Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 56

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.721 Cevap: 3.874
melisrenan - avatarı
melisrenan
Ziyaretçi
12 Mayıs 2006       Mesaj #551
melisrenan - avatarı
Ziyaretçi
ben gmail hesabı ile msn kullanıyorum ve kendime bi space yaptım ancak bi kaçgündür space simgesi msnimda çıkmıyor. Kendi kişi kartım ve listemdeki tüm kişi kartlarında "şuanda bu alana ulaşılamıyor lütfen daha sonra deneyin yazıyor." ama bi kaç gündür hiç bi değişme olmadı bunun nedeni msn servisinden mi kaynaklanıyor ve bu sorunu nasıl çözebilirm. ayrıca başka hesaplardan bakınca kendi space'imi görebiliyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
12 Mayıs 2006       Mesaj #552
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
melisrenan adlı kullanıcıdan alıntı

ben gmail hesabı ile msn kullanıyorum ve kendime bi space yaptım ancak bi kaçgündür space simgesi msnimda çıkmıyor. Kendi kişi kartım ve listemdeki tüm kişi kartlarında "şuanda bu alana ulaşılamıyor lütfen daha sonra deneyin yazıyor." ama bi kaç gündür hiç bi değişme olmadı bunun nedeni msn servisinden mi kaynaklanıyor ve bu sorunu nasıl çözebilirm. ayrıca başka hesaplardan bakınca kendi space'imi görebiliyorum.

Sunucu tabanlı bir sorun gibi görünüyor. Emin olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanıp sorununuzu doğrudan ilgililere bildirebilirsiniz:
MSN Spaces Support
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
lady_arzu - avatarı
lady_arzu
Ziyaretçi
14 Mayıs 2006       Mesaj #553
lady_arzu - avatarı
Ziyaretçi
MerhabaLar arkadaşLar benim bir sorum oLucaktı..!!

GeçenLerde Windows Live Messenger'ın tüm passport hesaplarında davetiye gerekmeden oturum açılmasına izin verilen public beta sürümünü yükLedim ama msn space aLanLarı gözükmediğinden siLdim..!! Yani bende gözükmedi diğer arkadaşLarımda gözükmüş neyse daha sonra programı siLip tekrardan msn 7.5 yükLedim ama bu sefer sesLer titreşimLer ve msn space aLanım yok oLdu giremiyorum arkadaşLarımın msn spaceLerine ve kendi msn space aLanım gözükmüyor..!!

Ses ve titreşim oLayını çözdüm de msn space oLayını bir türLü çözemedim tekrar geri geLmesi için msn space aLanLarına bakabiLmem için ne yapmam Lazım msn 7.5 yükLü şuanda...!!!

CevapLarınız için Şimdiden teşekkürLer..!!

SaygıLarımLa....!!!
Joesque - avatarı
Joesque
Ziyaretçi
15 Mayıs 2006       Mesaj #554
Joesque - avatarı
Ziyaretçi
evet arkada$Lar msn 7.0. kuLLaniyorum hic ßir smiLeyi ekLeyemiyorum saq tu$ta ekLe cıkmıyor yardim ederseniz sewinirim..

T$kkürLer.
rose_ - avatarı
rose_
Ziyaretçi
15 Mayıs 2006       Mesaj #555
rose_ - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar bende mns 7.5 vardı sonra windows live messenger yükledim ama bazı sorunlar çıkarıodu ve tekrardan msn7.5 kullanmak istiorum ama kuramıorum program ekle kaldırdan eski msn7.5 kaldıramıorum ve bu yüsden tekrar kuramıorum bana yardımcı olursanıs sevinirim teşekkürle
emretumen - avatarı
emretumen
Ziyaretçi
16 Mayıs 2006       Mesaj #556
emretumen - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarda ne hotmail adresimi acabiliyorum nede msn e girebiliorum
""Proxy sunucunuz cewrimdısı weya proxy ayarlarınız gecersiz"" bunu nasıl düzeltebilirim..?
selsel24 - avatarı
selsel24
Ziyaretçi
16 Mayıs 2006       Mesaj #557
selsel24 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar hepınıze kolay gelsın benım bır sorunum var.msn calısmıyor hıcbır sekılde saat ayarına baktım yıne olmadı windows guvenlık duvarı ayarlarını kontrol ettım yıne calısmadı.onceden wındows msn calısıyodu su anda o da calısmıyor.hatta mynet maıl adresıme bıle gıremıyorum.ama ınternet var skype calısıyor.ne yaptımsa olmadı.lutfen yardım

