Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 50

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.708 Cevap: 3.874
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
21 Nisan 2006       Mesaj #491
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım yukarıyı okursan denediğimi görüceksin...

Sponsorlu Bağlantılar
486# mesajıma bakan yokmu arkadaşlar ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2006       Mesaj #492
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bank_ahmet adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar bi konuda yardıma ihtiyacım var:

Sponsorlu Bağlantılar
Elime geçen bi kişi listesini msn ye komple ekledim (ne gereği varsa)
içinde 386 kişi vardı ve o andan itibaren adresim iyice karıştı.
eskiden listemde olanlar yada toplu eklemeyi yapmadan önce olanlarla hiç bir sorunum yok sildiklerimi eklesem de normal mesajlaşıyorum.
Ama birisi beni listesine eklerse ya da ben yeni birisini listemde eklersem o beni online göremiyor.Engeli kaldır diyorum bi hata mesajı çıkıyor:

xxxxx engeli kaldırılamadı

ama listede engel kaldırılmış şekildi gözüküyor ben yazıyorum o ben yazınca yazabiliyor ancak.Bir de msn yi kapatıp açtığımda kişi sizi listesine ekledi diye mesaj geliyor.Bu şekilde 10 kişiyi listeye ekliyeyim her açtığımda tekrar ekledi diye geliyor.Yanlızca engellediğim zaman böyle bir mesaj gelmiyor.
Ne yapıcam nasıl düzelir yardımcı olursanız sevinirim!!!

Bağlantısı Hızlı Bir Yerden MSN Açıp Bir Kaç Defa Kişi Listenizi Düzenleyiniz... Sizin Bağlandığınız Yerde Sanırım Kişi Eklerken Takılma, Duraklama, Karışıklık Oluyor... Bir Kaç Yerden MSN Açıp Düzenlerseniz Kişi Listenizi Sanırım Sorun Kalmaz... Ayrıca Toplu MSN Adresi Eklediğiniz İçin Her Biri Sizi Kabul Ettiğinde Sizi Ekledi Mesajı Gelmesi Normal...
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
21 Nisan 2006       Mesaj #493
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
486 mesja da baksak arkadşlar Msn Grin
iskal - avatarı
iskal
Ziyaretçi
21 Nisan 2006       Mesaj #494
iskal - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar fazla bilgisayar bilgim yok..Mesajları okumak istediğimde beni 'https://login.passport.net/uilogin.srf?lc=1031&vv=330' adresine yönlendiriyor. Mesajlarıma nasıl ulaşabilirim..Yardım ederseniz sevinirim.
blizzard - avatarı
blizzard
Ziyaretçi
21 Nisan 2006       Mesaj #495
blizzard - avatarı
Ziyaretçi
Genelde fake ler böyle yapar umarım bir tane yememişsindir. Ayrıca yardım için bir bölüm var...
cattleboy - avatarı
cattleboy
Ziyaretçi
21 Nisan 2006       Mesaj #496
cattleboy - avatarı
Ziyaretçi
ya arkiler allah rızası için yardım edin benim bu msn resim çalma olayı çalışmıyo kısayollarını falan ayarladım ama yinede çalamıyorum bu arada msn messenger 7.5 discovery x2 kullanıyorum lütfen acil yardım edin yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
21 Nisan 2006       Mesaj #497
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
iskal adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar fazla bilgisayar bilgim yok..Mesajları okumak istediğimde beni 'https://login.passport.net/uilogin.srf?lc=1031&vv=330' adresine yönlendiriyor. Mesajlarıma nasıl ulaşabilirim..Yardım ederseniz sevinirim.

Kod:
www.hotmail.com
adresinden giriş yapıp oyle oku maillerini

Alıntı
cattleboy adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkiler allah rızası için yardım edin benim bu msn resim çalma olayı çalışmıyo kısayollarını falan ayarladım ama yinede çalamıyorum bu arada msn messenger 7.5 discovery x2 kullanıyorum lütfen acil yardım edin yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

dostum burası sorunun cewap alacagın yer deıl aynı soruyu discowery bolumunede yazmıssın beklersen oradanda alırsın cevabı no panıcMsn Party
emreg - avatarı
emreg
Ziyaretçi
23 Nisan 2006       Mesaj #498
emreg - avatarı
Ziyaretçi
b ilgisayarımaformat atmam gerek fakat msn avatarlarım, ifadelerim vs...kaybetmek istemiyorum ne yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2006       Mesaj #499
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
emreg adlı kullanıcıdan alıntı

b ilgisayarımaformat atmam gerek fakat msn avatarlarım, ifadelerim vs...kaybetmek istemiyorum ne yapabilirim

https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-icerikleri/2154-msn-backup-icerik-yedekleme-geri-yukleme.html

Yukarıdaki Konu Size Yardımcı Olur... Lütfen İnceleyiniz =)
kocaayak - avatarı
kocaayak
Ziyaretçi
24 Nisan 2006       Mesaj #500
kocaayak - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar öncelikle siteniz mükemmel onu belirtmek isterim her şey için tşk.

bir sorum olacaktı msn listemden birini engelleyip sildiğimde tamamen msn imden silinmiyor seçenekler gizlilik kısmına girdiğimde orda duruyor tamamen silebilmek için bir yolu varmı acaba gizliliktende silinsin hiç bir yerde kalmasın ? bilen lutfen yardımcı olsun tşk.