Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 55

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.708 Cevap: 3.874
mattafix - avatarı
mattafix
Ziyaretçi
8 Mayıs 2006       Mesaj #541
mattafix - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben live messenger yukledim ama onda mail nutonuna bastigimda maillerimi goremiyorum.internet explorer istiyomuss..ama ben firefoz kullaniyrum acaba bu sorunu nasil cozebilirizzz.??
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Mayıs 2006       Mesaj #542
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
roccoksk adlı kullanıcıdan alıntı

bende dün pc me format attıktan sonra msn 7.5 i kurdum ama bir türlü oturum acamıyorum herseyi denedim ama yinede olmuyor sizce ne yapmalıyım başka???

Teknik bilgi vermeden yardımcı olamayız. Her şeyi denemekten neleri kastettiğinizi ve aldığınız hata kodunu belirtmeniz gerekiyor. Bu konunun ilk mesajında belirtmeniz gereken teknik detaylar mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
zeki_ce adlı kullanıcıdan alıntı

Selam messengerin son sürümü liveyi yeni kurdum.Oturum açtığımda Windows installer messengeri yeniden kurmaya çalışıyor ve kapanıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.Windows XP kullamıyorum.Şimdiden teşekkürler...

Windows Installer'ı yeniden kurmayı deneyin. Başarısız olursanız ilgili hata kodunu belirtin.
Downloading the Windows Installer 3.1 (v2)

Alıntı
SGP_K@JMER adlı kullanıcıdan alıntı

benim sorunum msn den hiç bir ses çıkmıyor ne pnline olan kişilerin nede titreşimden ses var hiç bir şekilde ses yok (NeutralizeR) adminim verdiğin önerileride tamamen uyguladım yine sonuç vermedi şimdi birde otamatik oturum açmama gibi bir sorun daha çıktı iyice bıktırdı beni bu msn msn live 8.0 kurdum sonra kaldırıp 7.5 kurdum ondan sonradır böyle makinada plus ta yüklü bunlardan hangisi sorun yaparki başka bişeyde gelmiyor aklıma

Alıntı
Mack adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar msn beta yükledim biraz fazla işlemci yediğinden 7.5 döndüm ama sesler çıkmıyor.Denetim masasından kendim ekleyim dedim ama olmuyor.Sesleri geri getirebilmek için defalarca onarma ve tekrar yükleme yapmama rağmen çözüm bulamadım...

Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

Ekteki zip dosyasını indirin, içinden çıkan msnmsgr75sounds.reg dosyasına çift tıklayın ve gelen soruyu onaylayın. Denetim Masası > Ses Efekti ayarları altından MSN Messenger seslerinin gelip gelmediğini kontrol edin.
Ek: msnmsgr75sounds.zip
Alıntı
mattafix adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar ben live messenger yukledim ama onda mail nutonuna bastigimda maillerimi goremiyorum.internet explorer istiyomuss..ama ben firefoz kullaniyrum acaba bu sorunu nasil cozebilirizzz.??

Internet Explorer'ın Windows'un bir parçasıdır. Kullanmıyor olsanız da, yerine alternatif bir tarayıcı kullanıyor olsanız da sisteminizde bulunmalıdır. Eğer sorunuz Messenger'daki tüm bağlantıların ve Gelen Kutusu bağlantısının Firefox'ta nasıl açılabileceğine işaret etmekse, şimdilik bu mümkün görünmüyor. En azından StuffPlug Live sürümü çıkana kadar. StuffPlug'ın böyle bir özelliği mevcut, fakat WLM uyumlu Plus! ve Stuffplug sürümleri henüz bulunmamakta.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
mattafix - avatarı
mattafix
Ziyaretçi
9 Mayıs 2006       Mesaj #543
mattafix - avatarı
Ziyaretçi
tesekkkurler cvp. icin stuffplugi daha once kullaniyodum zaten
dort gozle bekliyoruz wlm uyumkusunu
onur35 - avatarı
onur35
Ziyaretçi
10 Mayıs 2006       Mesaj #544
onur35 - avatarı
Ziyaretçi
msn 7,5 war ayrıca msn plus yüklü.

msne giriyorum güzel bir şekilde ama kişilerin bazıları beni çevrimdışı görüyor.

yani bazılarda normal açık bazılarında kapalı gözüküyorum.

bunu yapan program war ama hiçbiri bende yok hiç bi yüklemeden oldu.

msni yükleyip sildip plusı kaldırdım sorun gene war.

ama msn tam kalkmıyo yani ekle kaldırdan ama tekrar kurudugmda beni tanıyor smileyler kalıyor.

komple kalkmıyor.

ayrıca msn şarkı dinleyenler şarkıları görüküyor ama normalde mavi altı çizili ve tıklayınca arama yapıyor.