ARKADASLAR YARDIM EDEN YOK MU
Son düzenleyen NeutralizeR; 29 Mayıs 2006 18:47
volkanizer - avatarı
volkanizer
Ziyaretçi
18 Mayıs 2006       Mesaj #558
volkanizer - avatarı
Ziyaretçi
selamlar.Messenger Discovery Live Beta yı az önce yükledim ancak diğer discovery de karşılaştıgım gibi hata veriyor ve kapatılıyor.ayrıca görüntü resmi çalma kısayoluda aynı şekilde çalışmıyor,en azından bende bir işe yaramıyor.herkısayolu denedim ancak sonuç alamadım.bunun ayrı bir püf noktası varmı?birde messenger plus da kullanıyorum.çakışma olabilirmi?teşekkürler.
hilalsu - avatarı
hilalsu
Ziyaretçi
19 Mayıs 2006       Mesaj #559
hilalsu - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle herkese selam... eğer böyle bi konu varsa şimdiden kusura bakmayın
Karşı taraftaki kişi ileti yazarken bazen o iletiyi siler,tabi merak ederiz ne yazdıda sildi diye ..Bize göndermesede ,o ileti yazarken ne yazdığını bizim msnde gösteren bir program araştırıyorum,Eğer varsa bana yardımcı olurmusunuz...
Teşekkürler
Son düzenleyen NeutralizeR; 29 Mayıs 2006 18:33
D.a.w.N - avatarı
D.a.w.N
Ziyaretçi
19 Mayıs 2006       Mesaj #560
D.a.w.N - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
lady_arzu adlı kullanıcıdan alıntı

MerhabaLar arkadaşLar benim bir sorum oLucaktı..!!

GeçenLerde Windows Live Messenger'ın tüm passport hesaplarında davetiye gerekmeden oturum açılmasına izin verilen public beta sürümünü yükLedim ama msn space aLanLarı gözükmediğinden siLdim..!! Yani bende gözükmedi diğer arkadaşLarımda gözükmüş neyse daha sonra programı siLip tekrardan msn 7.5 yükLedim ama bu sefer sesLer titreşimLer ve msn space aLanım yok oLdu giremiyorum arkadaşLarımın msn spaceLerine ve kendi msn space aLanım gözükmüyor..!!

Ses ve titreşim oLayını çözdüm de msn space oLayını bir türLü çözemedim tekrar geri geLmesi için msn space aLanLarına bakabiLmem için ne yapmam Lazım msn 7.5 yükLü şuanda...!!!

CevapLarınız için Şimdiden teşekkürLer..!!

SaygıLarımLa....!!!

bu sorunun tıpa tıp benzeri bende de var..

aynı şeyleri yaptım şimdi msn spaces alanı gözükmüyor sadece mail var Msn Confused

birde başka çok önemli sorunum var..

Arkadaşlar bu bir çok arkadaşımda olmaya başladı konuşurken birden dosya gönderiyor "buna tıkla içinde özel resimlerim var" falan bu tür isimlerle dosya gönderiyor karşıadki kişinin elinde olmadan buna bi çözüm yokmu anti virüs de galiba bişey yapamamış bu konu hakkında bir bilgisi olan başına gelen var mı?

msn cry

örnek bakın yine geldi şu an

" resimlerime baksana http://westkoast.free.fr/pictures_43092_resim.zip < cok ozel pozlar verdim birsey yazma utanirim
msn grin"

böle diyor tıklamayın!!..