Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 52

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.708 Cevap: 3.874
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
29 Nisan 2006       Mesaj #511
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
HolyDemon adlı kullanıcıdan alıntı

teşekkürler ama bulamadım msn in son sürümünü tam olarak nerde ?

(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri
Sponsorlu Bağlantılar
arzawa41 - avatarı
arzawa41
Ziyaretçi
30 Nisan 2006       Mesaj #512
arzawa41 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar benim bir msn adresim vardı hack ettiler ve icinde benim icin cok değerli birisinin msn adresi bulunuyordu Msn Sad

Sponsorlu Bağlantılar
Arkadasımın mailinin hatırlamıyorum Fakat adını soyadını biliyorum Ben bir program görmüstüm isim ve soyisim yazdığınız zaman size şahsın mail adresini veriyormus bana bu tür bir program lazım ya sizden ricam bana yardımcı olun LütfennnMsn Sad Msn Sad Msn Sad Msn Sad Msn Sad Msn Cry Msn Cry Msn Cry Msn Cry Msn Cry
f.b.c - avatarı
f.b.c
Ziyaretçi
30 Nisan 2006       Mesaj #513
f.b.c - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben ben sizin yazmış olduğunuz discovery 1.1 den bu yana tüm sürümlerini güncelleyerek indiriyorum,ilk sıralar işyerine indirdiğimde çalışmadı yani msn ile açılmadı şimdi işyerimde açılıyor ancak evde açamıyorum şu 2.1 sürümünü kullanıyorum discovery nin ama msn 7.5 ve 8.0 betayla açılmıyor ama msn 7.0 ile açılıyor ilginçtirki msn 7.0 ile a.tıktan sonra sonrasın da 7.5 veya 8.0 ile de açmaya başlıyor ancak makinayı restart ettikten sonra yine aynısını yapmak gerekiyor.Ben şu an avast antivirus kullanıyorum acab bundan olabilirmi bilmiyorum veya sebebi ne olabilir şimdiden tşkler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #514
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
arzawa41 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar benim bir msn adresim vardı hack ettiler ve icinde benim icin cok değerli birisinin msn adresi bulunuyordu Msn Sad

Arkadasımın mailinin hatırlamıyorum Fakat adını soyadını biliyorum Ben bir program görmüstüm isim ve soyisim yazdığınız zaman size şahsın mail adresini veriyormus bana bu tür bir program lazım ya sizden ricam bana yardımcı olun LütfennnMsn Sad Msn Sad Msn Sad Msn Sad Msn Sad Msn Cry Msn Cry Msn Cry Msn Cry Msn Cry

Ana Messenger penceresinde Kişiler'i tıklatın, Kişi Ara'nın üzerine gelin ve sonra Gelişmiş Arama'yı tıklatın. Arama formunu doldurun ve Ara'yı tıklatın.

Alıntı
f.b.c adlı kullanıcıdan alıntı

mrb ben ben sizin yazmış olduğunuz discovery 1.1 den bu yana tüm sürümlerini güncelleyerek indiriyorum,ilk sıralar işyerine indirdiğimde çalışmadı yani msn ile açılmadı şimdi işyerimde açılıyor ancak evde açamıyorum şu 2.1 sürümünü kullanıyorum discovery nin ama msn 7.5 ve 8.0 betayla açılmıyor ama msn 7.0 ile açılıyor ilginçtirki msn 7.0 ile a.tıktan sonra sonrasın da 7.5 veya 8.0 ile de açmaya başlıyor ancak makinayı restart ettikten sonra yine aynısını yapmak gerekiyor.Ben şu an avast antivirus kullanıyorum acab bundan olabilirmi bilmiyorum veya sebebi ne olabilir şimdiden tşkler

