Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 54

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.721 Cevap: 3.874
talos - avatarı
talos
Ziyaretçi
6 Mayıs 2006       Mesaj #531
talos - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim bi sorum var live messenger en son sürümünü kullanıyorum bilgisayarımın başına geçipte arkadaşlarımın messengerlerini açmalarına gıcık olmaya başladım messengerimin sadece bana ait olmasını nasıl saglarım
Sponsorlu Bağlantılar
atif - avatarı
atif
Ziyaretçi
6 Mayıs 2006       Mesaj #532
atif - avatarı
Ziyaretçi
windovs live messenger ve çoklu oturum açma yamasınıda yükledim sorynsuz çalışıyodu 06.05.2006 tarihi itibariyle windovs live messengerin son sürümünü yükledim fakat çoklu oturum çama çalışmıyo son sürüm eski çoklu oturum açmayı desteklemiyormu ne yapmam gerekir
Sponsorlu Bağlantılar
ankaraturkey - avatarı
ankaraturkey
Ziyaretçi
6 Mayıs 2006       Mesaj #533
ankaraturkey - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
CrasHofCinneT adlı kullanıcıdan alıntı

Yönlendirme veya Dediğiniz Gibi Kullandığınız Kişi Kartına Başka Bir Mail Adresini Vermek Şuanda Yok Böyle Birşey Olacağınıda Düşünmüyorum...

kişi kartındaki msn adresi yerine başka bir adres yazılıyormu diye sormuştum bu yanıtı vermişin ilgin için teşekkürler ama bunu yapanlar var bende biliyordum ama aradan zaman geçice unutmuşum
bunun bir yöntemi vardı ama neydi hatta listemde bu yöntemi yapan biri vardı ama bunu farkedince sildim çünki öyle bir adresin olması münkün degildi mailinde nokta işareti kullanıyordu fason yani kişi kartında kendi ekledi beni listesine ben eklemeye çalıştıgımda böyle bir adres yok die uyarı verdi
şimdi fason oldugu için başkası sizi ekleyemiyor sadece siz ekleyebiliyorsunuz o kişiyi msn ye fason oldugu için
bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

saygılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
6 Mayıs 2006       Mesaj #534
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
talos adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim bi sorum var live messenger en son sürümünü kullanıyorum bilgisayarımın başına geçipte arkadaşlarımın messengerlerini açmalarına gıcık olmaya başladım messengerimin sadece bana ait olmasını nasıl saglarım

Yakında çıkacak olan Messenger Plus! Live'ın ihtiyacınızı giderebilecek bir şifreleme özelliği olabilir. Yayınlandığında duyuracağız.

Alıntı
atif adlı kullanıcıdan alıntı

windovs live messenger ve çoklu oturum açma yamasınıda yükledim sorynsuz çalışıyodu 06.05.2006 tarihi itibariyle windovs live messengerin son sürümünü yükledim fakat çoklu oturum çama çalışmıyo son sürüm eski çoklu oturum açmayı desteklemiyormu ne yapmam gerekir

En son sürüm WLM çoklu oturum açma yaması aşağıdaki bağlantıda mevcut:
Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger

Alıntı
ankaraturkey adlı kullanıcıdan alıntı

kişi kartındaki msn adresi yerine başka bir adres yazılıyormu diye sormuştum bu yanıtı vermişin ilgin için teşekkürler ama bunu yapanlar var bende biliyordum ama aradan zaman geçice unutmuşum
bunun bir yöntemi vardı ama neydi hatta listemde bu yöntemi yapan biri vardı ama bunu farkedince sildim çünki öyle bir adresin olması münkün degildi mailinde nokta işareti kullanıyordu fason yani kişi kartında kendi ekledi beni listesine ben eklemeye çalıştıgımda böyle bir adres yok die uyarı verdi
şimdi fason oldugu için başkası sizi ekleyemiyor sadece siz ekleyebiliyorsunuz o kişiyi msn ye fason oldugu için
bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

