Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 63

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.693 Cevap: 3.874
orhonorhon - avatarı
orhonorhon
Ziyaretçi
14 Haziran 2006       Mesaj #621
orhonorhon - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba...format attıkdan sonra MSN,ki kişi adları çok ufuk gözüküyor. Bunun bir türlü ayarı yok., Yahoo Messenger,de kişi listesindeki nickleri ayarlama seçenegi varken, MSN,de yok...veya var ben bilmiyorum. MSN plus ve StuffPlug-NG eklentileri taşıyan bir MSN'e var bende, bu eklentileri göz önüne alarak yukardaki sorunuma cevap vermek isteyenlere teşekkürler...
Sponsorlu Bağlantılar
ssconi - avatarı
ssconi
Ziyaretçi
15 Haziran 2006       Mesaj #622
ssconi - avatarı
Ziyaretçi
msnde seçenkeler penceresinde genel kısmını aç orda kişileri büyük yada küçük gösterme var orayı değiştirmeyi bi dene olmazsa söyle başka bi yol buluruz
Sponsorlu Bağlantılar
mesenger - avatarı
mesenger
Ziyaretçi
15 Haziran 2006       Mesaj #623
mesenger - avatarı
Ziyaretçi
Sevgili üstadlar, benim bilgisayarda Live Messenger kurulu ve 2-3 ayrı hesap ile bağlanılmakta. Benim kullandığım hesap sık sık kesilmekte. Daha önce Mesenger 7,5 kullanmakta idim ve yine sık sık kesilmekte idi. Belki düzelir diye Live Messenger 8.0 yükledim. Yine aynı. 7,5 kullanırken kesildiğini anlıyordum ama 8,0 da kesildiğini de anlayamıyorum. Liste hala açık duruyor ve ben kesildiğinin farkında olmuyorum. Sizden ricam. Bilgisayarımdan komple messenger ile ilgili kayıtları nasıl kaldırabileceğim hakkında yardımcı olmanız veya bu sorunu başka türlü nasıl halledeceğim konusunda yardımcı olmanızdır. Ayrıca, başka bir isim ile açılan hesap uzun süre kapanmıyor. Hatta ben kapatana kadar açık kalıyorken benim kendi hesabım nasıl oluyor da sık sık kapanıyor. Bu konuda bana yardımcı olabilecek kişiye minnettar olurum. Saygılar......
rafik03 - avatarı
rafik03
Ziyaretçi
15 Haziran 2006       Mesaj #624
rafik03 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim şöylebir sorunum var messengerde mikrafonum oldugu halde sesli konuşma ypamıyorum sesim karsı tarafa gitmiyor ne yapmalım acaba

sesli konuşmayı baslattıgım zaman mikrafon resmi cıkmıyor onun yerine hoperlor resmi cıkıyor ondanda bişiy farkedermi nasıl düzelte bilirim şimdiden cok teşekkürler
juvena - avatarı
juvena
Ziyaretçi
16 Haziran 2006       Mesaj #625
juvena - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar live messengerda paylaşım klasörü bölümünde bilgisayarınız paylaşım klasörlerini desteklemiyor diyor bu özelliği nasıl düzeltebilirim nolur bi yardım edin naapsam olmadı şimdiden tşk.ler
arzawa41 - avatarı
arzawa41
Ziyaretçi
16 Haziran 2006       Mesaj #626
arzawa41 - avatarı
Ziyaretçi
C: format at en temiz yol.
ssconi - avatarı
ssconi
Ziyaretçi
16 Haziran 2006       Mesaj #627
ssconi - avatarı
Ziyaretçi
msnde karşıya .exe dosyası gönderirken ''bu dosya güzvenli olamayabilir o yüzden gönderilmedi'' fln yazıyo onu nasıl kaldırabilirim ?
ahmetturani - avatarı
ahmetturani
Ziyaretçi
16 Haziran 2006       Mesaj #628
ahmetturani - avatarı
Ziyaretçi
ben msn 7.5 için çewrimdışı konuşma programı istiyorum
bulursanız sewinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2006       Mesaj #629
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
juvena adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar live messengerda paylaşım klasörü bölümünde bilgisayarınız paylaşım klasörlerini desteklemiyor diyor bu özelliği nasıl düzeltebilirim nolur bi yardım edin naapsam olmadı şimdiden tşk.ler

Bilgisayarıma Girip Harddisk C'nin Üzerine Sağ Tıklayıp Özelikliklere Bakın, Dosya Sisemi Fat32'mi ? Fat32 İse Format Atıp NTFS Olarak Biçimlendireceksiniz Harddisk C'yi. Paylaşım Klasörlerini Desteklemeye Başlar.
Classic - avatarı
Classic
Ziyaretçi
17 Haziran 2006       Mesaj #630
Classic - avatarı
Ziyaretçi
bi şey sorucamda
windows live messenger messenger plus! la uyumlu bi yazılımmı?