Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 62

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.693 Cevap: 3.874
arzawa41 - avatarı
arzawa41
Ziyaretçi
10 Haziran 2006       Mesaj #611
arzawa41 - avatarı
Ziyaretçi
Bi cok sey denedim ama olmadı SAAt Tarih filn hepsini yaptim olmadi Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2006       Mesaj #612
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
auzgur adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba

Sponsorlu Bağlantılar
benim msn messenger 7.5 sürümünün sesleri gitti
titreşim sesi çevrimiçi sesi yeni mesaj sesi vb ... aslında messenger klasöründe duruyor ama denetim masasında ses aygıtlarında ses efekti bölümünde msn messengerın altında sesler bulunmuo sadece msn messenger yazıo
nasıl cozerım bu sorunu

Başlat / Ayarlar / Denetim Masası / Ses Efekti ve Ses Aygıtları / Ses Efekti / Ses Düzeni / Windows Varsayılan Şeklinde Ayarlarınızı Yapılandırıp Tamam Tuşuna Basın, Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın Sorunun Düzelmiş Olması Gerekmektedir.

Sorun Düzelmedi İse Başlat / Ayarlar / Denetim Masası / Ses Efekti ve Ses Aygıtları / Ses Efekti / Buraya Kadar Gelip Ayarlarınızı Manual Olarak Yapın.

Verebileceğim Öneriler Bu Kadar, MSN Messenger'dan Araçlar, Seçenekler, Uyarılar ve Sesler Kısmından Ayarlarınızı Yapılandırmayıda Deneyin.

Alıntı
hellboy726x adlı kullanıcıdan alıntı

selamlar
ben msn 7.5 kullanıyorum
messenger plus! 3 yuklu
hotmaıl beta yı kullanıyorum
messengerı her actıgımda herkezdekı engellerı kaldırmam gerekıyor ben kaldırıyorum bıdahakı acısta gene engellı oluyorlar.
msn cok yawas acılmaya basladı 2-3 dk felan beklemem gerekıyor.
bide hotmail beta ya alısamadım bı turlu eskısı gıbı yapma sansım warmı? bunların hepsı beta yı yukledıkten sonra olmus olabılır.

teşekürler..

Her Zaman Aynı Bilgisayardanmı MSN Messenger Açıyorsunuz? Bir Cafeden veya Başka Bir Yerden MSN Açıp Ayarlarınızı Yapılandırıp Oturumunuzu Kapatın ve Hatanın Tekrar Olup Olmadığına Her Zaman MSN Açtığınız Yerden Oturup Açıp Bakın. Bu Alternatifi Değerlendirin Lütfen.

Alıntı
zerdust adlı kullanıcıdan alıntı

microsoft messenger klasörü içindeki dosyaları (mesela göz kırpmalar ya da emoticonları) hangi programla açıp bakabiliriz msn harici? örn. ACDSee ya da hangi programla?

MSN Messengerdaki Yüklü Göz Kırpmalarını veya Dinamik Avatarlara Bakamazsınız. Fakat Herhangi Bir Göz Kırpmasını İndirdiğiniz veya Avatarı Aşağıdaki Linkteki Program İle İzliyebilirsiniz MSN'e Yüklemeden Önce...

https://www.msxlabs.org/forum/msn-goz-kirpmalari-winks/2364-msn-winks-content-installer-adder.html

Alıntı
efsane_timil adlı kullanıcıdan alıntı

bu msn live ın plus eklentısı varmı varsa lınk verebılırmsınız?

Forum'da Plus Live Diye Arama Yapın Lütfen.
Son düzenleyen Blue Blood; 10 Haziran 2006 19:48 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
11 Haziran 2006       Mesaj #613
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
CrasHofCinneT

öncelikle ilgilendiğin içib çok teşekür ederim sorunu bnede tam anlıyamadım ama hep aynı bilgisayardan oturum açıyorum dedim acaba başka bir yerdemi hata yaptım ama bende çözemedim ayarlarımı bir çok kez yapılandırdım ama genede sonuç negatif...

