Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 68

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.693 Cevap: 3.874
HİPERAKTİF - avatarı
HİPERAKTİF
Ziyaretçi
27 Haziran 2006       Mesaj #671
HİPERAKTİF - avatarı
Ziyaretçi
SLM ŞU AN 7 ADET MSN ADRESİM VAR VE BİRİNİ GEÇENLERDE HEKLEDİLER BU MSN İÇİNDE ÖNEMLİ BİLGİLER VE MSN ADRESLERİ VARDI MSN ADRESİMİ ALMANIN BİR YOLU VAR MI YADA İÇİNDEKİ BİLGİLERİN VE MSN ADRESLERİNİ AYRICA ŞİFRE VE HATIRLATMA FALAN GİBİ ŞEYLERİ DE DEĞİŞTİRMİŞLER YADA KENDİ MAİL ADRESİMİ HEKLEMEK İÇİN GÜZEL BİR PROGRAM BİLİYORMSUNUZ ,BEN BULDUM AMA ÇOK BAŞARILI OLMADI SAYGILAR Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
xonurx - avatarı
xonurx
Ziyaretçi
27 Haziran 2006       Mesaj #672
xonurx - avatarı
Ziyaretçi
s.a benim büyük bi sorunum var messenger live türkçe ve plus türkçe yi kurdum ama birtürlü renkli nick yapamıyorum diğerlerinin nicklerini renkli göremiyoruumm bu sorunu nsıl çözebilirm?
Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
27 Haziran 2006       Mesaj #673
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
HİPERAKTİF adlı kullanıcıdan alıntı

SLM ŞU AN 7 ADET MSN ADRESİM VAR VE BİRİNİ GEÇENLERDE HEKLEDİLER BU MSN İÇİNDE ÖNEMLİ BİLGİLER VE MSN ADRESLERİ VARDI MSN ADRESİMİ ALMANIN BİR YOLU VAR MI YADA İÇİNDEKİ BİLGİLERİN VE MSN ADRESLERİNİ AYRICA ŞİFRE VE HATIRLATMA FALAN GİBİ ŞEYLERİ DE DEĞİŞTİRMİŞLER YADA KENDİ MAİL ADRESİMİ HEKLEMEK İÇİN GÜZEL BİR PROGRAM BİLİYORMSUNUZ ,BEN BULDUM AMA ÇOK BAŞARILI OLMADI SAYGILAR Msn Happy

Öncelikle Biz Buna Hak Değil hack yada Hacking diyoruz Msn Happy

Msn hesabınızı geri almak için Yöntemler var ama Program yok Piyasada Bulunanlarda Tabiri yerinde ise bir işe yaramamaktadır..

Bu programlar deneme / Yanılma Yolu İle Şifre denemeleri Yapmaktadır.. Ama hotmail de Bu na karşı önlem Almış 3 hatalı şifre denemesinden sonra Hesaba Şifre Girmeyi Bir Süreliğine Dondurmaktadır..

Böyle Olunca ne oluyor ? bunu yapınca Bu tür Programlar bir işe yaramıyor böylece hesabınız daha güvende oluyor...

Şimdi Size Çalınan Bir Msn Hesabını Geri almayı anlatıcağım...

----------------

Alttaki adrese girip bilgilerinizi doldurup yolluyorsunuz . .Eger doğru bilgileri vermiş iseniz kendi HOTMAİL adresinizin şifresini sizzlere geri veriyor

BUYRUN
http://support.msn.com/default.aspx?page=global_propertynotsupported&productkey=passportform&locale=tr-tr

msn0gj5ax3bl6fm
ARKADASLAR GELEN MAIL LIN TURKCESI

sonra karşımıza çıkan seçeneklerden "MSN Hotmail Türkiye " seçeneğini tıklıyoruz...karşımıza " hesaplar ve faturalama desteği " çıkacak onun altındaki e-posta desteğine tıklıyoruz...

Sonra ad yazan yere isminizi yazın herhangi bşey olabilir

tam oturum açma adı yani:çalınan adresinizi buraya yazıyorsunuz

yanıtın hangi e-posta adresine gönderilmesini istereniz yazan yere bir arkadaşınızın yada başka size ait olan mail adresinizi yazıyorsunuz ki gerekli mailler ve şifre o adrese gelecel..

altta ise yorum yazabileceğiniz yere : my mail is hacking.help me please yazınız ( ben öyle yaptım )

sorunun sıklığı : ilk defa

internet bağlanıtınızı da oradan seçebilirsiniz.buraya kadar ok..şimdi gönder diyerek gönderiyorsunuz ve yanıtın gelmesini istediğiniz mail adresine bir süre sonra şu şekilde bir mail geliyor :
tabi daha detaylı ama siz gösterdğim yerleri doldurarak reply yapıyorsunuz yani maili geri gönderiyorsunuz sadece alttki kısımlar kalarak reply yapınız

- Name (kayıtta kullandığınız ismi yazınız)
- Sign-in name (çalınan mail adresinizi yazınız)
- Date of birth (kayıt edilmiş doğum tarihinizi yazınız)
- Country or Region (kayıttaki ülkenizi yazınız)
- State (şehri yazınız kayıttaki)
- ZIP or Postal Code (zip kodu)

- Approximate date of last successful sign-in, or an approximate date of
account registration.(son giriş tarihinizi yazınız)

- Msn StarList as many former passwords you used with this account as far back as you can remember(son kullandığınız şifreyi yazınız)

