
Msn'in son sürümünü yeniden download edip kurun.