Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 65

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.693 Cevap: 3.874
forzındrap - avatarı
forzındrap
Ziyaretçi
22 Haziran 2006       Mesaj #641
forzındrap - avatarı
Ziyaretçi
Msn 8.0 ben kullanamadım ama bir arkadaşım kullanıyor. Msn kişi listesindeki kişilerin yanında fotoları çıkmıyormuş.Bu basit konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
22 Haziran 2006       Mesaj #642
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
forzındrap adlı kullanıcıdan alıntı

Msn 8.0 ben kullanamadım ama bir arkadaşım kullanıyor. Msn kişi listesindeki kişilerin yanında fotoları çıkmıyormuş.Bu basit konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Bu mesajı inceleyin:
https://www.msxlabs.org/forum/139386-mesaj38.html
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
TeeN_AtillA - avatarı
TeeN_AtillA
Ziyaretçi
23 Haziran 2006       Mesaj #643
TeeN_AtillA - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımda msn açarken :Runtime Error R6025 - pure virtual function call diye uyarı veriyor ve açmıyor , defalarca yükledim yine açmıyor sorun ne olabilir lütfen çok acil yardım...
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
23 Haziran 2006       Mesaj #644
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
zekidayi adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaslar ben msn de ki 1 mb kapasiteyi 250 mb yükseltmek istiyorum. Bana yardımcı olurmusunuz

* Sadece .hotmail.com hesapları için geçerlidir. (msn.com mailleri için geçerli değildir.)
Arkadaşlar forumun içinde gerçi bu iki konuda var ama bende toparlayım dedim
Önce hotmail'i 250 MB olması için
Hotmail hesabınıza girin Options'dan kişisel bilgilerinizi
Country: United States
State: Texas
mail code: 72301
veya New York 11100, California 93106, Florida 33332, Missisippi 39157, Tennessee 37010, Kansas 66013, Virginia 24716, Colorado 80303, New Mexico 87001, New Jersey 07099, Georgia 30300, Illinois 60224, Massachusetts 14025, Connecticut 06520, Arizona 85521, Alabama 35197

Şu an mail code olarak New York 11100 kullanabilirsiniz arkadaşlar denemiş ve başarılı

NOT:250 MB olayı seçtiğiniz eyalete göre değişiyo sanırım tam olarak anlamadım.Ama 25 MB garantisi var o yüzden ben hepsini ekledim bakalım hangisi yicek eğer bunu tutturan arkadaş olursa bana özelden bildirsin tekrar konuyu editleriz

Daha sonra Language seçeneğine girin ve İngilizce yapın
NOT: profildeki degisiklikleri update etmeden once dogum tarihinizin 13 yasindan kucuk olmamasi icin kontrol ediniz yoksa kids problemi ile karsi karsiya kalirsiniz
Sonra aşağıdaki linki adres çubuğuna yapıştırın ve enter'ı tıklayın.Böylece hesabınız kapanmış olacak.(Hesabı kapatmadan önce en alttaki önemli yazısını okuyun)
"http://by17fd.bay17.hotmail.msn.com/cgi-bin/Accountclose"
* Sadece hotmail.com mailleri için geçerlidir.

Continue

ÖNEMLİ: Hesabı kapatmadan önce Inbox'ınızı kaybetmek istemiyorsanız Put in folder'ı tıklayın.Menu'den new folder'ı seçin.Yeni bir klasör oluşturun. Inbox'ınıza geri dönün.Kaybetmek istemediğiniz iletileri seçin Put in folder'ı tekrar tıklayın, oluşturdugunuz klasörü seçin, seçtiğiniz iletiler o klasöre taşınır.Sonra yine aynı yöntemle bu iletileri Inbox'a taşıyabilirsiniz.)
Daha sonra tekrar Continue a girerek mail adresimizle Giriş yapıyoruz.
Size hesabınızın ayırtıldığını ve isterseniz aktif hale getirebileceğinizi söylüyor.
Şekilde görülen "Activate My Account" Butonuna Tıklıyoruz.
Sonra karşımıza kullanım koşulları çıkıyor. Burdan itibaren gerisini Türkçe yapacağız
Adres çubuğundaki adres'in sonuna &_lang=tr ekliyoruz.
Ekledikten sonra Enter'a basın
Not:Eğer adres çubuğuna "&_lang=tr" satırını ekledikten sonra enter'a basmazsanız kullanım şartları türkçe olmaz ve bana çok kızarsınız onu için atlamayın "IAccept" önce mutlaka "ENTER" a basın
Sonra Kullanım şartları Türkçe oluyor. Burdan Kabul Ediyorum'a Tıklıyoruz. Daha sonra çıkan sayfada
Devam'a tıklıyoruz. Kısa yoldan direk türkçe yapmak için hotmail hesabımızı açıp http://by19fd.bay19.hotmail.msn.com/...517dc&_lang=tr bu adresi yapıştırıp giriş yapıyoruz. daha sonra kabul ediyorum a basıyoruz. devam dediğimizde hesap türkçe oluyor.
Böylece ilk etapta mail hesabının kapasitesi 25 MB'ye çıkmış oldu. 1 ay içerisinde de 250 MB'ye çıkacak ve Sonsuza kadar türkçe bir mail adresimiz olucak