saygılar

Email adreslerinde nokta karakteri olabilir, passport'a kayıtlı tüm email adreslerinde passport oturumu açılabilir, fakat gerçekte olmayan bir email adresini doğrulamak mümkün değildir. Aşağıdaki bağlantıda daha detaylı bilgi mevcut:
Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
roccoksk - avatarı
roccoksk
Ziyaretçi
7 Mayıs 2006       Mesaj #535
roccoksk - avatarı
Ziyaretçi
bende dün pc me format attıktan sonra msn 7.5 i kurdum ama bir türlü oturum acamıyorum herseyi denedim ama yinede olmuyor sizce ne yapmalıyım başka???
zeki_ce - avatarı
zeki_ce
Ziyaretçi
7 Mayıs 2006       Mesaj #536
zeki_ce - avatarı
Ziyaretçi
Selam messengerin son sürümü liveyi yeni kurdum.Oturum açtığımda Windows installer messengeri yeniden kurmaya çalışıyor ve kapanıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.Windows XP kullamıyorum.Şimdiden teşekkürler...
Mack - avatarı
Mack
Ziyaretçi
7 Mayıs 2006       Mesaj #537
Mack - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar msn beta yükledim biraz fazla işlemci yediğinden 7.5 döndüm ama sesler çıkmıyor.Denetim masasından kendim ekleyim dedim ama olmuyor.Sesleri geri getirebilmek için defalarca onarma ve tekrar yükleme yapmama rağmen çözüm bulamadım...

Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...
ilknur80 - avatarı
ilknur80
Ziyaretçi
7 Mayıs 2006       Mesaj #538
ilknur80 - avatarı
Ziyaretçi
mrb,
ben msn 7.0 kullanıyorum çünkü msn7.5 ve msn 8.0 da 80048820 hatası veriyorr.Msn Mad
söylenen her işlemi yaptım ama bi sonuç vermedi ama ben de artık 8.0 kullanmak istiyorum.
yardımcı olursanız sevinirim.. Msn Embarrassed
sefa_58 - avatarı
sefa_58
Ziyaretçi
7 Mayıs 2006       Mesaj #539
sefa_58 - avatarı
Ziyaretçi
mrb:
ilknur80

Aşağıdaki adresten run this file linkinde bulunan register-messenger-dll-files.bat dosyasını indirip çalıştırman yeterli.mesenger için gerekli olan bir kaç dosyayı register etmeni sağlıyor ve sorun genelde msnin 7.0 versiyonu ve üstünde çıkıyor.
Bu çekeceğiniz bir bat dosyasıdır. Bu dosyayı çalıştırdığınızda msnin kullandığı
Softpub.dll
Wintrust.dll
Initpki.dll
Rsaenh.dll
Mssip32.dll
Cryptdlg.dll
Msxml3.dll
dosyalarını registery ediyor.isterseniz aşağıdaki linkden bat dosyasını çekin istersenizde aşağıdaki komutları registery işlemek için Başlat - Çalıştırdan bu komutları tek tek yazın.Bu şekilde bu dll dosyaları registerye yazılacak ve sorununuz giderilecektir.

regsvr32 Softpub.dll /s
regsvr32 Wintrust.dll /s
regsvr32 Initpki.dll /s
regsvr32 Rsaenh.dll /s
regsvr32 Mssip32.dll /s
regsvr32 Cryptdlg.dll /s
regsvr32 Msxml3.dll /s

::::::>B.U.R.D.A.N<::::::::
Sorununuz bu şekilde çözülecektir.
SGP_K@JMER - avatarı
SGP_K@JMER
Ziyaretçi
8 Mayıs 2006       Mesaj #540
SGP_K@JMER - avatarı
Ziyaretçi
benim sorunum msn den hiç bir ses çıkmıyor ne pnline olan kişilerin nede titreşimden ses var hiç bir şekilde ses yok (NeutralizeR) adminim verdiğin önerileride tamamen uyguladım yine sonuç vermedi şimdi birde otamatik oturum açmama gibi bir sorun daha çıktı iyice bıktırdı beni bu msn msn live 8.0 kurdum sonra kaldırıp 7.5 kurdum ondan sonradır böyle makinada plus ta yüklü bunlardan hangisi sorun yaparki başka bişeyde gelmiyor aklıma