Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 53

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.708 Cevap: 3.874
volkanizer - avatarı
volkanizer
Ziyaretçi
3 Mayıs 2006       Mesaj #521
volkanizer - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar.siteden discovery x2tr yükledim.messenger 7.5 kullanıyorum.ancak defalarca denememe ragmen (silip tekrar yükledim) komutlar çalışmıyor (örnek !error !imitate !fakeapp ) ve aşağıdaki resimdede göründüğü üzere avatar alırken karsı taraftan (kısayolla karsı tarafın avatarını alma) hata veriyor ve kapatılıyor.yardımcı olabilecek arkadaş varmı?nasıl düzeltebilirim?teşekkürler...

Sponsorlu Bağlantılar

messenger7mhth
kopdagli - avatarı
kopdagli
Ziyaretçi
4 Mayıs 2006       Mesaj #522
kopdagli - avatarı
Ziyaretçi
msn 7.5 türkçe kullanıyorum ne zaman oldu bilmiyorum ancak oturum açtığımda yada bana mail geldiğinde ses alamıyorum.adresim hotmail değil msn hiç bir sesi alamıyorum defalarca kaldırıp yükledim ancak sesler yok.lütfen yardımcı olun.
Teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
volkanizer - avatarı
volkanizer
Ziyaretçi
4 Mayıs 2006       Mesaj #523
volkanizer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
volkanizer adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar.siteden discovery x2tr yükledim.messenger 7.5 kullanıyorum.ancak defalarca denememe ragmen (silip tekrar yükledim) komutlar çalışmıyor (örnek !error !imitate !fakeapp ) ve aşağıdaki resimdede göründüğü üzere avatar alırken karsı taraftan (kısayolla karsı tarafın avatarını alma) hata veriyor ve kapatılıyor.yardımcı olabilecek arkadaş varmı?nasıl düzeltebilirim?teşekkürler...

messenger7mhth

yokmu cevap verecek birisi?fikiri olandamı yok koca sitede?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2006       Mesaj #524
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kopdagli adlı kullanıcıdan alıntı

msn 7.5 türkçe kullanıyorum ne zaman oldu bilmiyorum ancak oturum açtığımda yada bana mail geldiğinde ses alamıyorum.adresim hotmail değil msn hiç bir sesi alamıyorum defalarca kaldırıp yükledim ancak sesler yok.lütfen yardımcı olun.
Teşekkürler

Araçlar / Seçenekler / Uyarılar Sesler Kısmına Girip Ayarlarınızı Yapılandırınız.
volkanizer - avatarı
volkanizer
Ziyaretçi
5 Mayıs 2006       Mesaj #525
volkanizer - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar konuyu yanlış yeremi açtım? kimseden cevap yok.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2006       Mesaj #526
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
volkanizer adlı kullanıcıdan alıntı

yokmu cevap verecek birisi?fikiri olandamı yok koca sitede?

Messengerdiscovery live sürümü kısa bir süre sonra çıkacak, onu bekleyiniz.
ankaraturkey - avatarı
ankaraturkey
Ziyaretçi
6 Mayıs 2006       Mesaj #527
ankaraturkey - avatarı
Ziyaretçi
ben msn deki kişi kartımda yazan mail adresi kısmını degiştirip başka bir msn adresi yazmak istiyorum bunun bir yöntemi vardı bilen varsa cevabını bekliyorum

saygılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2006       Mesaj #528
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yönlendirme veya Dediğiniz Gibi Kullandığınız Kişi Kartına Başka Bir Mail Adresini Vermek Şuanda Yok Böyle Birşey Olacağınıda Düşünmüyorum...
Acar83 - avatarı
Acar83
Ziyaretçi
6 Mayıs 2006       Mesaj #529
Acar83 - avatarı
Ziyaretçi
ben netteki bir görüntüyü pc nasıl indirir ve kaydede bilirim yardımlarınız için şimdiden tsk
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2006       Mesaj #530
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Görüntünün Kaynağı Lazım, Kaynağı Bulursanız İndirebilirsiniz. İndirme İşlemleri Kaynak Koduna Göre Değişir Daha Açıklayıcı Bilgi Verirseniz Detaylı Yardımcı Olabilirim.