Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 66

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.708 Cevap: 3.874
vassili - avatarı
vassili
Ziyaretçi
24 Haziran 2006       Mesaj #651
vassili - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

MSN Messenger > Araçlar > Seçenekler:

Sponsorlu Bağlantılar

Alıntıdaki Ek 2787

Ayarların resimde gösterildiği gibi olduğundan emin olun.

Sesler... tuşuna tıklayın:

Alıntıdaki Ek 2788

Resimde gösterilen MSN Messenger seslerine kadar gelin.
Her eylem için bir ses atandığından emin olun. Gözat... tuşuna tıklayarak eylem için ilgili ses dosyasının belirtebilirsiniz ( C:\Program Files\MSN Messenger\ ).
Play tuşuna basarak sesleri sınayabilirsiniz.

Durumunuzu Çevrimiçi'ne aldıktan sonra seslerin doğru bir şekilde atanıp atanmadığını test edebilirsiniz. Sorununuz işletim sistemiyle alakalı değil, ses ayarlarıyla alakalı. Ayarlarınız böyle bile olsa kontrol edip ikinci kez ayarlayın.

merhaba bende de bu ses sorunu ortaya çıktı sizin dediğiniz bu yöntemi denemeye çalıştım ama ses ayar yerine girdiğimde aşagıdaki gibi bir pencere çıkıyor. msn messenger yazan yerin altında diğer seslerle ilgili hiçbirşey yok. ne yapabilirim?

adsz6bh
asparagas23 - avatarı
asparagas23
Ziyaretçi
24 Haziran 2006       Mesaj #652
asparagas23 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar benım msn 7.5 te bırı cevrım ıcı oldugunda ses cıkmıyor yardımcı olurmusunz
Sponsorlu Bağlantılar
brcsnn - avatarı
brcsnn
Ziyaretçi
24 Haziran 2006       Mesaj #653
brcsnn - avatarı
Ziyaretçi
msn live yükledim sonrada memnun kalmadım ve sildim aman yarabbiii mahvetti bilgisayarlarımı, silince hata veriyor 7.5 i yükleyemiyorum tekrar, windows xp kullanıom, sistem geri yükleme bile yapılmıyor.. ne yapacağım beeennnMsn Sad
anubis7 - avatarı
anubis7
Ziyaretçi
25 Haziran 2006       Mesaj #654
anubis7 - avatarı
Ziyaretçi
Beyler Herkese Selam...
Ben ADSL Baglatalı ıkı gun oldu ve msnın 7.5 ve 8 surumlerının kullanamıyorum
sadece wındows messenger ı kullanabılıyorum o da cok dandık
msn lıve messenger ı kullanmaya calıstıgımda oturum acılıyor fıyor fakat uzun
bır sure bekledıkten sonra hata verıor ve hata kodu 80048820 dıor sorun gıder ona dememe ragmen saatı sıstem saatı ıle aynı yapmama ragmen fırewallı ve guvenlık duvarını bıle kapatmama ragmen malesef olmadıMsn Cry
lutfen en kısa zamanda cevap yazıp yardımcı olursanız sevınırım
sımdıden tesekkurler

Anubis(Lord Of Death & Graves)
underfire - avatarı
underfire
Ziyaretçi
25 Haziran 2006       Mesaj #655
underfire - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar, yeni messengerda paylaşım klasörünü kullanabilen war mı?? dosyayı seçip ekliyorum,eşitleniyor yazıyo en sonunda eşitlenemedi sonra denenecek yazıyo.. messengerın kendi sitesine baktım, kurmuş olduğunuz eklentilerden kaynaklanabilir yazıyo, acaba bu A-Patch yüzünden mi olmuyo? bi yardımcı olursanız sevinirim...Msn Cry
McWaLkEr - avatarı
McWaLkEr
Ziyaretçi
25 Haziran 2006       Mesaj #656
McWaLkEr - avatarı
Ziyaretçi
Ya ben MSN Messenger 8.0 Kurdum ama bi hata veriyor yani oturum açamıyorum sorun nedir ?
McWaLkEr - avatarı
McWaLkEr
Ziyaretçi
25 Haziran 2006       Mesaj #657
McWaLkEr - avatarı
Ziyaretçi
Windows tarihini düzel olur belki ...
byserdar - avatarı
byserdar
Ziyaretçi
25 Haziran 2006       Mesaj #658
byserdar - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim msn nim kapandı ve açılmıyor 80004005 hatası veriyor sürekli normal kullanıyordum msn den düştüm geri bağlanmaya kalkıştığımda bu hata mesajını veriyor.Daha öncede oldu bu olay bana live messenger da oluyor sadece bu ve sadece o mail adresim açılmıyor sonra başka bir mail açıoyrum oda biraz zaman kullanıyorum aynı hata oluyor ve oda açılmıyor geri 7.5 e dönmek istediğimde ise ses problemi var sesler çıkmıyor Msn Sad lütfen birisi bu soruna yardım etsin...Şimdiden teşekkür ederim hepinize...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2006       Mesaj #659
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
underfire adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar, yeni messengerda paylaşım klasörünü kullanabilen war mı?? dosyayı seçip ekliyorum,eşitleniyor yazıyo en sonunda eşitlenemedi sonra denenecek yazıyo.. messengerın kendi sitesine baktım, kurmuş olduğunuz eklentilerden kaynaklanabilir yazıyo, acaba bu A-Patch yüzünden mi olmuyo? bi yardımcı olursanız sevinirim...Msn Cry