Virus veya Spy Programınızdan, Windows Güvenlik Duvarından, İşletim Sisteminizden, Programın Kurulumundan ve Diğer Alternatiflerden Sorun Olabilir. Gerekli Yapılandırmaları Yaparak Kendiniz Bu Sorunu Çözmeye Çalışın Açık Olarak Bir Hata Olmadığından Sizi Ancak Yönlendirebiliriz. Yapılandırmaya Çalışınız Elinize Bir Hata Kodu Geçerse Bizimle Paylaşınız.
Son düzenleyen Blue Blood; 1 Mayıs 2006 04:36 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Kara-Hilal - avatarı
Kara-Hilal
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #515
Kara-Hilal - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar msn de yazışma yaparken türkçe karakterleri yazmıyor her türlü ayarı yapmama ragmen yapamıyorum normal world de falan yazarken bir sorun yok sadece bende bu yazı karakteri degiştirdim falan gene olmadı türkçe harfleri yazmıyor sorun nedir ne yapmalıyım
volkanizer - avatarı
volkanizer
Ziyaretçi
2 Mayıs 2006       Mesaj #516
volkanizer - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar.messenger 7.5 kullanıyorum.discovery yükledim ama sorun yaratıyor.daha önce böyle bişey olmamıştı.şu an örnek olarak karşının avatarını kendi avatarım olarak kullanmak için edindiğim kısayolu yaparken discovery gecersiz işlem yürüttü ve kapatılacak uyarısı alıyorum.bunu nasıl çözebilirim.teşekkürler
okan_bmc2000 - avatarı
okan_bmc2000
Ziyaretçi
2 Mayıs 2006       Mesaj #517
okan_bmc2000 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba msn 7.5 bir türlü açılmıyo 80048820 hatası verıyo saatı tarıhı ayarladım , dll dosyaları calıstırdım sılıp yenıden yukledım yanı ne yaptımsa nafile yardım ederseniz sevinirim daha önce calısıyodu son 1 haftadır yapmaya basladı once 80072efd hata verıyodu son 2 gundur 80048820 hatası verıyo napabılırım ? selamlar
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
2 Mayıs 2006       Mesaj #518
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
okan_bmc2000 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba msn 7.5 bir türlü açılmıyo 80048820 hatası verıyo saatı tarıhı ayarladım , dll dosyaları calıstırdım sılıp yenıden yukledım yanı ne yaptımsa nafile yardım ederseniz sevinirim daha önce calısıyodu son 1 haftadır yapmaya basladı once 80072efd hata verıyodu son 2 gundur 80048820 hatası verıyo napabılırım ? selamlar

Başlat - Çalıştırdan bu komutları tek tek yazın.Bu şekilde bu dll dosyaları registerye yazılacak ve sorununuz giderilecektir.

regsvr32 Softpub.dll /s
regsvr32 Wintrust.dll /s
regsvr32 Initpki.dll /s
regsvr32 Rsaenh.dll /s
regsvr32 Mssip32.dll /s
regsvr32 Cryptdlg.dll /s
regsvr32 Msxml3.dll /s

Eğer bunlar ile oLmazsa ekte werdiğim dosyayı rar'dan çıkartın we çaLıştırın bat dosyası registry kayıtlarınızı düzelticek we sorun ortadan kalkıcaktır..
Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: rar register-messenger-dll-files.rar (563 Byte, 124 gösterim)
SEFER - avatarı
SEFER
Ziyaretçi
2 Mayıs 2006       Mesaj #519
SEFER - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar
daha önce ücretsiz indirdigim hareketli görüntü resimlerini sonradan üyelik işlemiyle sayfadan indirdigim haraketli görüntüleri ekleyince daha öncekileri sildi ne yapmalıyım tşk.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2006       Mesaj #520
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SEFER adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar
daha önce ücretsiz indirdigim hareketli görüntü resimlerini sonradan üyelik işlemiyle sayfadan indirdigim haraketli görüntüleri ekleyince daha öncekileri sildi ne yapmalıyım tşk.

Yapacak Bişeyimiz Yok, Herhangi Bir Kaynak veya Sitemizden Tekrar İndirip Yüklüyebilirsiniz.