artık şöyle oldu (resimdeki gibi)

msn6vn

bunların nasıl geçecegini bilen warsa lütfen yazsın...

bence sorun için komple kalksa tekrar kursam olacak ama kaldırınca herşeyi kalkmıyo program filestan o klasörü silsem dani bi yerde smiley ve tanımlama bilgileri v.b. şeyler kalıyo...
caner gözübüyük - avatarı
caner gözübüyük
Ziyaretçi
10 Mayıs 2006       Mesaj #545
caner gözübüyük - avatarı
Ziyaretçi
msn discovery aktif olduğu zaman çoklu oturumu açamıyorum. ama kapattığım zaman istediğim kadar oturum açıyorum. daha sonra tekrar discovery programını başlatıyorum. ama bu benim işime gelmiyor. çünkü çoklu oturum açamadığım zaman kapatınca açık olan oturumlarda kapanıyor. bunu nasıl eengelleyebilirim.
ProkopiuSVon - avatarı
ProkopiuSVon
Ziyaretçi
10 Mayıs 2006       Mesaj #546
ProkopiuSVon - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaslar msn sifrelemenin bir yolu varmı yani sifre girilmeden acılmayacak sekilde olacak sekilde.konustuklarımı deil komple msn programını sifrelemek için bir yama yada program varmı güvenlik kodu gibi birsey.Şimdiden tesekkurler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2006       Mesaj #547
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
caner gözübüyük adlı kullanıcıdan alıntı

msn discovery aktif olduğu zaman çoklu oturumu açamıyorum. ama kapattığım zaman istediğim kadar oturum açıyorum. daha sonra tekrar discovery programını başlatıyorum. ama bu benim işime gelmiyor. çünkü çoklu oturum açamadığım zaman kapatınca açık olan oturumlarda kapanıyor. bunu nasıl eengelleyebilirim.

MSN Discovery Çoklu Oturum Açmayı Desteklemez, Bir Kaç Yöntem İle Açabilirsiniz Fakat Ufak Sorunlara Rastlıyabilirsiniz, Tavsiyem Discovery Kurulu İlen Çoklu MSN Açmayın. Discovery'den Çıkış Yaparsanız Açık Olan Bütün MSN'ler Kapanır Programlar Birlikte Çalışıyor. En İyisi Bilgisayarınız Açıldığı Zaman Bir Kez Başlat / Program MSN Discovery Kısmından Bir Kez Kapatın ve Tekrar Aynı Yerden Açın. Sorun Devam Etmez Sanırım.

Alıntı
ProkopiuSVon adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaslar msn sifrelemenin bir yolu varmı yani sifre girilmeden acılmayacak sekilde olacak sekilde.konustuklarımı deil komple msn programını sifrelemek için bir yama yada program varmı güvenlik kodu gibi birsey.Şimdiden tesekkurler.

Böyle Bir Şey Mevcut Değil, MSN'De Zaten Size Ait Bir Şifre Var Yapımcılar Programıda Şifrelemeye Gerek Olmadığını Düşüdüler Sanırım =)

Ancak Bizim Keskin Zekamız Sayesinde Böyle Birşeyide Mevcut Kılıyoruz Aklımda Yanan Işık İle Sizi Yönlendiriyorum,

Barbar Klasör Kilidi - Klasör Şifreleme Programı

Yukarıdaki Program Klasörleri Şifreler, Şifrelenen Klasörler Çalışmaz Hale Gelir.!

Programı İndirip Kurun Bilgisayarım / C / Program Files / MSN Messenger Klasörünü Şifreleyin ve MSN Çalışmaz Hale Gelsin.! Şifreyi Kaldırırsanız Klasörden Tekrar eski Haline Döner.

İyi Günler Msn Wink
Son düzenleyen Blue Blood; 10 Mayıs 2006 23:06 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ProkopiuSVon - avatarı
ProkopiuSVon
Ziyaretçi
11 Mayıs 2006       Mesaj #548
ProkopiuSVon - avatarı
Ziyaretçi
yardımlarınız için cok cok tesekkur ederim sizleri seviyorumMsn Happy
ercan2044 - avatarı
ercan2044
Ziyaretçi
11 Mayıs 2006       Mesaj #549
ercan2044 - avatarı
Ziyaretçi
msnde arkadaşlarmın gönderdikleri bana gelmiyor..onlar geldiğini sanıyor ama gelmiyor sorun ne olabilir acaba
aslanbey - avatarı
aslanbey
Ziyaretçi
11 Mayıs 2006       Mesaj #550
aslanbey - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar selamlar.benim sorunum msn göz kırpmaları gönderemez oldum.
sürekli flashplayerı yüklemem gerektiği ifadesi çıkıyor.ama flashplayerı yükleyemiyorum.daha önceleri böyle bir problem yoktu teşekkürler