Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 57

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.708 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2006       Mesaj #561
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/5746-yeni-msn-virusu-hakkinda-yardim.html
Cevaplandı
Sponsorlu Bağlantılar
ayurdakos - avatarı
ayurdakos
Ziyaretçi
20 Mayıs 2006       Mesaj #562
ayurdakos - avatarı
Ziyaretçi
Mehaba arkadaşlar
anlamadığım bir nokta var.
Sponsorlu Bağlantılar
burdan messenger discovery exe dosyasını indirdim ama kurma aşamasına geçtiğimde norton tarafından yüksek risk olasılığı nedeniyle bloke edilmek zorunda kaldı.Nasıl bir yöntem izleyip kurayım programı.
Ayrıca msx adminlerine sorum;madem burada downloadlar koymuşsunuz neden scan virus yapmadan koydunuz.Enterasan geldi.Mantıklı bir açıklaması vardır umarım.Herkese teşekkürler.
bye
efendy_tr - avatarı
efendy_tr
Ziyaretçi
22 Mayıs 2006       Mesaj #563
efendy_tr - avatarı
Ziyaretçi
s.a arkdaşlar msn mesenger 7,5 kullanıyorum msn nimden hiç bir türlü ses gelmiyor gerek titresşim oturum açma mesaj gönderme sesi gibi sorun kaynağına yönelik bir çok şey denedim ama başarılı olamadım bir tek msn de oluyo bu olay seçeneklerden uyarı ve iltiler bölümünden sesleri tıklıyorum progrmlara ait ses dosyaları çıkıyor fakat msn mesenger pasif durumda ve altında hiç bir türlü ses dosyaasyı yok ekleleme de olmuyo ne iş anlamdım eğer yardımcı olabilirsiniz çok sevineceğim olmassa format atcam artık he bu arada bir çok kez msn ve paketleri sildim yeni baştan yükledim sorun düzelmdedi tekrardan teşekürler

selametle...
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
22 Mayıs 2006       Mesaj #564
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ayurdakos adlı kullanıcıdan alıntı

Mehaba arkadaşlar
anlamadığım bir nokta var.
burdan messenger discovery exe dosyasını indirdim ama kurma aşamasına geçtiğimde norton tarafından yüksek risk olasılığı nedeniyle bloke edilmek zorunda kaldı.Nasıl bir yöntem izleyip kurayım programı.
Ayrıca msx adminlerine sorum;madem burada downloadlar koymuşsunuz neden scan virus yapmadan koydunuz.Enterasan geldi.Mantıklı bir açıklaması vardır umarım.Herkese teşekkürler.
bye

bu program sagdan soldan ındırılerek sıteye koyulmuş bır program deıl bu program bu sıte tarafından turkcelestırılmıs bır programdır ayrıca bagzı antıvırusler bu gıbı hatalar werebılıyor nasıl yuklıyeyım dersen antıvırus programını kısa surelıgıne devre dısı bırak

Alıntı
efendy_tr adlı kullanıcıdan alıntı

s.a arkdaşlar msn mesenger 7,5 kullanıyorum msn nimden hiç bir türlü ses gelmiyor gerek titresşim oturum açma mesaj gönderme sesi gibi sorun kaynağına yönelik bir çok şey denedim ama başarılı olamadım bir tek msn de oluyo bu olay seçeneklerden uyarı ve iltiler bölümünden sesleri tıklıyorum progrmlara ait ses dosyaları çıkıyor fakat msn mesenger pasif durumda ve altında hiç bir türlü ses dosyaasyı yok ekleleme de olmuyo ne iş anlamdım eğer yardımcı olabilirsiniz çok sevineceğim olmassa format atcam artık he bu arada bir çok kez msn ve paketleri sildim yeni baştan yükledim sorun düzelmdedi tekrardan teşekürler

selametle...