- Msn StarList as many of your Folders as you can remember (listenize son gelen mailleri yazınız mail adreslerinizi yazınız )

- Msn StarThe name of your Internet Service Provider. If you access your account from outside your home (for example, from school or work) please include the name of the organization. (for work ) burası böyle kalsın
You may check it by going to WhatIsMyIP.com - 204.10.110.201

- Msn StarList of Secret Questions and Answers historically associated with your account ( secret questions : xxxxxxxxxxx answer : xxxxxxxxx) xxxx li yerlere özel sorunuzu ve cevabınızı yazınız

PARANTEZ İÇİNDE YAZDIĞIM YERLERİ SİLİN VE DOĞRU BİLGİLERİ GİRİP MAİLİ REPLY YAPINIZI BİR GÜN İÇERİSİNDE GERİ DÖNÜYORLAR VE ŞİFRENİZİ GÖNDERİYORLAR..HOŞÇAKALIN...

NOT : EĞER MAİL GELMEDİ DİYORSANIZ
http://register.passport.net/contactus.srf?lc=1055
bu adrese giriniz...
yukarıdan aşağıya bütün seçenekleri aynen yazdıktan sonra
web tarayıcısı sürümü - işletim sistemini boş bırakın
hata iletisi ve açıklama yazan yere
my mail is hacking.please help yazın...
mail iletişim adresinize geliyor ve yukarıdaki gibi doldurduktan sonra şifrenizi 1 gün içinde alıyorsunuz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2006       Mesaj #674
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
xonurx adlı kullanıcıdan alıntı

s.a benim büyük bi sorunum var messenger live türkçe ve plus türkçe yi kurdum ama birtürlü renkli nick yapamıyorum diğerlerinin nicklerini renkli göremiyoruumm bu sorunu nsıl çözebilirm?

https://www.msxlabs.org/forum/

^ Yukarıdaki link'e tıklayarak Plus! Live hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Resimli anlatımına bakarak sorununuzu çözebilirsiniz...
tryboy - avatarı
tryboy
Ziyaretçi
27 Haziran 2006       Mesaj #675
tryboy - avatarı
Ziyaretçi
msn messenger live kullanıyorum ve hiçbir eklenti(msgplus,mess patch) kurmadım .

msn de nickimi yada kişisel iletimi değiştiremiyorum nick olarak emailim çıkıyo bunu sebebi ne olabilir ? yardımlarınız için şimdiden teşekürler
danger_61 - avatarı
danger_61
Ziyaretçi
27 Haziran 2006       Mesaj #676
danger_61 - avatarı
Ziyaretçi
ya bi bakın

ya bi bakın slm beyler bişi sorcam ben yeniyimde bende windows live mesengeri yuklerken cıkartma hatası verıor işte boyle diyor
"dosya ayıklaması başarısız.Yetersiz bellek(takas dosyası için yetersiz bellek alanı)veya bozuk kabin dosyası en olası nedendir" diyor yer yok anladım baktım bi dsikte 5gb bi dislte 13 gb boş yer var neden acaba nasıl duzeltebilirim ?
Son düzenleyen danger_61; 27 Haziran 2006 15:30 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
RasqutiN - avatarı
RasqutiN
Ziyaretçi
28 Haziran 2006       Mesaj #677
RasqutiN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tryboy adlı kullanıcıdan alıntı

msn messenger live kullanıyorum ve hiçbir eklenti(msgplus,mess patch) kurmadım .

msn de nickimi yada kişisel iletimi değiştiremiyorum nick olarak emailim çıkıyo bunu sebebi ne olabilir ? yardımlarınız için şimdiden teşekürler

Bunun sebebi adresinizin hotmail veya msn uzantılı olmaması...İçimde yahoo kullandığınıza dair güçlü bir his varMsn SarcasticDurum böyle olunca ek bir işlem yapmanız gerekiyor ''www.passport.com'' dan kaydol diyip yönlendirmeleri takip edin.E-Posta adresiniz onaylanınca tekrar deneyin sorun çözülecektir.
cerenaydin35 - avatarı
cerenaydin35
Ziyaretçi
28 Haziran 2006       Mesaj #678
cerenaydin35 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar

benim sizlere iki sorum olacak, yardımcı olursanız sevinirim.

1. avatar kısmına elimdeki hareketli gif dosyalarını koymak istiyorum bununla ilgili bir program var mı?

2. yine avartaki resimlerimin örneğin 1dk da bir otomatik değişmesini istiyorum. bununla ilgili bir program var mı?
regalator - avatarı
regalator
Ziyaretçi
28 Haziran 2006       Mesaj #679
regalator - avatarı
Ziyaretçi
ya hocam bu messenger live'ın plus özelliğinde 7.5 messenger plusta olduğu gibi kgr hırsızı yokmu (avatar hırsızı) yoksa bu özelliği nasıl yaparız saygılar.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
28 Haziran 2006       Mesaj #680
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
regalator adlı kullanıcıdan alıntı

ya hocam bu messenger live'ın plus özelliğinde 7.5 messenger plusta olduğu gibi kgr hırsızı yokmu (avatar hırsızı) yoksa bu özelliği nasıl yaparız saygılar.

Bunun İçin Messenger Plus! Bölümünde Açılan firstnew Messenger Plus! Live Scripts (Scriptleri) Adlı Konudan Yararlanabilirsiniz..

https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/6605-messenger-plus-live-scripts-scriptleri.html