Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 5

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.765 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2005       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SanaLSokaK adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar 80048820 hatası veriyor anlamadım gitti Msn açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim

Bilgisayarının Saat ve Tarih Ayarını Düzelt. Yeniden Ayarla.Sistem Saatini Düzenle Yeterli..

Sponsorlu Bağlantılar
Olmaz İse;
start/run'a gel regsvr32 softpub.dll yaz.

Yine olmaz ise aşağıdaki dosyayı indir ve çalıştır..

http://www.msn-problems.com/downloads/register-messenger-dll-files.bat

Alıntı
Esener adlı kullanıcıdan alıntı

Ya Beyler Kendi Hesabımı Açtığım Zaman, MSN Hata Raporu Veriyor. Fakat Başka Bir Hesap Açtığım Zaman Çalışıyor Sorun Ne AcabaMsn Dunno (Benim Şifrem 16 Karakter Diğer Hesap 7)

Hata Kodu Nedir? Explorer Kullanarak Mail Adresine Giriş Yap Ayarlarını Değiştir Şehir Ülke Posta Kodu Falan ve Şifreni Yenile Sorunun Düzelir Olmadı İse Hata Kodu ve Açıklayıcı Bi Şekilde Sorunu Belirt Yardımcı Oluruz.
jayjay67 - avatarı
jayjay67
Ziyaretçi
4 Kasım 2005       Mesaj #42
jayjay67 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba. Şu an aldığım hata kodu 80072efd. Sunduğunuz çözümleri uyguladım işe yaramadı. Ama farkettiğim bi eksiklik msn ayarlarından gelişmiş ayarlara girdiğimde HTTP sina bölümünde hiçbir rakam yazmıyor. Daha önceleri ip adresi gibi birşeyler yazılı oluyordu. Sorun bundan mı kaynaklanıyor acaba???
Bunun dışında Artık her 80048820 kodlu hatayı aldığımda sistem geri yükleme yapmak zorunda kalıyorum çünkü hiçbirşey çözüm vermedi. Acaba başka bir çözümü yok mu???
Sponsorlu Bağlantılar
Acil cevap bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...
Son düzenleyen jayjay67; 4 Kasım 2005 13:19
converse - avatarı
converse
Ziyaretçi
4 Kasım 2005       Mesaj #43
converse - avatarı
Ziyaretçi
yaa benim çok önemli bi sorunum var
dün msn tıkır tıkır çalışıyodu
bugün aytığımda sizi msn e kaydedemedik die hata verio bende onar diom herşeyi onarıo bitio bidaa oturum açıo yine olmuyo
msn im çalınmışmı şifresi değişmişmi diye şifremi unuttumdan kontrol ettim hala aynı şifremde değişmemiş gizli sorumda
sonra hotmail.com a giriorm açılmıo
bende passport.com a giriorum ordan oturum açmaya çalışıorm şifremi fln giriorm sonra sayfa açılmıyo
ben nabıcam msn siz yaaaaaMsn Sad
bilgisayar ortak bilgisayar yni 2 oturumlu bilgisayarı açtığımızda ilk o oturumdan girdik msn açıldı sonra oturumu kapatıp benim tarafa geçtiimizde açılmadı ve artık öbür tarafın msn i de açılmıyo
lütfen yardım yaaMsn Sad
yoksa msn de ve hotmail.com da mı bi sorun var??
Martı - avatarı
Martı
Ziyaretçi
4 Kasım 2005       Mesaj #44
Martı - avatarı
Ziyaretçi
Bayramın 2. günü olması nedeni ile MSN Messenger kullanıcıları aşarı derecede yükleniyor ve bu nedenle sizi kaydedemiyolar. Tamamen bağlantınızdan kaynaklanan sorun anahtar bağlantı noktalarınızı kontrol edin daha sonra tekrar deneyin.

Kolay Gelsin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2005       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
jayjay67 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba. Şu an aldığım hata kodu 80072efd. Sunduğunuz çözümleri uyguladım işe yaramadı. Ama farkettiğim bi eksiklik msn ayarlarından gelişmiş ayarlara girdiğimde HTTP sina bölümünde hiçbir rakam yazmıyor. Daha önceleri ip adresi gibi birşeyler yazılı oluyordu. Sorun bundan mı kaynaklanıyor acaba???
Bunun dışında Artık her 80048820 kodlu hatayı aldığımda sistem geri yükleme yapmak zorunda kalıyorum çünkü hiçbirşey çözüm vermedi. Acaba başka bir çözümü yok mu???
Acil cevap bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Flash Chat Teknik Destek Kanalında Yardımcı Olunmuş ve Sorun Çözülmüştür..