dostum programı kaldır tekrar kur formata gerek yok zaten beta olmasına ramen 8.0 ı kur memnun kalıcaksın sıtede mevcut
efendy_tr - avatarı
efendy_tr
Ziyaretçi
22 Mayıs 2006       Mesaj #565
efendy_tr - avatarı
Ziyaretçi
bu msn 8.0 için hackerlerın yaptığı bir program diyorlar yani pek güvenli değilmiş ikinici sorum ise msn mesenger discovery msn 8.0 entegreli mi 7.5 de ki gibi çalışıırmı

teşekkürler
fecibay - avatarı
fecibay
Ziyaretçi
23 Mayıs 2006       Mesaj #566
fecibay - avatarı
Ziyaretçi
windows messencer live 8.0 yükledim sonra 1 gün calıştı ve ardından üzerine türkçe ekledim ondan sonra şimdi msn acılır acılmaz kapanıyor ve en son olarak buradanda indirdim ama gene aynı sinir yaa ne yapmam lazım
safarinet - avatarı
safarinet
Ziyaretçi
24 Mayıs 2006       Mesaj #567
safarinet - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar msn messenger 7.5 yüklü pc de bunu ama yazı karakterini degiştirmek istedigim zaman msn donuyo kilitleniyor.sadece bi ilk önce yaptıgım adresiminki degişiyo başka bi adresimle oturum açmak istedigimde hemen pc donuyo atıyo beta 8 i yükledigim halde aynı yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Arkadaşlar pc lerimde bi pc kurup acronic clone yapmıştım o zaman msn deneme yapmıştım yazı karakteri filan ama diger pc hatta şuanda o pc de bile başka bi oturum yazı karakterini degiştirmek istedigim zaman msn donuyo kilitleniyor.sadece bi ilk önce yaptıgım adresiminki degişiyo başka bi adresimle oturum açmak istedigimde hemen pc donuyo atıyo beta 8 i yükledigim halde aynı yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
Emine Demirkalp - avatarı
Emine Demirkalp
Ziyaretçi
25 Mayıs 2006       Mesaj #568
Emine Demirkalp - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben Emine,
Windows XP isletim sistemi, Kaspersky virüs programi ve MSN 7.5 ' i kullaniyorum.
Sorunum su, msn' de biri bana mesaj gönderdigi zaman mesaj kutusu otomatik olarak ekrana açiliyor. Bunu nasil engelleyebilirim. mesaj geldiginde sadece taskbar' da yanip sönerek görmek istiyorum. Bilmem anlatabildim mi derdimi.
Simdiden tesekkür eder ve iyi bir gün dilerim.
Saygilar
Emine
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
25 Mayıs 2006       Mesaj #569
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
fecibay adlı kullanıcıdan alıntı

windows messencer live 8.0 yükledim sonra 1 gün calıştı ve ardından üzerine türkçe ekledim ondan sonra şimdi msn acılır acılmaz kapanıyor ve en son olarak buradanda indirdim ama gene aynı sinir yaa ne yapmam lazım

Arkadaşım yapman gereken şey, önceki Messenger 8.0 ı ve tüm eklentilerini Bilgisayardan tamamen kaldır.

Herhangi bir eklentiye gerek kalmadan TÜRKÇE çalışan Live Messenger 8.0'ı Aşağıdaki Linkten indirip kurabilirsiniz...

Windows Live Messenger Beta 8.0.0689 TÜRKÇE

Alıntı
efendy_tr adlı kullanıcıdan alıntı

bu msn 8.0 için hackerlerın yaptığı bir program diyorlar yani pek güvenli değilmiş ikinici sorum ise msn mesenger discovery msn 8.0 entegreli mi 7.5 de ki gibi çalışıırmı

teşekkürler

Arkadaşım Live Messengerin Final Sürümü Henüz çıkmadı ama gönül rahatlığı ile " Windows Live Messenger Beta 8.0.0689 TÜRKÇE " bu adresten indirip kullanabilirsiniz. Diğer sorunuza gelince, MessengerDiscovery Live TR Beta Sürümü MSN Messenger 7.5 ve Windows Live Messenger Beta sürümleri ile uyumludur. Daha Detaylı Bilgi için her zaman https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/5708-messengerdiscovery-live-tr-beta.html
Son düzenleyen ahmetseydi; 25 Mayıs 2006 09:14 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
maxrim - avatarı
maxrim
Ziyaretçi
25 Mayıs 2006       Mesaj #570
maxrim - avatarı
Ziyaretçi
kardeşler bana msn space'de girildinde müzik dinlenmesini söylerseniz sevinirim