Paylaşım Klasörü Yaparken Karşınızdaki Kişinin MSN Sürümü Paylaşım Klasörünü Desteklemesi Gerekmektedir...

Spy veya Firewall Programı Kurulumu Sisteminizde? Spy veya Firewall Kurulu Olan Sistemlerde Bu Sorun Yaşanıyor İzin Verilse Bile Eşitlenme Sağlanamıyor.

Araçlar / Seçenekler / Bağlantı / Gelişmiş Ayarlar / SOCKS; localhost 1863

Olarak Ayarlı Olduğuna Emin Olun.

Alıntı
asparagas23 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar benım msn 7.5 te bırı cevrım ıcı oldugunda ses cıkmıyor yardımcı olurmusunz

Araçlar / Seçenekler / Uyarılar ve Sesler Kısmından Ayarlarınızı Kontrol Edip Yapılandırmayı Denedinizmi?

Alıntı
anubis7 adlı kullanıcıdan alıntı

Beyler Herkese Selam...
Ben ADSL Baglatalı ıkı gun oldu ve msnın 7.5 ve 8 surumlerının kullanamıyorum
sadece wındows messenger ı kullanabılıyorum o da cok dandık
msn lıve messenger ı kullanmaya calıstıgımda oturum acılıyor fıyor fakat uzun
bır sure bekledıkten sonra hata verıor ve hata kodu 80048820 dıor sorun gıder ona dememe ragmen saatı sıstem saatı ıle aynı yapmama ragmen fırewallı ve guvenlık duvarını bıle kapatmama ragmen malesef olmadıMsn Cry
lutfen en kısa zamanda cevap yazıp yardımcı olursanız sevınırım
sımdıden tesekkurler

Anubis(Lord Of Death & Graves)

Sistem Saatinizi Kontrol Edin.

Alıntı
brcsnn adlı kullanıcıdan alıntı

msn live yükledim sonrada memnun kalmadım ve sildim aman yarabbiii mahvetti bilgisayarlarımı, silince hata veriyor 7.5 i yükleyemiyorum tekrar, windows xp kullanıom, sistem geri yükleme bile yapılmıyor.. ne yapacağım beeennnMsn Sad

Bilgisayarınızın Verdiği Hatayı Bizimle Paylaşırsanız Yardımcı Olabiliriz.
Son düzenleyen Blue Blood; 25 Haziran 2006 19:31 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
xenical27 - avatarı
xenical27
Ziyaretçi
25 Haziran 2006       Mesaj #660
xenical27 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
CrasHofCinneT adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle Gizli Sorunun Cevabını Biliyorsan Soruyu Yanıtlıyarak Şifreyi Alabilirsin.. Diğer Türlü İmkansız Şifreyi Falan Unuttun İsen Kaldı Diyelim Mail Adresi Sonsuza Kadar. Ya Gizli Sorunun Cevabı Yada Şifreni Hatırlıyacaksın Tabi Hacklenmedi Unuttuysan...

Size Gelen Mailleri İleti Olarak Sadece hotmail ve msn hesaplarında görebilirsiniz.. Gmail veya başka bi mail kullananlar mail adreslerinin web sitelerinden bakacak öyle bi desteği yok daha MSN Messengerın..

evet katiliyorum