Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 6

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.772 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2005       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
honda_cbr600 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar windows xp kullanıyorum ve msn 7.5 sürümünü yükledim.(daha ekran kartı vb hiçbirşey yüklemeden,formattan sonraki ilk haliyle,sadece modem kurulu)
İnternete bağlanıyorum msn sorunsuz çalışıyor fakat bir intrnet sitesine girmek istediğimde hemen MSN ALERTS başlığı altında hata geliyor ve bir daha hiç bir siteye girmiyor.SP2 yükleyince düzeliyor ama SP2 yüklemeden bu sorunun nasıl üstesinden gelebilirim.Acaba bir eklentimi gerektiriyor windows.

Sponsorlu Bağlantılar
Yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler.
Bide sorunun olduğu andaki masaüstü resmi linktedir.
http://img380.imageshack.us/my.php?image=adsz4xh.png

Resmi inceledim sonuç > sp2 bilindiği üzere güvenlikle ilgilidir bilhassa explorer güvenliği ile ilgili > ve siz hiç birşey yüklemeden nette dolaşmağa çıkınca bir ajan program ( spy) makinanıza girmiş ve sizi kendi sitesine yönlendiriyor bunla kalmıyor tüm exploreleri kontrol ediyor > tavsiyem sp2 yüklemeniz > ve spy taraması yapmanız muhtemelen makinanızda bayağı ajan programlar mevcuttur > sözü geçen msn alerts bir yanılgıdan ibarettir sizi şaşırtmak amaçlıdır >kolay gelsin
cann_89 - avatarı
cann_89
Ziyaretçi
6 Kasım 2005       Mesaj #52
cann_89 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar msn nenin yeni sürümünü yükledim 7.5 80048820 hatasını veriyor nasıl düzelte biliriz????* yardımlarınızı bekliyorumMsn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
6 Kasım 2005       Mesaj #53
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
cann_89 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar msn nenin yeni sürümünü yükledim 7.5 80048820 hatasını veriyor nasıl düzelte biliriz????* yardımlarınızı bekliyorumMsn Cry

80048820 no lu hata için..

Msn Messenger ı kapatın.System tray de simgesi de görünmesin.Tamamen çıkış yapın.

Salt köşede yer alan saate iki kere tıklayın; gün, ay ve saat ayarlarınızın doğru olduğuna emin olun..

Eğer doğruysa;

Başlat-->Çalıştır--> a gelin

regsvr32 softpub.dll

yazı ve enter deyin...

Bu kadar...
AceMi21 - avatarı
AceMi21
Ziyaretçi
6 Kasım 2005       Mesaj #54
AceMi21 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşkar msn için göz kırpmaları indiriyorum ama sadece yazı dosyası mco olarak indiriyor ne yapmalıyım aöçamıyorum yardım edebilirmisiniz
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
6 Kasım 2005       Mesaj #55
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle aşağıdaki linkte yer alan Winks Installer programını kurmanız gerek...Programın zip şifresi msxlabs.org dur.
Programı indirip kurduktan sonra mco dosyalarına tıkladığınızda kendiliğinden yüklenecektir.

https://www.msxlabs.org/forum/
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2005       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
evsiz1 adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben msn mesenger aciyorum ve messengerimde kayitli olan kisileri cagiramiyorum tikliyorum uzerini cagirmiyor anlik iletiden acabiliyorum direk cagiramiyorum sebebi ne olabilir pc de eksik programimmi var acaba Birde msn messengerde web camimi actinmiydi bir dakika sonra uykuya geciyor bazan web-cam yok diyor bir turlu sorunumu gideremiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim tesekurler

MSN Messenger Eklentileri Mevcut Anladığıma Göre, MSN Messenger İle İlgili Herşeyi Sisteminizden Kaldırın, Reg Kayıtlarını Silin Yeniden Kurun ve Eklentileri Sitemizde Gösterilen Şekilde Yapılandırın Web Cam Driverını Yeniden Kurun Sistem İle İlgili Değil İse USB Girişini Kontrol Edin Web Cam'da Sorun Varmı Yokmu Bakın.
andev - avatarı
andev
Ziyaretçi
7 Kasım 2005       Mesaj #57
andev - avatarı
Ziyaretçi
CİNNET ABİ MSJ SANA Msn Sad SENİ BULAMADIM CHATTE Msn Sad yada ben kullanamadım orayı Msn Sad

arkadaşlar bnm msn'de ne sorun var bilmiorm ama, ben zamanında msn'e cannibis skin falan yükledim sonra başka skinler yükledim sıkıldıkça sildim fln en son cannibis yükledim sonra kaldırmama ragmen msn kişi listesi arka planında hala o kaldı.Bundan cok rahatsız oluorm başka skinleri yüklerken hata verio yüklenenlerde açsa bile arkada o siyah bi skinde mesela beyaz beyaz sırıtıo edio msn'in içine...Bir başka derdim de msn'de meşgul oldugum zaman ne online olanları haber veriyo nede msn'de hiç bi türlü uyarı sesini çalıyo Msn Sad arkadaşlar msn + bütün eklentileri onlarca defa sildim baştan yükledim olmadı sanki baştan yüklememişim gibi beni tanıyo aynı şekilde giriyo msn'e napcam ben yaa ??? silmem bile işe yaramıyo ? Msn Sad Arkadaşlar bide msn handwriting yükledim ama sonra kaldırdım ekle / kaldırdan ona ragmen her msn'e girdigimde "kill carrot" diye bi sayfaya atıo beni pc de hangi site açıksa onu degişio oraya girip hata veriyo onu nası çözcem ? ACİL YARDIMLARINIZA İHTİYACIM VAR ARKADAŞLAR BEKLİORM HEPİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

abi sorun bu bi yardım edebilcenmi ? hercahi abi ile ugraştık yapamadık sana gönderdi...saolasın...
emrah1223 - avatarı
emrah1223
Ziyaretçi
7 Kasım 2005       Mesaj #58
emrah1223 - avatarı
Ziyaretçi
benimde bi sorum olucak

space sayfamda eskiden istediğim pencereyi istediğim yere sürüklüyodum

şimdi neden olmuyo acaba

şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2005       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
akcao adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR BİŞEY SORACAGIM
CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM (BİLİYORSANIZ)
BENDE YENİ DUYDUM. 7.0 MSN MESSENGER DA BİRDEN FAZLA MSN E BİR ARADA GİREBİLİNİYOMUŞ. NASIL OLDUGUNU SÖYLERMİSİNİZ

https://www.msxlabs.org/forum/showthread.php?t=685

^ Yukarıdaki sayfayı inceleyiniz..
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
7 Kasım 2005       Mesaj #60
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
benozgurumtr adlı kullanıcıdan alıntı

80048820 msn sorun kodu nedir yahu

80048820 no lu hata için..

Msn Messenger ı kapatın.System tray de simgesi de görünmesin.Tamamen çıkış yapın.

Salt köşede yer alan saate iki kere tıklayın; gün, ay ve saat ayarlarınızın doğru olduğuna emin olun..

Eğer doğruysa;

Başlat-->Çalıştır--> a gelin

regsvr32 softpub.dll

yazı ve enter deyin...