sorunu çözemeksek bile kaile aldığın için teşekür ederim Msn Happy
bjkerem - avatarı
bjkerem
Ziyaretçi
11 Haziran 2006       Mesaj #614
bjkerem - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar.
benim sorum şöyle:
msn açtığımda tuşlara nasıl basarsam basayım yazılar çok yavaş yazıyo.
bazen 1-2 saat sürebiliyo bu olay.
kanser etme aşamasına dönüşüyo yani.
bunun hakkında bi bilginiz var mı?
yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
teşekkürler kolay gelsin..
sertac baba - avatarı
sertac baba
Ziyaretçi
11 Haziran 2006       Mesaj #615
sertac baba - avatarı
Ziyaretçi
slmlar saygılar
msn messenger da kişi sağ tıklayınca profil görüntüle diyo o profilde general olan bölümü nasıl değiştiririm yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

cevap :auzgur adlı kullanıcıdan alıntı

messenger ana penceresinde araçlar seçenklere gel sonra uyarılar ve sesleri seç sesler var tıkla pencere gelicek ses efekti dicek baslıkta sonra liste olucak aşağıda listede en sonunda msn messenger var orda titreşim filan diyo onları tek tek seç ses atıcaksın onlara seslerde gözat a bastıktan sonra program files da messenger klasörü içinde görüceksin inglizce yazıyo ordan tek tek seç baska çaren yok abanda oldu ben kendi kendime buldum araştırmacı yönüüm Msn TonguePPPPP
Son düzenleyen sertac baba; 11 Haziran 2006 21:34 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
porbay - avatarı
porbay
Ziyaretçi
12 Haziran 2006       Mesaj #616
porbay - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımda msn açarken :

Runtime Error

R6025
- pure virtual function call

diye uyarı veriyor ve açmıyor , defalarca yükledim yine açmıyor sorun ne olabilir
sertac baba - avatarı
sertac baba
Ziyaretçi
12 Haziran 2006       Mesaj #617
sertac baba - avatarı
Ziyaretçi
adminler sesimi duyun ya yardımcı olmuyosun su kulunuza Msn Happy)) bi soru sorduk cevap yokkk ... 1. sorum hotmail de kişi profili nasıl değişiyo options personel profil demeyin çünkü onnu yaptım olmadı kişiyi sağ tıklayınca profili göster varya orda general var onu değiştirmek istiyorum sanırım ilk kayıttaki profil o ....
2, sorum bende a 4 tech webc am var 1 den fazla kişiye açamıyorum nedeni nedir çözümü varmı başka arkadaşlar açıyo başka marka tabi şimdiden thanks bu gün cevap gelirse sevinirim....
muratakcan01 - avatarı
muratakcan01
Ziyaretçi
13 Haziran 2006       Mesaj #618
muratakcan01 - avatarı
Ziyaretçi
bana yardım edin lütfen.hotmail email görüntülemek için kullanıcı adı ve şifreyi yazıp giriş yaptıgımda şu sayfa çıkıyorve mailleri göremiyorum nasıl düzeltebilirim acaba? logo msnhmr 468x60logo passport 140x44
Yardım
Oturum Açma Erişim HatasıHesabı Kapalı. Erişim Engellendi.
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki ayrıntılı hata mesajına bakın, veya, git oturumu aç.
git: yardım içeriğine gidin.

bu durumu düzeltmenin yolu var mı acaba?
muratakcan01 - avatarı
muratakcan01
Ziyaretçi
13 Haziran 2006       Mesaj #619
muratakcan01 - avatarı
Ziyaretçi
bana yardım edin lütfen.hotmail email görüntülemek için kullanıcı adı ve şifreyi yazıp giriş yaptıgımda şu sayfa çıkıyorve mailleri göremiyorum nasıl düzeltebilirim acaba?

logo msnhmr 468x60logo passport 140x44
Yardım
Oturum Açma Erişim HatasıHesabı Kapalı. Erişim Engellendi.
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki ayrıntılı hata mesajına bakın, veya, git oturumu aç.
git: yardım içeriğine gidin.

bu durumu düzeltmenin yolu var mı acaba?
ssconi - avatarı
ssconi
Ziyaretçi
14 Haziran 2006       Mesaj #620
ssconi - avatarı
Ziyaretçi
hesabın silinmiş olabilir belki
peki msn e girebiliyomusun ?