Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 61

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.685 Cevap: 3.874
LyKe - avatarı
LyKe
Ziyaretçi
7 Haziran 2006       Mesaj #601
LyKe - avatarı
Ziyaretçi
Mesele Msn Kisitlanmasi
Bir Cihaz Alindi
Sponsorlu Bağlantılar
Bloklandi Msn Işyerinde
Skypee Ile Idare Ediyorum Ama Msn Daha Hoş
Nasil Olacak
Olabilirmi Daha Doğrusu
Benim Bilgim Yetmedi
bu blogu kırabilirmiyim?
MFSOS - avatarı
MFSOS
Ziyaretçi
7 Haziran 2006       Mesaj #602
MFSOS - avatarı
Ziyaretçi
NEDENSE TEKNİK DESTEK ALAMIYORUZ ... FORUM YETKİLİLERİ İLGİLENİRLERSE SEVİNİRİM

Sponsorlu Bağlantılar
bloffer - avatarı
bloffer
Ziyaretçi
8 Haziran 2006       Mesaj #603
bloffer - avatarı
Ziyaretçi
ya benimde msn 7.5 te ses gelmiyor sorun online.waw dosyası silinmiş onu nasıl indirebilirim cvvp verin lütfen

slm benimde msn 7.5 sorun var hiç bir uyarı sesi gelmiyor 8.0 da geliyor 7.5 te gelmiyor sorunu buldum ama nasıl yapılacagını bulamadım online.waw uzantısı silinmiş bunu nasıl bulabilirim veya bir yerden indirebilirim
Son düzenleyen bloffer; 8 Haziran 2006 10:53 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
rainvoice - avatarı
rainvoice
Ziyaretçi
8 Haziran 2006       Mesaj #604
rainvoice - avatarı
Ziyaretçi
live messangeri yükledikten sonra oldu yada msn Plus tan kayanaklandı tam olarak bilmiyorum ama kişi listemde kimsenin kendi adı yazmıyo hepsini mail adresleri ile görebiliyorum ancak !... Msnger'i sildim yeniden kurdum bişey değişmedi bi bilen yardımcı olursa cok sevinirim !... Çözüm nedir !.. yada nerdn kaynaklanıyo !... ilgilenecek olanlara teşekkürler !!. . Turkiye
caner gözübüyük - avatarı
caner gözübüyük
Ziyaretçi
8 Haziran 2006       Mesaj #605
caner gözübüyük - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
rainvoice adlı kullanıcıdan alıntı

live messangeri yükledikten sonra oldu yada msn Plus tan kayanaklandı tam olarak bilmiyorum ama kişi listemde kimsenin kendi adı yazmıyo hepsini mail adresleri ile görebiliyorum ancak !... Msnger'i sildim yeniden kurdum bişey değişmedi bi bilen yardımcı olursa cok sevinirim !... Çözüm nedir !.. yada nerdn kaynaklanıyo !... ilgilenecek olanlara teşekkürler !!. . Turkiye

dostum KİŞİLER - KİŞİ YÖNET - KİŞİLERİ SIRALA seçeneklerini tıkla
daha sonra iki seçenek vardır. GÖRÜNEN AD ve E-POSTA adresi.
sende muhtemelen e-posta adresi aktif. Görünen Ad seçeneğini seçersen düzelecektir.
rainvoice - avatarı
rainvoice
Ziyaretçi
8 Haziran 2006       Mesaj #606
rainvoice - avatarı
Ziyaretçi
caner kardeşim Allah razı olsun ya valla çok makbule geçti problemi ortan kaldırdım sağolasın valla forum arap saçına dönmüş acıkcası kendi mesajımı bulcam die başım döndü !... Okadar baktım msnger da bulamamıştım tekrar teşekkürler !.. Bi ayrıntı adaha var sesler de çalışmıyooo !.... bıkıyom bazen şu ufak tefek problemlersen çok kafa karıştırıyo !...
kendine çok iyi bak !.. görürsen cevaplayıver !...Msn Wink
deli divane - avatarı
deli divane
Ziyaretçi
9 Haziran 2006       Mesaj #607
deli divane - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaslar bana yardimci olsaniz sevinirim,

benim emaile o kadar apik sapik geldiki block ede ede block listem doldu
yani engelliyemiyorum artik
block listemi temizlemeye kalktim silinmiyorda bana yardimci olursaniz sevinirim
ve benim emaili acarken uzun uzun suruyor acilirken sanki birisi yonetiyor gibi bundada bir sorun varmi?
grafikker - avatarı
grafikker
Ziyaretçi
10 Haziran 2006       Mesaj #608
grafikker - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim sorunumun ne olduğunu anlayamadım bir kaç gündür msn adresime giremiyorum. girdiğiniz oturum açma adı varolmadığından veya parolanız yanlış olduğundan oturumunuz açmadı diyor

ama mail adresimde şifremde doğru yanii her hangi bir problem yok
ama msn açılmıyo ve hep aynı hatayı veriyo

bunları yazarken aklıma bir arkadaşımınnbahsettiği bir konu geldi acaba bu doğrumu
ben msn mi açmadan listesinde ekli olduğum bir kişi listesinden bir program sayesinde benim oturum açmamı engelliyormuş böyle bir durum söz konusumu eğer öyle birşey söz konusu ise ne yapabilirim bunun için ?
eğer yardımcı olursanız çok sevineceğim
Mitnick - avatarı
Mitnick
Ziyaretçi
10 Haziran 2006       Mesaj #609
Mitnick - avatarı
Ziyaretçi
hata kodu 80004005 sorunu nasıl çözerim tarih saat kontrol edıldı msn silindi tekrar yuklendı
arzawa41 - avatarı
arzawa41
Ziyaretçi
10 Haziran 2006       Mesaj #610
arzawa41 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadsalar Dünden beri aynı sorunu veriyo messenger bi türlü baglanamadım yardimci olun ya bana kafayı yicem sonunda internet baglantimda sorun yok her siteye her yere giriyorum ama msn acamıyorum lütfen yardim edin Msn Cry Msn Cry Msn Cry Msn Cry Msn Cry

yardimci6tn