Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 59

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.693 Cevap: 3.874
abiente01 - avatarı
abiente01
Ziyaretçi
30 Mayıs 2006       Mesaj #581
abiente01 - avatarı
Ziyaretçi
benim sorunum sizin için çk basit hemen ynıtlayabilirseniz sevinirim forumda aradım ama gözüme çarpmadı
msn yi açabiliyorum çünki şifre otomatik ama şifreyi unuttum başka şlemler için lazım yıldız şeklinde görünüyor biliyorsunuz nasıl görünür hale getiririm
Sponsorlu Bağlantılar
msn beta kullanıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2006       Mesaj #582
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
abiente01 adlı kullanıcıdan alıntı

benim sorunum sizin için çk basit hemen ynıtlayabilirseniz sevinirim forumda aradım ama gözüme çarpmadı
msn yi açabiliyorum çünki şifre otomatik ama şifreyi unuttum başka şlemler için lazım yıldız şeklinde görünüyor biliyorsunuz nasıl görünür hale getiririm

Sponsorlu Bağlantılar
msn beta kullanıyorum

MessenPass & MSN Şifre Bulucular (Hack Değil)

Yukarıdaki Linki İncelerseniz, Aradığınız Alternatifleri Bulabilirsiniz.

Linki İncelemeniz Yeterlidir.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
31 Mayıs 2006       Mesaj #583
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
# 580 deki mesajıma bi çözüm bulabilirmiyiz ?
zerdust - avatarı
zerdust
Ziyaretçi
1 Haziran 2006       Mesaj #584
zerdust - avatarı
Ziyaretçi
microsoft messenger klasörü içindeki dosyaları (mesela göz kırpmalar ya da emoticonları) hangi programla açıp bakabiliriz msn harici? örn. ACDSee ya da hangi programla?
rapper - avatarı
rapper
Ziyaretçi
1 Haziran 2006       Mesaj #585
rapper - avatarı
Ziyaretçi
slm beyler benmki büyük bi sorun...beni kişi listesine ekleyenlerin ekleme talebi gelmiyo bana...uzun zamandır böyle...nedeni ne olabilir..ve de çözümü???
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
1 Haziran 2006       Mesaj #586
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
rapper adlı kullanıcıdan alıntı

slm beyler benmki büyük bi sorun...beni kişi listesine ekleyenlerin ekleme talebi gelmiyo bana...uzun zamandır böyle...nedeni ne olabilir..ve de çözümü???

ayarlar>>secenekler>gizlilik>başkaları beni kişi listesine eklediginde beni uyar
MFSOS - avatarı
MFSOS
Ziyaretçi
1 Haziran 2006       Mesaj #587
MFSOS - avatarı
Ziyaretçi
BİR SORU DA BENDEN .. BİR TÜRLÜ HALLEDEMEDİM ... KİŞİ LİSTEMDEKİ BAZILARINI ENGELLEMİŞTİM DAHA ÖNCEDEN ... ENGELLEMEYİ KALDIRIP TEKRAR MESSENGERİ AÇTIĞIMDA HALA ENGELLİ OLARAK AÇILIYOR ... VE DİĞER BİR KONUDA MESSENGER YAKLAŞIK 5 DK DA AÇILIYOR ... DİĞER MSN HESABIM 20 SN DE AÇILIYOR ... STUFF-PLUG , PLUS VE DİSCOVERY HEPSİNİ BERABER KULLANIYORUM .. ENGELLEME KALDIRMA İŞİNİ HEM PLUS İÇİNDEN HEMDE GİZLİLİK KİŞİLER LİSTESİNDEN KALDIRDIĞIMDA BİLE AYNI DURUM SÖZ KONUSU .. TEKRAR AÇILDIĞINDA HALA ENGELLİ OLARAK GELİYOR ...
İYİ ÇALIŞMALAR İYİ AKŞAMLAR
aZRaiL1907 - avatarı
aZRaiL1907
Ziyaretçi
2 Haziran 2006       Mesaj #588
aZRaiL1907 - avatarı
Ziyaretçi
benim sorunum sadece doğru düzgün bi msn 7,5 kullanabilmek..
artık sıyırmak üzereyim...
80048883 diye bi msj almaya başladım...
bazı forumlarda regeditle ilgili yöntemler gördüm ama uygulamama rağmen sonuç alamadım...
live 8.0 beta kurmaya kalktım 1603 hata kodu aldım...
bunun için sistemdeki agentları kapatım yeniden kurmayı deneyin deniyo denedim yine başaramadım...
sistemde ne kadar msn ile ilgili program varsa kaldırdım yeniden kurmayı denedim ama ikisinden de sonuç alamadım...
regeditteki msn ile ilgili şeyleri sıfırlamamın bi yolu varmı...
sadece düzgün çalışabilecek bi msn kurmak istiyorum yaaa...Msn HappyMsn Happy
şimdiden sağolun...
rapper - avatarı
rapper
Ziyaretçi
2 Haziran 2006       Mesaj #589
rapper - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
virtuecat adlı kullanıcıdan alıntı

ayarlar>>secenekler>gizlilik>başkaları beni kişi listesine eklediginde beni uyar

işaretliMsn Confused ama hala aynı...
sweet - avatarı
sweet
Ziyaretçi
2 Haziran 2006       Mesaj #590
sweet - avatarı
Ziyaretçi
ne gidene dur ne kalana git derim