NOT:EĞER kullanım şartları türkçe olmadı ise bir yerde yanlış yaptınız geri dönüp deneyin

Saygılar ..hellboy726x (special thanks NautralizeR )
farukyazici - avatarı
farukyazici
Ziyaretçi
23 Haziran 2006       Mesaj #645
farukyazici - avatarı
Ziyaretçi
Benim mikrofon normalde çalışıyor fakat messenger 7.5 de ses kurulumuna girdiğim zaman mikrofondaki sesi algılamıyor.Hal böyle olunca sesli görüşme yapamıyorum.Acaba böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu daha önce

Kaldırıp tekrar kurdum programı fakat birşey değişmedi
asparagas23 - avatarı
asparagas23
Ziyaretçi
24 Haziran 2006       Mesaj #646
asparagas23 - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar ben lıve betayı yukledım sıldım 7.5 i tekrar yukledım bu seferde 7.5 te bırı cevrım ıcı oldugunda ses cıkmıyo araclar secenekler butun ayarlara baktım yapamadım yardıcı olurmusunuz
s.ramo - avatarı
s.ramo
Ziyaretçi
24 Haziran 2006       Mesaj #647
s.ramo - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar selam ben msni üç gün önce 250 mb yaptım lakin e meil attığım zaman 10 mb den yukarısını göndermiyo nedenini bilen varmı
iresmyres - avatarı
iresmyres
Ziyaretçi
24 Haziran 2006       Mesaj #648
iresmyres - avatarı
Ziyaretçi
selamlar, ben @hotmail.com uzantılı olmayan bi mail adresi kullanıyorum ve bi süre önce msn backup programıyla hesabıma çok fazla sayıda animasyon,wink,smiley yükleme gafletinde bulundum ve böylece msn hesabını şişirmiş oldum.kısa bir süre sonra da ne benim avatarımı başkaları görebildi ne de ben onlarınkini görebiliyorum.dosya ileetimimde ve webcam açmada sorunlar yaşamaya başladım.kısaca birtakım msn fonksiyonlarını yeterince kullanamıyorum. yüklediklerimi hesaptan zor da olsa sildiğimi sanıyodum ama bende görünmemesine rağmen konuştuğum insanlarda sildiğim animasyon hala görünüyo.çeşitli msn versiyonlarını da denedim olmadı.hatta regedit ile kayıt defterine girip ordan mail hesabını tarattım ve bulduklarımı sildim olmadı.format atmak dışında bu mail hesabını pc den kalıcı olarak temizlemenin bir yolu var mıdır?böylece sanki o pc ye o hesabı ilk kez giriyomuşum gibi bi hale getirebilir miyim? (control passworduser2 komutunu da kullandım ama ordan silmek de işe yaramadı).yardımcı olabilirseniz sevinirim çünkü bu durum beni çok rahatsız ediyor ve başka bir mail hesabı açmak ya da pc ye format atmak istemiyorum. saygılar...
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
24 Haziran 2006       Mesaj #649
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Başlat+Denetim Masası+Kullanıcı Hesapları click. Kullanıcı hesabını seç. Sağ üstte ağ parolalarımı yönet var ona tıkla silmek istediğini sil.
iresmyres - avatarı
iresmyres
Ziyaretçi
24 Haziran 2006       Mesaj #650
iresmyres - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
I3uz_KaLpLi adlı kullanıcıdan alıntı

Başlat+Denetim Masası+Kullanıcı Hesapları click. Kullanıcı hesabını seç. Sağ üstte ağ parolalarımı yönet var ona tıkla silmek istediğini sil.

bahsettiğim control passworduser2 komutu da aynı pencereyi açıyo ve ordan sildim hesabı ama bi işe yaramadı. benim amacım mail hesabını tüm içeriğiyle yani yüklenilen herşeyle birlikte pc den kaldırıp tekrar girdiğimde sanki başka bir pc ye ilk kez giriyormuş gibi olmasını sağlamak. bunun da format atmaktan başka bir yolu olmalı-umarım vardırMsn Confused