Alıntı
lufléé adlı kullanıcıdan alıntı

yaa benim çok önemli bi sorunum var
dün msn tıkır tıkır çalışıyodu
bugün aytığımda sizi msn e kaydedemedik die hata verio bende onar diom herşeyi onarıo bitio bidaa oturum açıo yine olmuyo
msn im çalınmışmı şifresi değişmişmi diye şifremi unuttumdan kontrol ettim hala aynı şifremde değişmemiş gizli sorumda
sonra hotmail.com a giriorm açılmıo
bende passport.com a giriorum ordan oturum açmaya çalışıorm şifremi fln giriorm sonra sayfa açılmıyo
ben nabıcam msn siz yaaaaaMsn Sad
bilgisayar ortak bilgisayar yni 2 oturumlu bilgisayarı açtığımızda ilk o oturumdan girdik msn açıldı sonra oturumu kapatıp benim tarafa geçtiimizde açılmadı ve artık öbür tarafın msn i de açılmıyo
lütfen yardım yaaMsn Sad
yoksa msn de ve hotmail.com da mı bi sorun var??

İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin Bağlantınızı Yapılandırın Sistem Bakım Sihirbazı ve Spy Programı Var İse Bilgisayarınızı Taratın..
converse - avatarı
converse
Ziyaretçi
4 Kasım 2005       Mesaj #46
converse - avatarı
Ziyaretçi
daha şimdi açıldı
ayrıca bende başka bi sorun olarak msn açıldıında yani oturum açıyorum açıldı gözüküyo saonra msn e girdiimde kapanıp bidaha bağlanıyo 2. sinde açılıyo msn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2005       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
andev adlı kullanıcıdan alıntı

hercahi abi her dedigini tam anlamıyla eksiksiz şekilde yaptım...programı indirdim sadece msn ile ilgili bölümden kaldırı seçtim ve güncelleye bastım..yeşil işaret geldi yanına...sonra eklentiler kalmasın diye baktım hiç bişey yüklü degildi...handwriting'i önceden yaptım o oldu sagol ama diger 2 sorunum yani cannibis'in kişi listeimin arka planında olması ve meşgulken bütün uyarıların yok olması hala devam ediyor abi napıcam Msn Sad

El yazma seçeneği asla makinandan çıkmayacak ben regetidden sildim ama halen bazen beni ziyaret ediyor vaktim yok ilgilenmiyorum ama boş zamanımda ona da çare bulacağım burda açıklayacağım > diğer sorununa yardım için Cinnet arkadaşımıza (MODERATÖR) bir danış ya ana sayfadaki Chat BOxda dır yada flash chatboxdadır bir sorsan sana yardımıcı olacaktır > saygılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2005       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

daha şimdi açıldı
ayrıca bende başka bi sorun olarak msn açıldıında yani oturum açıyorum açıldı gözüküyo saonra msn e girdiimde kapanıp bidaha bağlanıyo 2. sinde açılıyo msn

NETTEKİ YOĞUNLUKTAN KAYNAKLIDIR ( TÜRKİYE İÇİN SÖYLÜYORUM ) SORUN BİRAZ SAKİN OLUNSA DURUM KARIŞMASI OLMAYACAKDIR . SAKİN OLUN VE BAŞKA BİR GÜN SORUNUZU KONTROL EDİN >KOLAY GELSİN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2005       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

daha şimdi açıldı

MSN Messenger'a Herhangi Bir Eklenti Kurulu İse Sorun Kaynaklanabilir. MSN Messenger ve Eklentilerini Tamamen Kaldırın Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın ve MSN Messenger Klasörlerinide Silin ve Sitemizden Son Sürümünü İndirip Yeniden Kurun Yapılandırın Sorun Olur İse Yeniden Gelin.

İyi Bayramlar.
converse - avatarı
converse
Ziyaretçi
4 Kasım 2005       Mesaj #50
converse - avatarı
Ziyaretçi
yardımlarınıziçin çoook sağolun! Msn Happy